Mindfreezer
Mindfreezer
  3 kwietnia 2014 (pierwszy post)

Yankees czapke i ciuchy co wygladaja tak jak Kurtyny od okien?

Ja mysle ze 99% polakow w polsce nawet niewiedza ze Y&N to jest baseball druzyna.....

TheBright
TheBright
  3 kwietnia 2014

"kazdy" to mocno naciagniete

agoosiaaa
agoosiaaa
  3 kwietnia 2014

Ja myślę że 99% polaczkow za granicą nie wie jak wyglądają ludzie w Polsce i jedyne co potrafią, to cwaniakowac.

Mindfreezer
Mindfreezer
  3 kwietnia 2014

Agoosiaaa ja tylko widze co na Fotka zauwazylem.... Co druga laska mysli ze jest cool bo w Y&N Czapce zdjecia cyka i nosi ciuchuach 4 numery za duze na nia.. i kazdy polak to mysli ze jest EMINEM i duzy rapper... Wydaje mi sie ze jeden za duzo razy ogladali 8 MILE film i teraz mysla ze slynne rappery sa... Nierozumiem tego.

RudyDemon
RudyDemon
  3 kwietnia 2014

nie każdy,ja nie znam nikogo kto to by nosił

Mindfreezer
Mindfreezer
  3 kwietnia 2014

RudyDemon musisz na jakies wiosce mieszkac chyba..... Zapomialem powiedziec ze to doczyni do kazdej/kazdego polaka z miasta.

TheBright
TheBright
  3 kwietnia 2014

Widziałem zdjęcia na twoim profilu, jesli myślisz ze spodnie z guessa i koszulka pokemon wynoszą cię ponad tych o których piszesz to sie myślisz. Spójrz w lustro!

Mindfreezer
Mindfreezer
  3 kwietnia 2014

GUESS to moja uwielbiona firma.. Jest spoko ale ja tylko lubie bo BOSS niema dobrego wyboru ciuhow... Ty w klapkach na pewno chodzisz i skaerpetcah co do kolan dosiegaja..
Niemow nic mi o modze.. Widze jakie tanje garnitury nosisz. Babka ci marynarke z Chinsich gac w reku uszyla? LOL.. Facecie niegadaj bo malo wiesz

pijana
pijana
  3 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mysle ze 99% polakow w polsce nawet niewiedza ze Y&N to jest baseball druzyna.....

A ja myślę, że sam nie wiesz, albowiem to nie jest żadne "Y&N" tylko NYY-New York Yankees, co masz zresztą bykiem napisane na bluzie, w której masz zdjęcie. Jeśli uważasz się za wyrocznię mody to chyba nie masz lustra, a podpisy do zdjęć "to ja opalony" i opis "Sexiest Polak na calym Swiecie! :0" jeszcze wzmacniają efekt buractwa. Podbijam posty Brighta i Agoosi, opuść rewir, bo się pan jedynie kompromitujesz.
TheBright
TheBright
  3 kwietnia 2014

Haha Moze ja jestem człowiekiem głębokiego kompromisu, który potrafi w harmonijny sposob połączyć tak rożne rzeczy jak skarpetki i japonki.

Pociesza mnie fakt, ze zauważyłes ze moje garnitury są szyte na miarę :) widać nie wszystko stracone, jest jakaś aczkolwiek malutka szansa ze jeszcze dojrzejesz do swojego wieku, powodzenia.

Trzeba zgłosić fejka, jakiś 12sto latek podszywa sie pod mindfreezer'a

Mindfreezer
Mindfreezer
  4 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Mindfreezer: Ja mysle ze 99% polakow w polsce nawet niewiedza ze Y&N to jest baseball druzyna..... A ja myślę, że sam nie wiesz, albowiem to nie jest żadne "Y&N" tylko NYY-New York Yankees, co masz zresztą bykiem napisane na bluzie, w której masz zdjęcie. Jeśli uważasz się za wyrocznię mody to chyba nie masz lustra, a podpisy do zdjęć "to ja opalony" i opis "Sexiest Polak na calym Swiecie! :0" jeszcze wzmacniają efekt buractwa. Podbijam posty Brighta i Agoosi, opuść rewir, bo się pan jedynie kompromitujesz.


Jest Y i N.. Koniec! Niema NY, Y i N ! ... Ja wiem to jest trudno pszeczytac czlowiekowi co oczy 180 stopni na boki zapi.:cenzura:.aja... Idz do okulisty na tego zeza i puzniej zacznij tutaj sie pluc, dobra? Dzieki.

Moje lustro, jak chcesz wiedziec, to jest niebo!.. Jak zawsze sie do nieba patrze to odbija sie twasz Boga... To znaczy Moja Twasz! bo ja jestem Mr Perfekt
Mindfreezer
Mindfreezer
  4 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Haha Moze ja jestem człowiekiem głębokiego kompromisu, który potrafi w harmonijny sposob połączyć tak rożne rzeczy jak skarpetki i japonki.Pociesza mnie fakt, ze zauważyłes ze moje garnitury są szyte na miarę :) widać nie wszystko stracone, jest jakaś aczkolwiek malutka szansa ze jeszcze dojrzejesz do swojego wieku, powodzenia.Trzeba zgłosić fejka, jakiś 12sto latek podszywa sie pod mindfreezer'a


Ale z ciebie E-Romeo.. Co jescze powiesz?
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: trudno pszeczytac


Konto usunięte
Konto usunięte: Moja Twasz


Konto usunięte
Konto usunięte: twasz Boga


Konto usunięte
Konto usunięte: niema


Konto usunięte
Konto usunięte: ciuhow..


Konto usunięte
Konto usunięte: Niemow


Konto usunięte
Konto usunięte: tanje


Konto usunięte
Konto usunięte: niegadaj


Boli jak to sie czyta, zamiast zajmowac sie problemem ubran zajmij sie przegladaniem slownika.
A jak juz skonczysz przegladac slownik, to przejdz sie po jakies prochy do lekarza, bo masz ostre schizy.

ps. Wstyd ze takie bezmozgi robia wstyd za granica Polakom, tutaj macie pokazany dokladny przyklad dlaczego od polaczkow sie trzymam z daleka.
Mindfreezer
Mindfreezer
  4 kwietnia 2014

Boli cie cos jak czytasz? LOLL... Polacy jak ja wstyd robia? LOL>> Ja polaka dobre imnie od malego dawalem... Ty nie.. Polacy w jedyn slowie to sa Pijacy tutaj w ameryce a dziewczyny, cieszka mi powiedziec, sa "gold diggers" Agooosia ty na pewno jak paczek wygladasz... Szkoda ze zdjec niemasz

praksyda
praksyda
  4 kwietnia 2014

nie wierzę...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.