Poprzednia strona12345678Następna strona
IVIarti
IVIarti
  11 lutego 2010 (pierwszy post)

cześć. mam dosyć duży biust ( D ) , ale nie wiem jak go podkreślić. co ubrać żeby go uwydatnić ? czy może lepiej go ukryć ? nie mam problemu ze zwisającymi cyckami także myślę, że to ostanie to nie jest potrzebne ;p

agoosiaaa
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 35
agoosiaaa
  11 lutego 2010
mmaryjka:

ja właśnie tak sobie obliczyłam, ale to w sumie różnie bywa. rozmiar masz jeden, wiadomo, ale czy się wciśniesz w taki jakiejś tam danej firmy, to już niekoniecznie :and:

no ogolnie to najlepiej sprawdzac w rozmiarowce danej firmy, bo rozne firmy maja rozne rozmiarowki :/
jak zamawiam staniki przez neta to zawsze tak robie.
Abraham Lincon:
Problem z cytatami na necie jest taki, ze wszyscy bezmyslnie wierza w ich prawdziwosc.

"The Definition of Insanity is doing the same thing over and over again but expecting different results."
mmaryjka
mmaryjka
  11 lutego 2010
Jasmina:
I to własnie fajne nie jest. A przez neta troche strach kupowac

rozmiarem jak są tabele to jeszcze, ale mi np. czasami nie pasuje krój, albo coś uwiera, albo jest źle pozszywane etc. akurat staniki wolę kupować w sklepach, pomacać etc;).

agoosiaaa
agoosiaaa: no ogolnie to najlepiej sprawdzac w rozmiarowce danej firmy, bo rozne firmy maja rozne rozmiarowki

chyba takie jest najlepsze wyjście, bo inaczej to ciężko.
Jasmina
Jasmina
  11 lutego 2010
mmaryjka:
akurat staniki wolę kupować w sklepach, pomacać etc;).

No ja tak samo ;-)
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 lutego 2010
mmaryjka:

chyba takie jest najlepsze wyjście, bo inaczej to ciężko.

no raczej.
inaczej ciezko.
jakby nie mogli zrobic jednej rozmiarowki :nie:
Abraham Lincon:
Problem z cytatami na necie jest taki, ze wszyscy bezmyslnie wierza w ich prawdziwosc.

"The Definition of Insanity is doing the same thing over and over again but expecting different results."
NigdyMnieTuNieBylo
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
NigdyMnieTuNieBylo
  11 lutego 2010
mmaryjka:
G, ale u nas w zacofanym pod tym względem kraju, wątpię abyś taką znalazła, więc panie w sklepie na pewno będą cię upychały w źle dobrany stanik, co niestety niesie za sobą przykre konsekwencje.
znakiznaki

w wiekszych miastach jest szansa aby dostac miseczke G, ale jak ktos mieszka na zadupiu to zycze powodzenia...
WueRZet
WueRZet: Ty wiesz, że masz specjalne pozwolenie na wszystko co chcesz
:ziober2:
mmaryjka
mmaryjka
  11 lutego 2010
agoosiaaa
agoosiaaa: jakby nie mogli zrobic jednej rozmiarowki

ale z ciuchami jest tak samo, więc w sumie się nie dziwię;)

NigdyMnieTuNieBylo
NigdyMnieTuNieBylo: w wiekszych miastach jest szansa aby dostac miseczke G, ale jak ktos mieszka na zadupiu to zycze powodzenia.

co racja to racja.
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 lutego 2010
mmaryjka:

ale z ciuchami jest tak samo, więc w sumie się nie dziwię;)

no ale ciuchy mogliby tez ujednolicic.
a nie pieprzenie sie z przymierzaniem :/
Abraham Lincon:

NigdyMnieTuNieBylo
NigdyMnieTuNieBylo
  11 lutego 2010
mmaryjka:
co racja to racja.

jeszcze dwa lata temu po staniki wybieralam sie do berlina, na szczescie w Polsce zaczely sie pojawiac normalne rozmiary, a nie na jakies pryszcze :ninja:
chocby freya:
http://freya.com.pl/sklepy-16.html
bielizna dosyc droga, ale firma dobra, wiec warto ;)
WueRZet
mmaryjka
mmaryjka
  11 lutego 2010
agoosiaaa
agoosiaaa: no ale ciuchy mogliby tez ujednolicic. a nie pieprzenie sie z przymierzaniem :/

no to byłby duży plus, ale dzisiaj się nie myśli o kliencie.

NigdyMnieTuNieBylo
NigdyMnieTuNieBylo: jeszcze dwa lata temu po staniki wybieralam sie do berlina, na szczescie w Polsce zaczely sie pojawiac normalne rozmiary, a nie na jakies pryszcze

no ja akurat mam małe cycki, ale bądź co bądź, porządny stanik też mi ciężko kupić:and:
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 lutego 2010
mmaryjka:

no to byłby duży plus, ale dzisiaj się nie myśli o kliencie.

no bo po co, liczy sie przeciez tylko kasa :and:
Abraham Lincon:

mmaryjka
mmaryjka
  11 lutego 2010
agoosiaaa
agoosiaaa: no bo po co, liczy sie przeciez tylko kasa

no a jak przymierzasz, to od razu 5 rzeczy, a nie 1. zawsze coś innego wpadnie ci w ręce etc;)
NigdyMnieTuNieBylo
NigdyMnieTuNieBylo
  11 lutego 2010
mmaryjka:
no ja akurat mam małe cycki, ale bądź co bądź, porządny stanik też mi ciężko kupić

chcialabym miec maly biust, siedzi mi nawet w glowie operacja :ninja: jakiegos bardzo wiekiego to nie mam, ale i tak uwazam, ze za duzy....
chyba jestes dosc wybredna w tej kwestii, gdybym miala mniejsze piersi to szalalabym w sklepach z bielizna ;D
WueRZet
mmaryjka
mmaryjka
  11 lutego 2010
NigdyMnieTuNieBylo
NigdyMnieTuNieBylo: jakiegos bardzo wiekiego to nie mam, ale i tak uwazam, ze za duzy.... chyba jestes dosc wybredna w tej kwestii, gdybym miala mniejsze piersi to szalalabym w sklepach z bielizna

ja mam za małe żeby szaleć;) i właśnie wolałabym większe.
moja znajoma zrobiła sobie operację, ale ona miała naprawdę duże piersi, które przeszkadzały jej w sporcie który uprawia, do tego przeszły dziecko, więc wiadomo. z operacji jest bardzo zadowolona, choć nie pamiętam jaki miała rozmiar, to teraz przeszła na 'd', z tego co pamiętam.
NigdyMnieTuNieBylo
NigdyMnieTuNieBylo
  11 lutego 2010
mmaryjka:
ja mam za małe żeby szaleć;) i właśnie wolałabym większe.
moja znajoma zrobiła sobie operację, ale ona miała naprawdę duże piersi, które przeszkadzały jej w sporcie który uprawia, do tego przeszły dziecko, więc wiadomo. z operacji jest bardzo zadowolona, choć nie pamiętam jaki miała rozmiar, to teraz przeszła na 'd', z tego co pamiętam.

ale wlasnie na maly biust jest najwiecej stanikow w Polsce ;)
mysl o operacji ciagle siedzi mi w glowie, ale nie wiem czy sie odwaze, w zyciu palca zlamanego nie mialam wiec mysl o tym, ze dobrowolnie mialabym sie polozyc na stol jakos do mnie nie dociera :ninja:
a wlasnie tez chcialabym zmniejszyc do D... ;)
WueRZet
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 lutego 2010
mmaryjka:

no a jak przymierzasz, to od razu 5 rzeczy, a nie 1. zawsze coś innego wpadnie ci w ręce etc;)

no wlasnie.
a tak to jak przymierzam spodnie to biore min 2 rozmiary z danego rodzaju, bo nigdy nie wiem, jaki bedzie pasowac :P
Abraham Lincon:

Poprzednia strona12345678Następna strona
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 14 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.