Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  20 lipca 2013
MarCella12
MarCella12: jakie macie za i przeciw kolczyka w języku...?;)

za.. ogólnie spoko, dopiero przypominam sobie, że go mam jak ktoś o nim wspomni albo ugryzę kulkę -.-
a przeciw..? bardzo niszczy się szkliwo, chociaż mój dentysta jest w szoku bo kolczyka mam od 7 albo 8 lat a szkliwo w bardzo dobrym stanie.
podstawa to nie stukać o zęby ani nie szurać po nich (co na początku jest normalne żeby się pochwalić xD) no i regularnie czyścić bo kuleczki od dołu zachodzą kamieniem, i to tyle chyba ;p
ejskarbiex3
ejskarbiex3
  30 lipca 2013

Mam taki problem bo mialam kolczyk w pepku i wdalo mi sie tam zakarzenie po wyjeciu kolczyka wszystko ladnie sie zagoilo i niewiem czy moge jeszcze raz zrobic sobie kolczyk w tym miejscu

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  30 lipca 2013

pytanie o tragusa..
Czy są jakieś przeciwwskazania jeżeli chodzi o tragusa? Chodzi mi np. o opalanie się albo o pływanie w morzu albo w basenie? Wybieram się za 3tyg na wakacje i zastanawiam się czy mogę go zrobić teraz, czy lepiej się wstrzymać i zrobić kolczyka po wakacjach?

membranarapgra321
Posty: 1 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
membranarapgra321
  8 sierpnia 2013

cz kolczyk w karku to dobry pomysł ? Podobają mi sie ale nie wiem czy to bezpieczne .

Pudi
Pudi
  9 sierpnia 2013
membranarapgra321
membranarapgra321: cz kolczyk w karku to dobry pomysł ? Podobają mi sie ale nie wiem czy to bezpieczne .

blizna potem paskudna zostaje, kumpela miała taki kolczyk miesiąc, a ślad zostaje porządny.. wiadomo, po każdym zostają blizny, ale te najbardziej odpychające to jak dla mnie kark i kolczyk między piersiami..
Indreamshappy10
Indreamshappy10
  14 sierpnia 2013

siemka pisze tu bo potrafię i uwielbiam przebijać kolczyki to znaczy dziurki, jeśli ktoś jest chętny a mieszka blisko opola to więc niech pisze na priv ; ) d83dde03

pijana
pijana
  14 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: siemka pisze tu bo potrafię i uwielbiam przebijać kolczyki to znaczy dziurki, jeśli ktoś jest chętny a mieszka blisko opola to więc niech pisze na priv ; )

Jak się nazywa Twoje studio ? Pewnie łazienka, a dezynfekujesz spirytusem ? Pójdź po rozum do głowy zanim kogoś narazisz na niezłe zakażenie.
Krowkalover
Krowkalover
  17 sierpnia 2013

Hej,
Ostatnio zainteresowały mnie tatuaże robione białym tuszem, czy może ktoś taki ma?
Zastanawiam się czy takie coś się sprawdzi, czy z upływem czasu nie stanie się coś z tym białym kolorem?
Pozdrawiam.

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  17 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio zainteresowały mnie tatuaże robione białym tuszem, czy może ktoś taki ma?

moja koleżanka ma i nie była zadowolona, po paru miesiącach poprawiała na czarno, bo tatuaż stał się kompletnie niewidoczny.

Konto usunięte
Konto usunięte: czy z upływem czasu nie stanie się coś z tym białym kolorem?


jasne.. każdy tatuaż z biegiem czasu traci pigment, a szczególnie te kolorowe (czasem mają tendencje do zmieniania koloru np biały może zżółknąć..
czarne jedynie blakną, ale jeżeli dobrze się dba o tatuaż to przez wiele lat nie trzeba go poprawiać
dominoMMz
dominoMMz
  18 sierpnia 2013

w rękawie mam wbite sporo białego i w sumie wyglądał ładnie na początku. teraz po prostu pożółkło.. no ale słońce robi swoje tragedii dużej nie ma.

mlodakusicielka
wpis jest ukryty
dondraper88
dondraper88
  25 sierpnia 2013

chce sobie wydziarać rękaw jak na obrazku powiązanym, co forumowicze o tym sądzą?
Mysza56
Posty: 1 (po ~124 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
Mysza56
  31 sierpnia 2013
Kalida
Kalida: po jakim czasie zarośnie mi język jak wyjme kolczyk? szukałam takiego kolczyka plastikowego bez barwy ale lipa mieli jedynie różowe bo jesli chcę go zatrzymać to musze go ukryć ale cieżko mi idą te poszukiwania kolczyka takiego bez barwy


po jakim czasie to zalezy od tego ile czasu juz masz . a bezbarwne kolczyki otrzymasz w takich sklepach jak claire's .
gonsieziomx3
gonsieziomx3
  12 września 2013
Kalida
Kalida: po jakim czasie zarośnie mi język jak wyjme kolczyk? szukałam takiego kolczyka plastikowego bez barwy ale lipa mieli jedynie różowe bo jesli chcę go zatrzymać to musze go ukryć ale cieżko mi idą te poszukiwania kolczyka takiego bez barwy


http://www.piercing4u.pl/pl/p/Zatyczka-RETAINER-do-jezyka-Bio-Flex-a17/457 o takie coś ci chodzi? Ja jak wyciągnęłam kolczyk na godzinę, to już mi zarosło i musiałam przekłuwać od nowa ;) więc zależy od ciała, jak szybko ci zarasta dziurka
gonsieziomx3
gonsieziomx3
  12 września 2013

Jutro robię sobie tatuaż, na obojczyku. Boję się, że mnie będzie boleć bo to kość, ma ktoś na obojczyku? Serio aż tak boli jak to ludzie mówią? ;p

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.