Poprzednia12
Agnieszka155
Agnieszka155
  1 lipca 2007 (pierwszy post)

jak tam dziewczynki robila ktoras z was takie cos sobie?? ;p ostatnio coraz wiecej lasek widze z takimi sztucznymi wlosami.. heh

ile mniej wiecej kosztuje taki zabieg? mocno niszczy wlosy czy wcale? jak dlugo mozna nosic taka "peruke"?

i jak ktos ma np wlosy ze sklonnoscia do falowania ( pod wplywem wilgoci) a doczepi sobie proste to jak to bedzie wygladalo u gory krecone na dole proste? :woot: na jakiej zasadzie to dziala?? hehe

wypowiadajcie sie ;)

muszeczka2
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
muszeczka2
  1 lipca 2007
Agnieszka155:
Agnieszka155

niszczy wlosy ale mniej niz farbowanie czy robienie pasemek:-)
Distephano
Distephano: Marzę, żeby syrenka mnie związała i płetwą ogonową sprała tyłek

:lol2:

.oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!

muszeczka2
muszeczka2
  1 lipca 2007

Jako przszyla fryzjerka troche znam sie na tych sprawach:-)

Distephano

darknessphoenix
darknessphoenix
  1 lipca 2007
Agnieszka155:
mocno niszczy wlosy czy wcale?

troche je niszczy.
madaa12345
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16185
madaa12345
  1 lipca 2007

bylo 74387593479 razy...

btw; to troche kosztowny "zabieg"...

` Czarna muza - to co gra moją duszą ` ...

:zakochany:

Nie lubię pokemonów.

Korzystając z okazji :ssh:

http://www.fotka.pl/klan/75811/Stop_Pokemonom_i_Dzieciom_Neostrady_/ :ssh:

Agnieszka155
Agnieszka155
  1 lipca 2007
muszeczka2
muszeczka2: niszczy wlosy ale mniej niz farbowanie czy robienie pasemek:-)

to spoko moje i tak sa juz zniszczone hehe :p od prostowania

madaa12345
madaa12345: btw; to troche kosztowny "zabieg"...

no niestety ale jakis efekt jest :)
i tak powyzej 300 zl bym nie dala :)
DemiNightDream
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
DemiNightDream
  1 lipca 2007
muszeczka2
muszeczka2: Jako przszyla fryzjerka troche znam sie na tych sprawach:-)

O jesu jesli Ty masz byc fryzjerka....;/

przede wszystkim_
wlosy przedluzane niszcza naturalne i nie wypisujcie bzdur ze nie!!!!
Wlosy te obciazaja nasze cebulki, i zawsze po sciagnieciu sa w gorszym stanie!

najmniej inwazyjna metoda jest na warkoczyk i przyszywana do tego tasma.Ale jesli bedzie nie umiejetnie doczepiona wlosy w tym momencie moga wyrwac sie calym pasmem wzdluz glowy.przede wszystkim metoda powinna byc dobrana pod wlosy klientki.
Najgorsza metoda to chyba keratyna lub kera wax, nosi sie swietnie, zgrzew trzyma sie rewelacyjnie, nic sie nie kruszy, nie lamie, mozna nakladac odzywki na laczenia gdzie w innych nie wolno.Ale sciagnac to swinsto.Tragedia. wyrywa sie wlosy szarpie...
moim zdaniem Racoon jest chyba najlepszy. laczenia malutkie jak ziarenko ryzu.sliskie gladkie w dotyku, gdy sie zalozy np.120 pasemk malutkich efekt jest zadowalajacy a i najmniejwidoczny.
Najlepsze wlosy to slowianskie, prosto sciete z glowy, nie przerabiane chemicznie.Reszta to juz loteria.
kosmetyki do przedluzanych wlosow nie moga zawirac ceramid ani protein.

generlanie przedluzanie jest dla wlosow silnych w innym przypadku mozna miec jeszcze 3 razy gorsze jak sie mialo wczesniej.i jest gorsze od farbowania,no bez przesady.

Autorka pytala o fakture wlosow.A wiec jesli masz falowane kup falowane. jesli proste to proste. przy kreconych wlosach najlepiej jest zgubic ten efekt sztucznosci:D
o przedluzanie wiem niemal wszystko. i znam chyba wszystkie metody....
:lol:...Facet ma pasować do butów...:lol:

:ssh:http://www.fotka.pl/klan/103941/Moj_FanClub_D/:ssh:

:mrgreen:
Agnieszka155
Agnieszka155
  1 lipca 2007
DemiNightDream
DemiNightDream: O jesu jesli Ty masz byc fryzjerka....;/ przede wszystkim_ wlosy przedluzane niszcza naturalne i nie wypisujcie bzdur ze nie!!!! Wlosy te obciazaja nasze cebulki, i zawsze po sciagnieciu sa w gorszym stanie! najmniej inwazyjna metoda jest na warkoczyk i przyszywana do tego tasma.Ale jesli bedzie nie umiejetnie doczepiona wlosy w tym momencie moga wyrwac sie calym pasmem wzdluz glowy.przede wszystkim metoda powinna byc dobrana pod wlosy klientki. Najgorsza metoda to chyba keratyna lub kera wax, nosi sie swietnie, zgrzew trzyma sie rewelacyjnie, nic sie nie kruszy, nie lamie, mozna nakladac odzywki na laczenia gdzie w innych nie wolno.Ale sciagnac to swinsto.Tragedia. wyrywa sie wlosy szarpie... moim zdaniem Racoon jest chyba najlepszy. laczenia malutkie jak ziarenko ryzu.sliskie gladkie w dotyku, gdy sie zalozy np.120 pasemk malutkich efekt jest zadowalajacy a i najmniejwidoczny. Najlepsze wlosy to slowianskie, prosto sciete z glowy, nie przerabiane chemicznie.Reszta to juz loteria. kosmetyki do przedluzanych wlosow nie moga zawirac ceramid ani protein. generlanie przedluzanie jest dla wlosow silnych w innym przypadku mozna miec jeszcze 3 razy gorsze jak sie mialo wczesniej.i jest gorsze od farbowania,no bez przesady. Autorka pytala o fakture wlosow.A wiec jesli masz falowane kup falowane. jesli proste to proste. przy kreconych wlosach najlepiej jest zgubic ten efekt sztucznosci:D o przedluzanie wiem niemal wszystko. i znam chyba wszystkie metody....

dzieki za wyczerpujaca odpowiedz ;]

poczytalam tez troche w necie i chyba nie bede ich przedlcuaz tak tylko wstepnie zpytalam ale jeszcze sie zobaczy :)

a jak one sa przyczepiane przy samej glowie??
czy "doklejane" do tych co juz sa??
agusiolgniezno
agusiolgniezno
  1 lipca 2007

osobiście nie radze przedłużac sobie włosów bo :
po pierwsze naturane(swoje prawdziwe) włosy się niszczapo deugie musisz uzywac specjanych szamponów do włosów
po 3 do pierwszego umycia włosów wszystko jest okey ale później (w przypaku mojej kolezanki)deczepiane włosy zaczeły się lokowac a ona z natury ma proste włosy jak drut
po czwarte to straznie drogie..wrrrrr......

osobiscie radze sobie poczekac az swoje włosy odrosna niz meczyc sie z doczepianymi bo tak naprawde nie wiadomo jak zachowaja sie na twojej głowie i czy nie bedzie zbyt wielkiego kontrastu miedzy swoimi prawdiwymi włosami a tymi sztucznymi...

muszeczka2
muszeczka2
  1 lipca 2007
DemiNightDream
DemiNightDream: O jesu jesli Ty masz byc fryzjerka....;/

jakis problem? co do mojej osoby?
Distephano

muszeczka2
muszeczka2
  1 lipca 2007
Agnieszka155:
a jak one sa przyczepiane przy samej glowie??
czy "doklejane" do tych co juz sa??

sa one doczepiane do naszych naturalnych kosmykow wlosow prawie przy samej skorze ale prawie...:)
Distephano

DemiNightDream
DemiNightDream
  2 lipca 2007
muszeczka2
muszeczka2: niszczy wlosy ale mniej niz farbowanie czy robienie pasemek:-)

Nie mam nic do Twojej osoby, ale jako przyszla fryzjerka i jak sie okreslilas znasz na tych sprawach to powinnas wiedziec,ze zabieg przedluzania NISZCZY wlosy!nie ma zadnej metody ktora by byla zbawienna....
czy warkoczyk,czy zgrzewy kera wax, keratyna, micro-ringn tulejki itp...wszystko niszczy i farbowanie czy rozjasnianie to pikus....wlos pod wplywem przedluzenia jest obciazony, scisniety, cebulki obciazone, po czasie slabe i wypadaja...najgorszy jest kerawax, kerytyna czy kazdy zgrzew na cieplo... bo przy sciaganiu wyszarpujesz nasze naturalne wlosy...mimo iz masz majlepszy plyn do sciagniecia na swiecie. wtapia sie w to w wlos i w efekcie tracisz polowe wlosow jak przed przedluzeniem.
Micro rongi zas przecinaja wlosy tak jak tulejki. warkoczyk przez scisniecie oslabia wlos.i tak moge wymieniac....

wiec prosze najpier sie dowiedz a pozniej pisz.
Bo nawet wlos wytrawiony przez rozjasnianie mozesz doprowadzic do kondycji poprzez dobre szampny odzywki maski itp. po przedluzeniu tracisz naturalnie wlosy i masz oslabione cebulki gdzie wyjsc z tego gorzej jak po farbowaniu....
farbowac mozesz przez cale zycie, przedluzac nie... bo zostaniesz łysa.

PauLunia1987
PauLunia1987
  2 lipca 2007
Agnieszka155:
ile mniej wiecej kosztuje taki zabieg? mocno niszczy wlosy czy wcale? jak dlugo mozna nosic taka "peruke"?

z naturalnych włosów kosztuje od 1000zł w górę włosów nie niszczy bo to jest na samych końcówkach... po jakis trzech miesiącach trzeba popąć na nowo czyli znowu płacisz ponad połowe...

Agnieszka155:
i jak ktos ma np wlosy ze sklonnoscia do falowania ( pod wplywem wilgoci) a doczepi sobie proste to jak to bedzie wygladalo u gory krecone na dole proste? :woot: na jakiej zasadzie to dziala?? hehe

musisz doczepić falowane bo tak będzie głupio a swoich już nie wyprostujesz..
DemiNightDream
DemiNightDream
  7 lipca 2007
PauLunia1987:
włosów nie niszczy bo to jest na samych końcówkach

co?:szok2: przepraszam o jaką metode ci chodzi..wyjasnij,bo czegos tutaj nie rozumie...na samych koncowkach?????

Poprzednia12
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 14 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.