styka51
styka51
  30 grudnia 2011 (pierwszy post)
...które powinna mieć w swojej szafie każda kobieta.



Witam dziewczęta i chłopcy.


Tak się zastanawiam co jest absolutną bazą do wszystkiego i co powinna mieć każda kobieta.
Stwierdzam, że są to na pewno:
- biała koszula
- klasyczne jeansy
- czarny żakiet
- mała czarna
- klasyczne szpilki
- porządny wisior
- biały top
- balerinki/trampki
- ...
Co uważacie za MUST HAVE każdej kobiety? Co dorzuciłybyście do mojej listy? Czy zgadzacie się z nią?

A za coś co powinien mieć każdy facet? Nie mam akurat głowy do tego...

Pozdrawiam serdecznie i życze miłego dnia.

Stycz :ziober2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no te proste wyglądają jak rurki ... :D


Takie zdjecie znalazlam kuwa no!
Nawet w googlach nie ma klasycznych jeansow... wiesz o co mi chodzi, w koncu sama mi mowilas, ze chcialabys takie jak ja mialam na jakims zdjeciu :D
Te z kolei sa boot cut - moze bardziej przypominaja klasyki?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 320
Kiniowska
  30 grudnia 2011
styka51
styka51: Co uważacie za MUST HAVE każdej kobiety? Co dorzuciłybyście do mojej listy? Czy zgadzacie się z nią?


Ja się zgadzam. ;) Od siebie dorzuciłabym:
- komplet eleganckiej, dobrze dobranej bielizny
- dłuższy, ciepły swetr lub zwykły golf
- komplet eleganckiej biżuterii
- grube, ciepłe skarpeciochy :D
- letnie sandałki - na koturnie, na szpilce, płaskie, kolorowe, stonowane, etc
- klasyczne czarne spodnie "na kant"
- porządna torebka - duża i mała

Trochę dodałam z dzisiejszego DDTVN. :mrgreen: Trochę od siebie a trochę z tematu założonego x czasu temu, chyba nawet tej samej autorki co obecny. ;) Grzebałam za nim bo był świetny, zawierał chyba z 50 "must have" i nic. :(
Babsy
Babsy
  30 grudnia 2011
styka51
styka51: - biała koszula

nie mam

styka51
styka51: - klasyczne jeansy

no, mam:)

styka51
styka51: - czarny żakiet - mała czarna

mam

styka51
styka51: - porządny wisior - biały top - balerinki/trampki

mam:)

Konto usunięte
Konto usunięte: ponadczasowy trencz-

musze sobie sprawic:)

massacre
massacre: wg mnie to proste

taa. w housie ogladalm ostatnio dzinsy- na metce straight, a jak zalozylam- rurki...
sylwik
sylwik
  30 grudnia 2011
styka51
styka51: - biała koszula - klasyczne jeansy - czarny żakiet - mała czarna - klasyczne szpilki - porządny wisior - biały top - balerinki/trampki - ...

nie mam wiekszosci z tego i nie uwazam tego za cos zlego:woot:
kazdemu cos innego pasuje.
ja np nie lubie bieli, wiec ani koszuli calkiem bialej ani topu nie posiadam.
mala czarna? wole inne kolory.
tak samo zakiety. szary np jest bardziej uniwersalny.

styka51
styka51: Co dorzuciłybyście do mojej listy?

olowkowa spodnica.
dobra torebka
adidasy:lol:
pijana
pijana
  30 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Części rzeczy nie mam i nie czuje się z tym jakoś szczególnie źle.

Podbijam.

Dla mnie nie istnieją "masthewy", po co mi w szafie coś, czego nigdy nie założę ?
marta0859
marta0859
  30 grudnia 2011
styka51
styka51: - biała koszula - klasyczne jeansy - czarny żakiet - mała czarna - klasyczne szpilki - porządny wisior - biały top - balerinki/trampki - ...

Balerinki bym odrzuciła. Trampki się przydadzą.
Jeszcze żakiet nie jest niezbędny moim zdaniem. Można go zastąpić.
Ogólnie wszystko z tej listy mam, oprócz "wisiora" - nie noszę takich rzeczy, nie lubię zbędnych dodatków.

styka51
styka51: Co uważacie za MUST HAVE każdej kobiety? Co dorzuciłybyście do mojej listy? Czy zgadzacie się z nią?

Bluza na zapinanie. Przyda się czasem.
No i koniecznie jakieś mega wysokie szpilki, nawet jeżeli by miały być tylko do noszenia po domu. :ziober2:
SoDope
SoDope
  30 grudnia 2011
massacre
massacre: Nawet w googlach nie ma klasycznych jeansow... wiesz o co mi chodzi, w koncu sama mi mowilas, ze chcialabys takie jak ja mialam na jakims zdjeciu :D

tylko, że ja jestem niska ...
kiedyś miałam takie szersze nogawki i jakby mnie ktoś na schodach nie złapał to dzisiaj już byśmy nie pisały :crylol:

wiec ja unikam jakichkolwiek szerszych spodni czy czegokolwiek..
w swojej szafie mam duzo legginsów i rurek.
razotka
razotka
  30 grudnia 2011
dobrze skrojone jeansy
marynarka
szpilki
jakis basic w neutralym kolorze
spódnicę w odpowiedniej długości do sylwetki
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  31 grudnia 2011

dodam jeszcze od siebie
klasyczny trencz
czarną kopertówkę
elegancki komplet biżuterii

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko, że ja jestem niska ... kiedyś miałam takie szersze nogawki i jakby mnie ktoś na schodach nie złapał to dzisiaj już byśmy nie pisały

dla niskich people sa spodnie petite.

Konto usunięte
Konto usunięte: jakis basic w neutralym kolorze

co oznacza "basic" w tym zdaniu?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

asexualna
asexualna
  31 grudnia 2011
styka51
styka51: Co uważacie za MUST HAVE każdej kobiety? Co dorzuciłybyście do mojej listy? Czy zgadzacie się z nią?

Nie lubię białego, w miejsca białej koszuli i białego topu dałabym szarości, albo czerń. Must have czarny sweterek oczywiście i spódniczkę do bardziej codziennego użytku, mniej elegancką.
pijana
pijana
  31 grudnia 2011
massacre
massacre: dla niskich people sa spodnie petite.

W Anglii*, dodajmy. Pisałam Ci nawet ostatnio, że w gazecie zrobili test i się zachwycali, że w Zarze są takie same długości nogawek - mała sobie podwinie, dla wysokiej będą w sam raz.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W Anglii*, dodajmy. Pisałam Ci nawet ostatnio, że w gazecie zrobili test i się zachwycali, że w Zarze są takie same długości nogawek - mała sobie podwinie, dla wysokiej będą w sam raz.


Zycze Wam w takim razie, by w Nowym Roku w Polsce uswiadomili sobie w koncu, ze nie kazda kobieta wyglada tak samo, wazy tak samo i mierzy tyle samo wzdłuż i wszerz :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Adidasowa
Adidasowa
  1 stycznia 2012
styka51
styka51: Co uważacie za MUST HAVE każdej kobiety?

czarne szpilki.

styka51
styka51:

jeśli chodzi o mnie wyrzuciłabym żakiet, nie lubię :and:
MentalnaDestrukcja
MentalnaDestrukcja
  2 stycznia 2012
styka51
styka51: - biała koszula - klasyczne jeansy - czarny żakiet - mała czarna - klasyczne szpilki - porządny wisior - biały top - balerinki/trampki

1. mam.
2. mam, nawet kilka par...
3. nie mam
4. nie mam i zadna sila nie zmusi mnie do ubrania sukienki :ble:
5. nie wiem, czy są klasyczne, ale są...
6. Nie...
7. moze byc czarny? ;)
8. Mam, aczkolwiek nie noszę takich wymysłów.

Nie wiem, co mają mieć kobiety, ja mam to, czego potrzebuję: Tshirty, dżinsy, glany, szwedę i harringtonkę. nic innego mi do szczęścia nie trzeba.

Konto usunięte
Konto usunięte: mózg, a reszta nieważna.

:piwo:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.