Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

feuliette
feuliette
  24 lipca 2011

przepraszam,nie ten dział ;)

Oska809
Oska809
  25 lipca 2011

Czesc. Potrzebuje porady w sprawie tatuazu.
Zrobilam sobie tatuaz trzy dni temu na stopie. Do tej pory mam bardzo duzy obrzęk i strasznie boli mnie noga praktycznie w ogóle nie moge chodzic. Oczywiscie smaruje stope wedle zalecen tatuazysty, ale obawiam sie ze mogło wdac sie zakarzenie bo cała stopa jest strasznie czerwona. Jak moge temu zaradzic, czy mam udac sie do lekarza, czy to jest normalne???????????/ bardzo prosze o pomoc i udzielenie odpowiedzi na moj adres oska809@wp.pl. z góry dziekuje...:):)

MorbidSoul23
MorbidSoul23
  25 lipca 2011

wstaw zdjecie wyrazne z aparatu cyfrowego

dlaczego sadzisz ze moglo sie wdac zakarzenie ? Robilas w studiu ? czy prywatnie ? czy wszystko bylo otwierane na Twoich oczach czy przyszlas juz na gotowe ?

TobiasCiacho20
TobiasCiacho20
  1 sierpnia 2011

Witam was wszystkich-wiecie gdzie w necie znajdę szablony-ogólnie wzory tatuaży na plecy???Tribale mnie interesują.

TobiasCiacho20
wpis jest ukryty
Darunia511
Darunia511
  1 sierpnia 2011

Tatuaże projektuje się indywidualnie w studiu.

TobiasCiacho20
TobiasCiacho20
  1 sierpnia 2011

No to trzeba iść....

XKrolewnaZDrewnaxX
wpis jest ukryty
TobiasCiacho20
TobiasCiacho20
  2 sierpnia 2011

pójdę z kumplem do jego znajomego do studia-jak zrobię to wrzucę fot

Darunia511
Darunia511
  3 sierpnia 2011

lepiej nie wrzucaj...

Gothiclady
Gothiclady
  3 sierpnia 2011

wrzuć wrzuć, może być śmiesznie :zabawa:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 sierpnia 2011

Chce sobie wydziarac imie mojego syna i jego date urodzenia

1. Kicz czy nie?
2. Jezeli kicz, to tego nie zrobie, moze tylko imie?
3. Jezeli nie kicz, to gdzie najlepiej? (ramie i dolna czesc plecow mam juz zajete)

Dziekowac :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 sierpnia 2011

* "gdzie" w sensie w jakim miejscu na ciele :ninja:
salon jakis znajde, na Camden :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

TobiasCiacho20
TobiasCiacho20
  3 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Dlaczego-nie podobają wam się????????
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  3 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Kicz czy nie?

Co kto lubi. Tatuaże symbolizujące coś nie są kiczem : )

massacre
massacre: 3. Jezeli nie kicz, to gdzie najlepiej? (ramie i dolna czesc plecow mam juz zajete)

Nadgarstek ?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.