Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

Alucard
Alucard
  31 października 2011

Znacie jakiś dobry salon na terenie Katowic? Chodzi o jakość wykonania, nie tanią budę co zrobią krzywdę jak temu z świńskim ryjem.

madzia2143
madzia2143
  1 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie jakiś dobry salon na terenie Katowic

mi polecali 'rectum', ale nazwa mnie odstraszyła i tam nie poszłam. ;p

Słuchajcie, czy MD może się odkręcić? Czy jednak świadczy to o źle wykonanym MD? :woot: bo ostatnio właśnie mi się odkręcił, wątpię że gdzieś zahaczyłam bo raczej bym to poczuła. A po prostu zauważyłam że go nie ma ; o
Poszłam do salonu by wkręcili mi nowy gwint, i się zleksza zdenerwowałam bo zapłaciłam 30zł -,-
Gothiclady
Gothiclady
  1 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie jakiś dobry salon na terenie Katowic? Chodzi o jakość wykonania, nie tanią budę co zrobią krzywdę jak temu z świńskim ryjem.


w polsce b nie ma dobrych salonów. chodź do Krakowa, Darunia poleciała jakieś studio. przy okazji napijemy się naparu z mościrzębu.
Alucard
Alucard
  1 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mi polecali 'rectum', ale nazwa mnie odstraszyła i tam nie poszłam. ;p

Na stawowej :woot:

Gothiclady
Gothiclady: w polsce b nie ma dobrych salonów. chodź do Krakowa, Darunia poleciała jakieś studio. przy okazji napijemy się naparu z mościrzębu.

Proszę Cię ja chce zrobić rękawy, wiesz ile bym musiał jeździć? :ziober2:
madzia2143
madzia2143
  1 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na stawowej

ajj Ty chcesz tatuaż.
Mnie go polecali pod względem piercingu, ale jak tam wygląda sprawa z tatuażem to nie wiem ;/. Darunia przyjdzie to coś poleci ;p
Darunia511
Darunia511
  1 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Proszę Cię ja chce zrobić rękawy, wiesz ile bym musiał jeździć?

Ja jeżdże z Poznania do Wrocławia...
Da się? Da się.
Darunia511
Darunia511
  1 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Słuchajcie, czy MD może się odkręcić? Czy jednak świadczy to o źle wykonanym MD? bo ostatnio właśnie mi się odkręcił, wątpię że gdzieś zahaczyłam bo raczej bym to poczuła. A po prostu zauważyłam że go nie ma ; o Poszłam do salonu by wkręcili mi nowy gwint, i się zleksza zdenerwowałam bo zapłaciłam 30zł -,-

Może, aczkolwiek albo mają dermale ujowej jakości, albo miałaś pecha. Mi tez się jeden odręcił. Radze mieć w domu jakiś zapasowy dysk, bo ja tym cudownym sposobem mam pod skórą już całość. :)
Gothiclady
Gothiclady
  2 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Proszę Cię ja chce zrobić rękawy, wiesz ile bym musiał jeździć?


to sobie kuźwa wydziergaj :D
madzia2143
madzia2143
  2 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Radze mieć w domu jakiś zapasowy dysk, bo ja tym cudownym sposobem mam pod skórą już całość. :)

w jakim sensie całość? ;o
Darunia511
Darunia511
  2 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w jakim sensie całość? ;o

odkręcił mi się dysk czego ja nie zauważyłam i reszta postanowiła sobie wejść głębiej w ciało i zarosnąć :)
madzia2143
madzia2143
  2 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: odkręcił mi się dysk czego ja nie zauważyłam i reszta postanowiła sobie wejść głębiej w ciało i zarosnąć :)

uuu, nie masz zamiaru tego wyciągnąć?
Alucard
Alucard
  12 listopada 2011
Gothiclady
Gothiclady: to sobie kuźwa wydziergaj :D

Byłem dogadać się w sprawie projektu, jedną rękę zaproponował mi żeby zrobić na "mechaniczną" a drugą odpuścić na jakieś 3 lub 4 lata.
Darunia511
Darunia511
  13 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Byłem dogadać się w sprawie projektu, jedną rękę zaproponował mi żeby zrobić na "mechaniczną" a drugą odpuścić na jakieś 3 lub 4 lata.

Mało kto umie zrobić na prawdę dobrą biomechanikę, wiec wybierz rozsądnie tatuatora.
Gothiclady
Gothiclady
  13 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Byłem dogadać się w sprawie projektu, jedną rękę zaproponował mi żeby zrobić na "mechaniczną" a drugą odpuścić na jakieś 3 lub 4 lata.


gadaj jakie studio

Konto usunięte
Konto usunięte: Mało kto umie zrobić na prawdę dobrą biomechanikę


podbijam. widziałam wiele bubli niestety :(
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  21 listopada 2011

ile mógłby utrzymac się tatuaż z henny?

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.