styka51
styka51
  5 czerwca 2012 (pierwszy post)
Witam chłopcy i dziewczęta:d

W związku z tym, iż w naszym otoczeniu jest coraz więcej bloggerek etc. to wymyśliłam sobie, że....

Może mogłybyśmy wstawiać tutaj zdjęcia z naszych "outfitów" w sensie z tego co jesteśmy ubrane.
Od razu zastrzegam! Nie chodzi tu o codzienne dodawanie miliona zdjęć i specjalnych przygotowań w zaciszu domowym i spacerów do lasu w celu strzelenia foty.
Możemy konstruktywnie komentować i doradzać ;)

Soł. otwieramy :D


Pozdrawiam Stycz :ziober2:
anidax
anidax
  18 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepszy dział na fotce XD

to zapostuj jakiś ałtfit d83dde0f
JuIia
JuIia
  19 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ładny outfit do przygotowywania wielkanocnych śledzi? (i na rower)

Te śledzie na 1 rzut oka wyglądały na powiększone larwy czegoś w mikroskopie ;_;
miamitorino
miamitorino
  19 kwietnia 2014

w moim dzisiejszym outficie postawiłem na minimalizm
RajstopkiKaseja
RajstopkiKaseja
  19 kwietnia 2014
moje ziomki
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  19 kwietnia 2014
JuIia
JuIia: Te śledzie na 1 rzut oka wyglądały na powiększone larwy czegoś w mikroskopie ;_;

Bo na górze jest cebula
FrenchShoes
FrenchShoes
  19 kwietnia 2014

jako, że nie miałem co robić przez noc, to przejrzałem cały ten temat. trafiłem przy okazji na śmieszkowanie z moich butów d83dde12 ale nie piszę tego posta, żeby o tym mówić.

ktoś nosił zegarek na prawej ręce i nie widział w tym nic złego. to chyba był marcin. więc wytłumacze ci różnice z noszeniem zegarka na prawej i na lewej ręce: jeśli zegarek ma koronke przy godzinie trzeciej, to nosisz go na lewej ręce. jeśli ma koronke przy godzinie dziewiątej to nosisz go na prawej ręce. chodzi o to, żeby bez zdejmowania zegarka, można było go przestawić.
zdjęcie demonstrujące to:


ciekawostka na dziś: jako, że lotnicy pracują w grubych skórzanych rękawiczkach, zegarki lotnicze mają duże koronki, aby lotnik bez problemu mógł taki zegarek przestawić, bez zdejmowania rękawiczek:


protip dla gruppena: ale do czarnych, skórzanych butów, brązowego paska to ty nie noś d83dde09

PROVIRON318
PROVIRON318
  19 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ale do czarnych, skórzanych butów, brązowego paska to ty nie noś

debil, wskaż mi taki ałtfit to pogadamy d83dde12
FrenchShoes
FrenchShoes
  19 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: debil, wskaż mi taki ałtfit to pogadamy


szukać dalej? d83dde09
PROVIRON318
PROVIRON318
  19 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: szukać dalej?

debilisko, to brązowe buty, jakbyś przejrzał temat dokładnie, to byś wiedział że to kwestia odcieni i światła, przy jakim robie zdjęcia, tłusty kogucie...
FrenchShoes
FrenchShoes
  19 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: debilisko, to brązowe buty, jakbyś przejrzał temat dokładnie, to byś wiedział że to kwestia odcieni i światła, przy jakim robie zdjęcia, tłusty kogucie...

muszę ci wierzyć na słowo, bo paseczek na tym zdjęciu wygląda na chili/merlot, a buty na mocno czarne.
PROVIRON318
PROVIRON318
  19 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: muszę ci wierzyć na słowo, bo paseczek na tym zdjęciu wygląda na chili/merlot, a buty na mocno czarne.

buty są ciemniejsze, ale irl nie ma takiej różnicy, jak na zdjęciach, ziomeczku...
FrenchShoes
FrenchShoes
  19 kwietnia 2014

wychodze po świeże pieczywo, tym razem w butach bardziej zachodnich, bo Portugalia d83dde0f
RajstopkiKaseja
RajstopkiKaseja
  19 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli zegarek ma koronke przy godzinie trzeciej, to nosisz go na lewej ręce. jeśli ma koronke przy godzinie dziewiątej to nosisz go na prawej ręce. chodzi o to, żeby bez zdejmowania


przeciez moge go przestawic bez zdejmowania,obojetnie z ktorej strony bylaby koronka xD
FrenchShoes
FrenchShoes
  19 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: przeciez moge go przestawic bez zdejmowania,obojetnie z ktorej strony bylaby koronka xD


ale jest to bardzo nienaturalne. to tak jakbyś nosił prawy but na lewej stopie, niby możesz chodzić, ale coś jest nie tak, c'nie?
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  19 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: jako, że nie miałem co robić przez noc, to przejrzałem cały ten temat. trafiłem przy okazji na śmieszkowanie z moich butów


I jak oceniasz mój styl?d83dde0a

also już wiem co bylo inspiracją do nowego nicka
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.