123Następna
Vittorie922
Vittorie922
  27 marca 2009 (pierwszy post)

Witam :calusek:
ale mnie tutaj dawno nie było :szok2::mrgreen:
a więc przechodząc do rzeczy
1. pielęgnacja twarzy : jak u was odbywa się ranny i wieczorny rytuał pielęgnacyjny ? ostatnio troche przesuszyłam sobie skórę twarzy, potrzebuję dobrego nawilżającego kremu, możecie mi jakiś polecić ?
2. skóra na dłoniach, przez ostatnie mrozy i oczywiście nienoszenie rękawiczek na moich dłoniach pojawiły się czerwone plamki :and: nie są to żadne liszaje, podobno odmrożenia. Jak temu zaradzić ?
3. kształt brwi, ostatnio zauważyłam że coraz częstszą tendencją nie tylko w polsce są grubsze łuki brwiowe. Wg. was dobrze to wygląda ?
4. Dobra pasta wybielająca, przez moje palenie które niestety zamiast ograniczyć bagatelizowałam a teraz palę coraz więcej :and: moje zęby nie są już tak bardzo białe. Jakieś sprawdzone pasty godne polecenia ?
5. błyszczyki :zakochany: poszukuję matowego błyszczyka w kolorze ust albo jaśniejszego. hmm ?

dziękuję i pozdrawiam :calusek:

agoosiaaa
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 35
agoosiaaa
  27 marca 2009
Vittorie922:
1. pielęgnacja twarzy : jak u was odbywa się ranny i wieczorny rytuał pielęgnacyjny ? ostatnio troche przesuszyłam sobie skórę twarzy, potrzebuję dobrego nawilżającego kremu, możecie mi jakiś polecić ?

rano peeling z neiutrogeny + albo krem samoopalajacy albo fluid z nivea

Vittorie922:
3. kształt brwi, ostatnio zauważyłam że coraz częstszą tendencją nie tylko w polsce są grubsze łuki brwiowe. Wg. was dobrze to wygląda ?

zalezy od osoby.

Vittorie922:
4. Dobra pasta wybielająca, przez moje palenie które niestety zamiast ograniczyć bagatelizowałam a teraz palę coraz więcej :and: moje zęby nie są już tak bardzo białe. Jakieś sprawdzone pasty godne polecenia ?

ja uzywam sensodyne, a oprocz tego mam teaki specjalny zestaw wybielajacy.

Vittorie922:
5. błyszczyki :zakochany: poszukuję matowego błyszczyka w kolorze ust albo jaśniejszego. hmm ?

byszczyk matowy - wykulcza sie samo przez sie.
cos, co sie blyszczy, nie ejst matowe.
Abraham Lincon:
Problem z cytatami na necie jest taki, ze wszyscy bezmyslnie wierza w ich prawdziwosc.

"The Definition of Insanity is doing the same thing over and over again but expecting different results."
TakSieBoje
TakSieBoje
  27 marca 2009
Vittorie922:
1. pielęgnacja twarzy : jak u was odbywa się ranny i wieczorny rytuał pielęgnacyjny ?

:woot: Poranek - Woda na twarz, Garnier 3w1, spłukuję, krem Garniera matujący, tusz, kredka, koniec.
Wieczór - Płatki, tonik, zmywanie, woda na twarz, Garnier 3w1, spłukuję, krem matujący, koniec.

Vittorie922:
2. skóra na dłoniach, przez ostatnie mrozy i oczywiście nienoszenie rękawiczek na moich dłoniach pojawiły się czerwone plamki :and: nie są to żadne liszaje, podobno odmrożenia. Jak temu zaradzić ?

Kremy nawilżające do rąk.

Vittorie922:

Nie mam z tym problemu, nie śledzę mody.

Vittorie922:

Najpierw do dentysty na usuwanie kamienia, potem dopiero pasta wybielająca. Inaczej nic Ci nie dadzą.

Vittorie922:

Nie cierpię błyszczyków, nie doradzę.
margolcia19894
margolcia19894
  27 marca 2009
Vittorie922:
1. pielęgnacja twarzy : jak u was odbywa się ranny i wieczorny rytuał pielęgnacyjny ?

rano chłodną wodą przemywam twarz, nakładam krem + podkłąd (czasami go nie nakładam, mam w miarę dobrą cerę) korektor pod oczy i róz na policzki, oczywiście oczy również maluje tuszem i kredką

Vittorie922:
możecie mi jakiś polecić ?

polecam dermikę do skóry suchej i wrażliwej z biolipidami- bardzo wydajny

Vittorie922:
Jak temu zaradzić ?

może zabieg parafinowy? zapytaj specjalistki najlepiej

Vittorie922:

nie w Polsce tylko ogólnie już od zeszłego sezonu w modzie są bardziej grubsze, ja teraz tez mam grubszy niż miałam, kosmetyczka doradziła- uważam,ze jeśli nadal mają ładny regularny kształt i pasują do twarzy to czemu nie. Grunt,żeby nie były zapuszczone...

Vittorie922:
Jakieś sprawdzone pasty godne polecenia ?

blend a med 3 D white, oprócz tego polecam piaskowanie u dentysty- boli,ale efekt rewelacyjny
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 marca 2009
agoosiaaa
agoosiaaa: eaki specjalny zestaw wybielajacy.

o ten
Abraham Lincon:
Problem z cytatami na necie jest taki, ze wszyscy bezmyslnie wierza w ich prawdziwosc.

"The Definition of Insanity is doing the same thing over and over again but expecting different results."
Vittorie922
Vittorie922
  27 marca 2009
agoosiaaa
agoosiaaa: byszczyk matowy - wykulcza sie samo przez sie. cos, co sie blyszczy, nie ejst matowe.

są matowe błyszczyki o konsystencji pomadki

TakSieBoje:
Najpierw do dentysty na usuwanie kamienia

nie mam kamienia, po prostu moje szkliwo pociemniało
margolcia19894
margolcia19894
  27 marca 2009

zapomniałam o wieczornym- zmywam makijaż, tonizuję skóre i 2 razy w tygodniu robie peeling

agoosiaaa
agoosiaaa
  27 marca 2009
Vittorie922:
wieczorny rytuał pielęgnacyjny ?

cholera, zapomnialam o tym.
zmywacz do oczu z nivea, chusteczki do zmywania makijazu z twarzy, clean&clear na nos na wagry i krem na noc.
jeszcze dwa razy w tygodniu uzywam plastrow na wagry.
Abraham Lincon:

agoosiaaa
agoosiaaa
  27 marca 2009
Vittorie922:
są matowe błyszczyki o konsystencji pomadki

to toche dziwne, ze ktos zrobil blyszczyk matowy :D

margolcia19894:
zapomniałam o wieczornym

to tak jak ja :D
Abraham Lincon:

TakSieBoje
TakSieBoje
  27 marca 2009
Vittorie922:
nie mam kamienia, po prostu moje szkliwo pociemniało

Przy paleniu tworzy się kamień.. Ja mam tak samo, muszę pójść do dentysty i dopiero później pasty wybielające..
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 marca 2009
TakSieBoje:

Przy paleniu tworzy się kamień.. Ja mam tak samo, muszę pójść do dentysty i dopiero później pasty wybielające..

a ja pale i mi sie kamien nie robi :woot:
Abraham Lincon:

Vittorie922
Vittorie922
  27 marca 2009
margolcia19894:
polecam dermikę do skóry suchej i wrażliwej z biolipidami- bardzo wydajny

a cenowo jak stoi ? :mrgreen:

agoosiaaa
agoosiaaa: to toche dziwne, ze ktos zrobil blyszczyk matowy :D

małam taki z Gosha tyle że różowy ;) a jasnego niestety nie ma w ofercie :and:

TakSieBoje:

nawet nie wiedziałam :szok2: chodzę regularnie do dentysty i nigdy nic nie wspomniano o kamieniu ..
margolcia19894
margolcia19894
  27 marca 2009
Vittorie922:
a cenowo jak stoi ? :mrgreen:

ponad 100zł

Vittorie922:
i nigdy nic nie wspomniano o kamieniu ..

to musisz zapytać, u mnie kamień ściąga higienistka w gabinecie dentystycznym, potem lakieruje bądź piaskuje zęby- ściaganie kamienia jest refundowane, piaskowanie jakieś 50zł, a lakierowanie kolejne 50zł
Ismailia
Ismailia
  27 marca 2009
Vittorie922:

Rano: myję twarz żelem nawilżającym, następnie przemywaj ją tonikiem i nakładam krem. Potem robię makijaż.
Wieczorem: zmywam go mleczkiem, a płynem zmywam tusz do rzęs. Potem myję twarz w oczyszczającym żelu. Tonik a po nim delikatny krem na noc nawilżający.

Vittorie922:

To zależy u jakiej osoby, niektórym to pasuje (np. mi) a innym nie. Zresztą ludzie mają różne brwi: gęste, kszaczaste, rzadkie, ciemne, jasne...
TakSieBoje
TakSieBoje
  27 marca 2009
agoosiaaa
agoosiaaa: a ja pale i mi sie kamien nie robi

Tego zazwyczaj się nie widzi ot tak.

Vittorie922:
chodzę regularnie do dentysty i nigdy nic nie wspomniano o kamieniu ..

Może regularnie Ci go usuwa.
Zabieg refundowany.
123Następna
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 14 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.