Poprzednia12345Następna
Reniulka
Reputacja: -51 | BluzgometrTM: 113
Reniulka
  13 stycznia 2014 (pierwszy post)

;)

nie wszyscy żyjemy, każdy umiera...

vongruppen88
Reputacja: -70 | BluzgometrTM: 241
vongruppen88
  13 stycznia 2014

bo mają dałna

dnem mojej duszy jest pierwotna mściwość

Reniulka
Reniulka
  13 stycznia 2014

i nie wiedzą co to odpowiedzialność ;)

radziuMohacz
radziuMohacz
  13 stycznia 2014
reniulka666:
i nie wiedzą co to odpowiedzialność ;)

To już temat na inną dyskusję ;)
Wracając do tematu, w człowieku jest dziś za mało uprzejmości. Narzekamy na Państwo, polityków, Kościół, innych... świat trzeba zacząć zmieniać od siebie. Drobne gesty, wyraz dobrych chęci, chęć niesienia pomocy... I już inaczej świat by wyglądał. A nie każdy wszystkiego każdemu zazdrości, jak ktoś się czegoś dorobił to pewnie złodziej (choć i takich zapewne też nie brakuje) itp. Z takim nastawieniem nie ma szans żeby coś zmienić.
zapomnialamhasla
Reputacja: -197 | BluzgometrTM: 8
zapomnialamhasla
  13 stycznia 2014
radziuMohacz:
Tak. Chamy mają powodzenie.

Właśnie, że nie zawsze. Co jednemu jakimś cudem przejdzie i będzie postrzegany jako sw33t słodziutki "bad boy", to ktoś inny jak będzie robił dokładnie to samo, to znów będzie postrzebany jako chory potwór.
radziuMohacz
radziuMohacz
  13 stycznia 2014

Wypowiedź ,Chamy mają powodzenie'' nie oznacza, że 100% takich ludzi wyrywa panny. Nigdzie tego nie napisałem. Ale faktem jest, że mają o wiele większe wzięcie niż Ci inni.

zapomnialamhasla
zapomnialamhasla
  13 stycznia 2014

Nie mogę się zgodzić. Sądzę, że największe powodzenie mają typy towarzyskie, z głupim poczuciem humoru i trochę pedrylowaci i ciotowaci. ;]

morswin19
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 1
morswin19
  13 stycznia 2014

Faceci uważają uprzejmość za podryw - nie wiem o jakich konkretnie sytuacjach mówisz, ale bycie miłym i uprzejmym możemy odbierać jako podryw, bo uprzejmość kobiety wobec mężczyzny nie jest zbyt często spotykanym zjawiskiem. Z drugiej strony bardzo rzadko słyszę 'dziękuję', gdy przepuszczam kobietę w drzwiach, a parę razy zdarzyło mi się też usłyszeć 'spadaj', lub być wyśmianym, gdy powiedziałem kobiecie komplement (w ogóle nie wiem też czemu mówiąc komplement, miałbym mieć od razu jakieś zamiary wobec kogoś, może po prostu mam dobry dzień...)

Reniulka
Reniulka
  13 stycznia 2014
morswin19
morswin19: Faceci uważają uprzejmość za podryw - nie wiem o jakich konkretnie sytuacjach mówisz, ale bycie miłym i uprzejmym możemy odbierać jako podryw, bo uprzejmość kobiety wobec mężczyzny nie jest zbyt często spotykanym zjawiskiem. Z drugiej strony bardzo rzadko słyszę 'dziękuję', gdy przepuszczam kobietę w drzwiach, a parę razy zdarzyło mi się też usłyszeć 'spadaj', lub być wyśmianym, gdy powiedziałem kobiecie komplement (w ogóle nie wiem też czemu mówiąc komplement, miałbym mieć od razu jakieś zamiary wobec kogoś, może po prostu mam dobry dzień...)

bardzo często w moim otoczeniu, to jak się zachowuję faceci odbierają jako zainteresowanie nimi, tzn, że ich niby podrywam. Często zwykłe żarty tak samo odbierają. nie wiem czy chodzi o to że mają za wysoką samoocenę czy co. komplementy? teraz nie wiadomo czy są zwykłymi jajami czy serio je odbierać. ja osobiście zawszę dziękuję za przepuszczenie w drzwiach;) bądź ustąpienie miejsca w komunikacji.

morswin19
morswin19
  13 stycznia 2014

A skąd wiesz, że faceci reagują na Twoją uprzejmość? Może po prostu podobasz się mężczyznom.

Reniulka
Reniulka
  13 stycznia 2014

nawet jeśli, to przecież nie większości.

praksyda
praksyda
  13 stycznia 2014
Ostatnio edytowany: 13 stycznia 2014

yhymmmm, ja jestem uprzejma, i pisze (mówię) proszę i dziekuję i przepraszam a inni i tak mają to w dupie ;/
to znaczy, że im sie nie podobam?

zapomnialamhasla
zapomnialamhasla
  13 stycznia 2014
praksyda
praksyda: to znaczy, że im sie nie podobam?

Niekoniecznie, a nawed wątpię w to. Myślę, że się Ciebie boją. d83dde16
praksyda
praksyda
  13 stycznia 2014
zapomnialamhasla
zapomnialamhasla: Myślę, że się Ciebie boją.

nie ma czego d83dde14
morswin19
morswin19
  13 stycznia 2014

ja też wątpię, żebyś mogła się nie podobać:)
wydaje mi się, że to zależy od wielu czynników, np, ktoś może mówić pewne rzeczy określonym tonem głosu, może mieć po prostu flirtujące usposobienie, inna osoba natomiast mówi to w taki zwyczajowy i codzienny sposób. Trudno stwierdzić o co chodzi jak się tego nie widzi:)

Reniulka
Reniulka
  14 stycznia 2014

nie jestem typem flirciary i podrywaczki. nie zmieniam tonu głosu, ba ja nawet nie potrafie puszczać oczka :P

Poprzednia12345Następna
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 14 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.