adam7394566
adam7394566
  6 stycznia 2012 (pierwszy post)

„Jaki styl u chłopaków najbardziej lubią dziewczyny ?”

Paulinessa
Paulinessa
  6 stycznia 2012

Koszule. Moje ulubione to czarna i granatowa.

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  6 stycznia 2012

Ja taki:

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
WilczeLyko
WilczeLyko
  6 stycznia 2012
Sylvinka
Sylvinka: Ja taki:

Wszystko spoko, gdyby nie jeansy.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  6 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystko spoko, gdyby nie jeansy.

owszem inny fason i ogólnie spodenki też tu jakoś nie pasują, ale ogólnie Kuba ma fajny styl :)
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
WilczeLyko
WilczeLyko
  6 stycznia 2012
Sylvinka
Sylvinka: owszem inny fason i ogólnie spodenki też tu jakoś nie pasują, ale ogólnie Kuba ma fajny styl :)

Tzn. mi chodzi o jeansy ogólnie, ostatni raz miałem je na dupie w gimnazjum chyba, na szczęście szybko wyrosłem :P. A spodenki pasują jak najbardziej, lubię taką nonszalancję, zresztą, ja się na modzie nie znam. Kurtkę ma Wojewódzki fajną, chociaż skajkoskórek też już nie noszę w sumie. Już wolę zdecydowanie:
:)
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  6 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Tzn. mi chodzi o jeansy ogólnie, ostatni raz miałem je na dupie w gimnazjum chyba, na szczęście szybko wyrosłem :P

Żartujesz? Zakładasz tylko materiałowe?
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
WilczeLyko
WilczeLyko
  6 stycznia 2012
Sylvinka
Sylvinka: Żartujesz? Zakładasz tylko materiałowe?

Nie żartuję, dżinsy są dla mnie tak niepraktyczne, że poza jednymi szortami, które zakładam do roboty, nie używam ich. Obecnie jeansy straciły wszystko to, co było ich atutem w czasach amerykańskich pionierów i poszukiwaczy złota - były nie do zdarcia, były na tyle wygodne, że umożliwiały swobodne poruszanie się, były w 100% zrobione z dobrej bawełny - człowiek nie pocił się. Dziś to mieszanka różnych włókien, "strech'y" etc. i to mnie odrzuca. Jeszcze te tandetne wycierania na wysokości kieszeni..Dżinsy dziś to element jakiejś miejskiej popkultury, który źle mi się kojarzy. Wolę nawet jakieś szturmówki kontraktowane - czuję się swobodnie, wiem, że nie pękną jak klęknę, i co najważniejsze - 100% bawełny, bez ciągnącej gumy :).
blackshadow83
blackshadow83
  7 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie żartuję, dżinsy są dla mnie tak niepraktyczne, że poza jednymi szortami, które zakładam do roboty, nie używam ich. Obecnie jeansy straciły wszystko to, co było ich atutem w czasach amerykańskich pionierów i poszukiwaczy złota - były nie do zdarcia, były na tyle wygodne, że umożliwiały swobodne poruszanie się, były w 100% zrobione z dobrej bawełny - człowiek nie pocił się. Dziś to mieszanka różnych włókien, "strech'y" etc. i to mnie odrzuca. Jeszcze te tandetne wycierania na wysokości kieszeni..Dżinsy dziś to element jakiejś miejskiej popkultury, który źle mi się kojarzy. Wolę nawet jakieś szturmówki kontraktowane - czuję się swobodnie, wiem, że nie pękną jak klęknę, i co najważniejsze - 100% bawełny, bez ciągnącej gumy :).

otóż to, masz rację
Adidasowa
Adidasowa
  7 stycznia 2012
Sylvinka
Sylvinka:

Kocham Kubę Wojewódzkiego :zakochany:
MuyBueno
MuyBueno
  7 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: „Jaki styl u chłopaków najbardziej lubią dziewczyny ?”

Chłopak ?

Normalny mężczyzna normalnie ubrany -.- bez przesadyzmu w żadną ze stron .Wtedy kiedy wypada wygląda tak jak powinien a kiedy może to wygląda tak jak on chce.
Dziękuję dowiedzenia .

Temab bieda.:ziew:
MentalnaDestrukcja
MentalnaDestrukcja
  7 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: „Jaki styl u chłopaków najbardziej lubią dziewczyny ?”

styl mojego faceta. :)
MentalnaDestrukcja
MentalnaDestrukcja
  7 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: http://nokautimg3.pl/p-6b-93-6b939a927c3624b1e84b2cfa80bb402c500x500/surplus-kurtka-harrington-king-george-59-hooded-surplus-wyprzedaz-tania-wysylka-11-zl.jpg :)

:piwo:
Choc wole na sobie, niz na facecie ;>

Konto usunięte
Konto usunięte: Wolę nawet jakieś szturmówki kontraktowane - czuję się swobodnie, wiem, że nie pękną jak klęknę, i co najważniejsze - 100% bawełny, bez ciągnącej gumy :).

:piwo: po raz wtory :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 stycznia 2012

taki








czyli Wielka Brytania, koks & rock'n'roll

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

boniwinter
boniwinter
  7 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: „Jaki styl u chłopaków najbardziej lubią dziewczyny ?”

przede wszystkim ubranie musi byc dopasowane do danej sylwetki
nie znosze jak facet nosi za duze ciuchy lub za bardzo opinajace cialo...mam tu na mysli np. za ciasne spodnie bo dla mnie to wyglada "niesmacznie"
lubie jak mezczyzna laczy jeansy z koszulami i "luznymi" marynarkami
poza tym skorzane kurtki i szaliki, bojowki i t-shirt z zabawnymi napisami.
pijana
pijana
  7 stycznia 2012

Lubię różne style i ich mieszanki, ale napiszę czego NIE lubię:
-dżinsów z milionem aplikacji, ozdób
-ubrań z cekinami
-bluzek z dekoltami
-koraliki :ble:
-mega obcisłych bluzek
-sandałów
To przede wszystkim, oczywiście jest więcej elementów męskiej garderoby od których mnie odrzuca, ale nie skończyłabym do rana ich wymieniać :P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.