Poprzednia strona1234Następna strona
Pantereczka654
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Pantereczka654
  23 grudnia 2009 (pierwszy post)

Nie wiem czy taki badz podobny temat byl, jesli tak to po prostu nie komentujcie...

Glany, hmm do czego mozna je nosic chodzi mi o to co jest teraz trendy w modzie ; rock itp.. Może znacie jakies ciekawe strony na ten temat .. strony w ktorym opisuja jak ladnie rockowo sie ubrac i juz nawet ta moda nie jest konieczna.

Z góry dzieki

choccolate
choccolate
  23 grudnia 2009
te są śmieszne :D
Pantereczka654
Pantereczka654
  23 grudnia 2009
Flo
Flo: sorry, ale jesli chcesz sie tak ubierac tylko dlatego, ze masz rockowy glos, to jestes zwyczajnie glupia, jak ktos ma delikatny to ma byc rozowy od razu? oO

wyobraz sobie stoje na scenie ubrana dajmy na to jak gosia adrzejewicz a daje muzyke cos w stylu chylinska .. jak to wyglada? komicznie...

nie musze zmieniac stylu, ale chce ... na poczatku bylo ciezko .. zmuszalam sie ale teraz widze ze naprawde chce robic rocka .. bo za bardzo lubie ostro grac...
Vittorie922
Vittorie922
  23 grudnia 2009

nie wiem, nigdy glanów nie miałam.

choccolate
choccolate
  23 grudnia 2009

o tyle mnie dziwi to, że w opisie masz "lubię: hip hop" :wtf:

Bas
Bas
  23 grudnia 2009
Badziaa89:
cos w stylu chylinska ..

przecież Chylińska teraz się na różowo ubiera :ziober2:
Pantereczka654
Pantereczka654
  23 grudnia 2009

chodzi mi o starą chylińską

choccolate:
o tyle mnie dziwi to, że w opisie masz "lubię: hip hop"

hmm to moja muzyka to wlasnie z niej rezygnuje w imie mojej pasji ... kazdy z czegos musi kiedys zrezygnowac ..
Flo
Flo
  23 grudnia 2009
Badziaa89:
wyobraz sobie stoje na scenie ubrana dajmy na to jak gosia adrzejewicz a daje muzyke cos w stylu chylinska .. jak to wyglada? komicznie...

tak, wyobrazam sobie, bo jesli to jej styl, to tylko wtedy jest dla mnie prawdziwa
jak dla mnie, jestes zwykla pozerka.
pijana
Reputacja: 11 | BluzgometrTM: 21
pijana
  23 grudnia 2009

Wątpię żeby ktokolwiek noszący glany się kogoś radził co do nich założyć... Są to osoby z własnym stylem lub przynależące do subkultur, a jeśli nie wiesz co do nich założyć to może po prostu nie czujesz tego stylu, nie ma sensu się zmuszać.

Pantereczka654
Pantereczka654
  24 grudnia 2009
Flo
Flo: tak, wyobrazam sobie, bo jesli to jej styl, to tylko wtedy jest dla mnie prawdziwa jak dla mnie, jestes zwykla pozerka.

heh spoko , co ciezko przeczytac wszystkie komenty ? w jednym napisalam ze chce, naprawde chce sie przestawic na ten styl... nigdy nie ubieralam sie dla kogos i nigdy nie bede !

pijana
pijana: Wątpię żeby ktokolwiek noszący glany się kogoś radził co do nich założyć... Są to osoby z własnym stylem lub przynależące do subkultur, a jeśli nie wiesz co do nich założyć to może po prostu nie czujesz tego stylu, nie ma sensu się zmuszać.

no niby masz racje.. ale jesli ktos mial wczesniej inny styl i sluchal jednego gatunku muzyki na okraglo i chce sie ktoregos dnia zmienic to jest troche trudno nie zna sie takze nie wie w ogóle jak sie ubierac do innego stylu...
Ja czuje rocka.. naprawde.
Metaluga
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 32
Metaluga
  24 grudnia 2009
Flo
Flo: glanow sie nie nosi dlatego, ze sa modne..

Otóż to,
dlatego pytanie do nas skierowane jest po prostu głupie.
Można je nosić praktycznie do wszystkiego, ale to bezsens, noszę glany bo teraz są w modzie?
Tak samo jak teraz ta cała panująca fama na rasta. Dajże spokój.

Ubierz to i będziesz modna na full.
Idź wyprostowany pośród tych co na kolanach.
EraGangstera
EraGangstera
  24 grudnia 2009
Badziaa89:
Glany, hmm do czego mozna je nosic chodzi mi o to co jest teraz trendy w modzie

Nosisz glany, żeby Ci ładnie wyglądały z czymś modnym? :ninja:
No nic, powiem do czego najlepiej: do czarnych spodni i spódnic.
EraGangstera
EraGangstera
  24 grudnia 2009
Wiecie co? Gdyby nie to, że autorka tematu tak się wczuwała w późniejszą dyskusję pomyślałabym, że to prowokacja. :]
Jasmina
Jasmina
  24 grudnia 2009
EraGangstera
EraGangstera: Wiecie co? Gdyby nie to, że autorka tematu tak się wczuwała w późniejszą dyskusję pomyślałabym, że to prowokacja. :]

Szczerze to ja też mam takie odczucia jak to czytam :ninja:
pikaczu
pikaczu
  24 grudnia 2009

chcesz zmieniać swój styl ubierania tylko na potrzeby wizerunku scenicznego i wylansować się na pseudo rock-metal girl w glanach z różowymi pasemkami na głowie i bluzeczce z motywem czaszki na koszulce żeby było bardziej mrocznie? no to powodzenia :crylol::zonk:
skoro nie przynależysz do subkultury metalowej a chcesz na siłę pokazać że od niedawna słuchasz rocka, nie ma to sensu. co z tego że będziesz wyglądać glam-rockowo (o zgrozo) skoro nie będziesz w tych ubraniach sobą? nie mówię że nie możesz się tak ubierać, każdy ma prawo do indywidualnego stylu ale skoro już teraz nie wiesz co założyć to nie oczekuj zbytniej przychylności innych bo widać że robisz to na siłę.

EraGangstera
EraGangstera
  24 grudnia 2009
Najważniejsza rada, nic na siłę, bo tylko zrobisz z siebie nie wiadomo co, zamiast wygłądać interesująco.
Poprzednia strona1234Następna strona
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 14 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.