Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  3 grudnia 2012

Czy ktoś się orientuje czy tatuaż w okolicach obojczyka boli? ;p
Ide sobie robic w czwartek i troche mam pietra ;dd

V69piercing
V69piercing
  4 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś się orientuje czy tatuaż w okolicach obojczyka boli? ;p Ide sobie robic w czwartek i troche mam pietra ;dd


Ja mam tatuaż na klatce piersiowej i jak dla mnie tatuowanie w okolicach obojczyka nie było zbyt przyjemne, ale też nie tragiczne. Wszystko zależy od Twojego progu bólu, grubości tkanki tłuszczowej i samopoczucia danego dnia ;-)
PaniDuzeR
PaniDuzeR
  4 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś się orientuje czy tatuaż w okolicach obojczyka boli? ;p

Wcześniej myślałam ze mój obojczyk bolał, ale gdy zrobiłam cala łydke, to wtedy dowiedziałam się co to ból :D obojczyki idzie przeżyć:)
na początku sierpnia zrobiłam dwa microdermale na mostku, wszystko było pięknie i cacy póki nie zachaczyłam bluzką tego górnego. teraz patrze a nad kuleczka mam takie wybrzuszenie, gdy delikatnie je nacisnęłam popłyneła jakaś wydzielina, zakładam ze to ropa.. przemyłam solą i octeniseptem. Mam panikować? czy za parę dni powinno wrócić wszystko do normy? Cholera no już mam dwie blizny po surface barach i nie chce kolejnych :(
V69piercing
V69piercing
  5 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: na początku sierpnia zrobiłam dwa microdermale na mostku, wszystko było pięknie i cacy póki nie zachaczyłam bluzką tego górnego. teraz patrze a nad kuleczka mam takie wybrzuszenie, gdy delikatnie je nacisnęłam popłyneła jakaś wydzielina, zakładam ze to ropa.. przemyłam solą i octeniseptem. Mam panikować? czy za parę dni powinno wrócić wszystko do normy? Cholera no już mam dwie blizny po surface barach i nie chce kolejnych :(


Jeśli wydzielina jest żółtawa/biaława, kleista i nie śmierdzi - to limfa, oznaka gojenia, naruszyłaś go sobie i się znowu goi. Pielęgnacja to sól morska/fizjologiczna plus Octenisept.
Zielona/żółta/brązowa, gęsta i śmierdzi - ropa, czyli doszło do infekcji. Smaruj to maścią Tribiotic MAX 7 DNI. Potem wróć do soli i Octeniseptu.
OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  14 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: OnaJestJakNarkotyk:Czy ktoś się orientuje czy tatuaż w okolicach obojczyka boli? ;p

Już zrobiony, dla wszystkich zainteresowanych, ból jest do zniesienia ;d
BlueSeeker
BlueSeeker
  29 grudnia 2012

Mam pytanie ;) Lat 17 - chciałbym walnąć sobie tatuaż gdzieś na ciele ; ) Myślę, że okolice nie są teraz ważne i kiedy nabrałbym trochę więcej na masie bądź troszkę podrósł czy tatuaż jakby też by się rozciągnął przez co powstałyby takie jakie zniekształcenia?

V69piercing
V69piercing
  29 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam pytanie ;) Lat 17 - chciałbym walnąć sobie tatuaż gdzieś na ciele ; ) Myślę, że okolice nie są teraz ważne i kiedy nabrałbym trochę więcej na masie bądź troszkę podrósł czy tatuaż jakby też by się rozciągnął przez co powstałyby takie jakie zniekształcenia?


Jeśli nie będziesz w szybkim tempie przybierać na masie, to z tatuażem nic się nie powinno stać. Po pewnym czasie mogą być konieczne drobne poprawki, ale tragedii nie będzie.
q3056q10
q3056q10
  6 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam pytanie ;) Lat 17 - chciałbym walnąć sobie tatuaż gdzieś na ciele ; ) Myślę, że okolice nie są teraz ważne i kiedy nabrałbym trochę więcej na masie bądź troszkę podrósł czy tatuaż jakby też by się rozciągnął przez co powstałyby takie jakie zniekształcenia?

Nie polecam robienia tatuażu w tym wieku. Poczekaj rok, a najlepiej dwa i wtedy dopiero
Black666Kitty
Black666Kitty
  6 stycznia 2013

Hey,waszym zdaniem tunele w uszach ładnie wyglądaja jak ile mm mają?;3

Domii92
Posty: 416 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Domii92
  7 stycznia 2013
Witam,czy ktoś się orientuje ile za taką róże lub bardzo podobną mogą skasować w studiu tylko, że na żeberkach w pionie?

http://naszetatuaze.pl/tatuaz/1426/tatuaze-kwiaty-1652_4.jpg

-I know u want me baby, I think I want u too..
-I think I love u baby..
-I think I love u too.. :zakochany:.

V69piercing
V69piercing
  7 stycznia 2013
Domii92
Domii92: Witam,czy ktoś się orientuje ile za taką róże lub bardzo podobną mogą skasować w studiu tylko, że na żeberkach w pionie? http://naszetatuaze.pl/tatuaz/1426/tatuaze-kwiaty-1652_4.jpg


Jeśli dokładnie tej samej wielkości, to ok. 200-250 zł.
Domii92
Posty: 416 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Domii92
  7 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli dokładnie tej samej wielkości, to ok. 200-250 zł.

Za podobnej wielkości tatuaż tylko na nadgarstku powiedziała, że ok 200 zł, ale czytałam gdzieś, że na żebrach biorą sobie więcej, ale dziękuje ślicznie za odpowiedź!

-I know u want me baby, I think I want u too..
-I think I love u baby..
-I think I love u too.. :zakochany:.

V69piercing
V69piercing
  8 stycznia 2013
Domii92
Domii92: Cytat:Jeśli dokładnie tej samej wielkości, to ok. 200-250 zł. Za podobnej wielkości tatuaż tylko na nadgarstku powiedziała, że ok 200 zł, ale czytałam gdzieś, że na żebrach biorą sobie więcej, ale dziękuje ślicznie za odpowiedź!


To zależy od tatuatora :-) A miejsce nie powinno mieć wpływu na cenę.
dominoMMz
dominoMMz
  12 stycznia 2013

wielkość wielkością.. za sposób wykonania tej róży nie zapłacił bym więcej niż 50 zł ;) pamiętaj że w salonach tatuażyści mają cenę minimalną za tatuaż. czytaj - za kropkę zapłacisz 200 i za taką róże 200.. z czegoś trzeba żyć sterylizacja.. igły.. czynsz kosztują! :)

hanusienka1989
Posty: 1071 (po ~179 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
hanusienka1989
  14 stycznia 2013

czy możecie polecić mi dobry salon piercingu we Wrocławiu? zaplanowałam sobie kolczyk w karku (surface??).
oprócz tego kilka pytań- jestem osobą aktywną, czy sport jest jakimkolwiek przeciwwskazaniem (od marca będę chodzić na zajęcia z ju-jitsu, które jest zdecydowanie kontaktowym sportem. czy do tego czasu- przy właściwej pielęgnacji oczywiście- przekłucie powinno się zagoić? wolałabym kłuć się już teraz, ale jeśli trzeba- wstrzymam się trochę)
dziękuję za odpowiedź

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.