KrulHyde
KrulHyde
  15 czerwca 2013 (pierwszy post)
http://www.4eyes.pl/pl/p/Ray-Ban-Clubmaster-RB3016-W0366/56

będą oryginalne czy takie same jak podróby z allegro za 200 zł kupowane u chińczyków za 15 dolarów zza oceanu?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 czerwca 2013

nie podobaja mi sie okulary sloneczne Ray Ban

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

KrulHyde
KrulHyde
  15 czerwca 2013

a jakie ci sie podobaja?
co jesr modne w Anglii?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: a jakie ci sie podobaja?

Miu Miu, Ralph Lauren, Michael Kors ma ljak dla mnie atrakcyjniejszy wybor okularow slonecznych. Ten model Ray Ban mi juz obrzydl, ile mozna?
Konto usunięte
Konto usunięte: co jesr modne w Anglii?

w Anglii nie wiem, w Londynie to co zalozysz jest trendy i modne. Londyn podobnie jak Nowy Jork narzuca trendy reszcie swiata :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mmaryja
mmaryja
  15 czerwca 2013

te okulary to klasyka gatunku, zawsze były, są i będą modne i w dobrym guście. (zakładając, że osoba nosząca je ma dobry gust.)
tak samo jak aviatory, kocie np. od prady, muchy miu miu czy d&g i tak można jeszcze trochę wymieniać.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: te okulary to klasyka gatunku,

jesli wszyscy w nich chodzili swego czasu, to porzygac sie bylo mozna. moze i klasyka gatunku, ale ludzie zrobili z tego mainstreamowy badziew przynajmniej w Londynie.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

rake
rake
  15 czerwca 2013

ale wayfarery od clubmasterów to wy odróżniajcie

ZlMNA
ZlMNA
  17 czerwca 2013

ja bardzo orginalne rejbany kupilam za 5,90

PogromcaPoke
PogromcaPoke
  17 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: będą oryginalne czy takie same jak podróby z allegro za 200 zł kupowane u chińczyków za 15 dolarów zza oceanu?


Nie liczy się marka a to żeby posiadały skuteczny filtr UV , lepiej chronić swoje oczy :-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.