SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011 (pierwszy post)
Przygotowywałam się do tego tematu bardzo ale to bardzo długo.
Same robienie screenów zajęło mi prawie 30 minut. (wiadomo wycięcie pogrupowanie ich w osobne numerki)
Mam nadzieje, że to o czym chcę dzisiaj poruszyć będzie dobrym tematem do owocnej dyskusji :D.

Od jakiegoś roku oglądam przeróżne kanały na YouTube - głównie te urodowe.
Robię to oczywiście w celach poznania opini innych dziewczyn na dany produkt lub też dowiedzieć się o jakiś nowinkach w kosmetyce.

Parę dni temu natrafiłam na kanał pewnej 'dziewczyny'. Na swoim kanale oczywiście zamieszcza haule zakupowe (gdzie pojawiają się głównie kosmetyki z wyższej półki [Chanel,Bobby Brown,Dior,Lancome,Shiseido]), jak i co mnie zdziwiło masaż antystarzeniowy. Ukazywanie ludziom jak dba się o cere przynajmniej w Polsce zrobiło się dość 'modne' - sama się zastanawiałam czy nie stworzyć takiego kanału.

Oglądam filmiki dziewczyny i natrafiłam na 'Nocną Toaletkę' - czyli jak zmywa makijaż.
I teraz pozwólcie że przedstawie 'rysunkowo' jak to u Niej mniejwiecej wygląda.












Tak wygląda jej nocna toaletka... O_o
Słyszałam, że dziewczyna ma totalnie bzika na punkcie starzenia,antyoksydantów.
Np. zanim rano chociażby podniesie rolety - musi mieć nałożony krem z filtrem.
Czasami zastanawiam się czy to nie jest już choroba ..

Ze wzgledów kosmetycznych rozumiem demakijaż,tonizację oraz krem pod oczy/krem na noc na całą twarz. W zupełności te 4 kroki wystarczą by cera była dobrze pielęgnowana i miała promienny wygląd.

Pytania
Czy te pozostałe kroki to nie jest jakiś fanatyzm dotyczący starzenia ?
Filmik dotyczący ww. sytuacji trwa ok 8 minut - jest w przyśpieszonym tempie czyli zapewne zajmuje jej to okolo 30 minut .. tak mi się wydaje wiadomo(przynajmniej mi) śpieszy się ze zmyciem makijażu czy też jakiekolwiek brudu z twarzy po całym dniu byle szybko położyć się spać bo jest już się zmęczonym.

Czy Wy jakbyście miały takich 10 kroków (które widać że 7 dni w tygodniu stosuje) jak ta dziewczyna czy wytrałybyście w takich mocnych postanowieniach w ramach walki antystarzeniowej? :and:

I milsze pytanie
Jak wygląda wasza nocna toaletka ? pomijając mycie zębów :D

ogólnie zapraszam wszystkich do nocnych rozmów urodowych. :ziober2:

(filmik jeżeli kogoś zainteresuje mogę podać nie podawałam tutaj bo lubicie patrzeć na obrazki z tego co wiem :D)
Darunia511
Darunia511
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygląda wasza nocna toaletka ? pomijając mycie zębów :D

demakijaż, peeling, tonki, krem.
Jak mi się chce.
Sensi
Sensi
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chamstwo to moze sproboj jakos te ksiazki przed nia ukryc
Ona i tak to wykryje. Wcześniej, czy później, bo myśli, że ja tego nie czytam, a ja chłonę książki

Konto usunięte
Konto usunięte: jakie jakie ?
Dwie Nicolasa Sparksa - "Ostatnia Piosenka' i 'List w butelce', Coelho - 'Zwycięzca jest sam', 'Diabeł ubiera się u Prady', "Balsam dla duszy Miłośnika koni' oraz 'Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam, gdzie chcą'. :mrgreen:
Ostatnio podliczyłam ilość książek w MOIM pokoju w rodzinnym domu - okolice 150.
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
Sensi
Sensi:

Lepiej jest mieć 'książki' niżeli kolekcje paczek po papierosach :zonk:
Sensi
Sensi
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej jest mieć 'książki' niżeli kolekcje paczek po papierosach
No niby tak, ale ja nie tylko je mam, ja je czytam. Nałogowo.
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzieś czytałam, że podobno 1k dolców za filmik .. jeszcze zależy jaką ma oglądalność. ale jej filmik to przecież każdy po 1 mln odwiedzin ma :ziober2

jak tylko tysiaka to w sumie niewiele dostaje, tzn na to, jaka ma ogladalnosc :)

Sensi
Sensi: Ona i tak to wykryje. Wcześniej, czy później, bo myśli, że ja tego nie czytam, a ja chłonę książki

tez lubie czytac ksiazki :)
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
Sensi
Sensi: No niby tak, ale ja nie tylko je mam, ja je czytam. Nałogowo.

No i dobrze, że ja masz i najważniejsze, że czytasz :ziober2:
Bo ja niestety tylko posiadam parę książek (MOICH) a reszta to Taty i tego jest ... bardzo dużo.
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak tylko tysiaka to w sumie niewiele dostaje, tzn na to, jaka ma ogladalnosc :)

tylko że jak np. wyrzuci 5 filmików w tygodniu to ma ok 5 tysiecy.
Wyrobisz norme 5 tysięcy dolarów w tydzien? :mrgreen:
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko że jak np. wyrzuci 5 filmików w tygodniu to ma ok 5 tysiecy. Wyrobisz norme 5 tysięcy dolarów w tydzien?

z tym ze zauwaz ze ona nie wrzuca tyle filmikow :) to ile moze zarobic a ile zarabia to inna sprawa - widac ze wklada czas i duzo myslenia w zrobienie takiego filmiku :)
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z tym ze zauwaz ze ona nie wrzuca tyle filmikow :)

No ona wrzuci jak 2 na tydzień to jest dobrze. Coś mi się wydaje że jej pensje podwyższyli . Z resztą poszukam ten temat gdzie było o partnerach .. YouTuba.
Sensi
Sensi
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tez lubie czytac ksiazki :)
Jakie? :>

Konto usunięte
Konto usunięte: No i dobrze, że ja masz i najważniejsze, że czytasz Bo ja niestety tylko posiadam parę książek (MOICH) a reszta to Taty i tego jest ... bardzo dużo.
Mam to w genach. :)
To dobrze, że nie widziałaś kolekcji książek rodziców mojej mamy! :szok: Mimo wieku mój Dziadek nadal czyta - ma 91/92lata (w maju). Teraz czyta mając okulary i przez lupę, ale... CZYTA! Silniejsze od niego.
Sensi
Sensi
  29 stycznia 2011
Idę, bo zaśpię faktycznie na egzamin, a mam jutro dwa! :mrgreen:
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Konto usunięte
Konto usunięte: „partnerzy, którzy regularnie produkują filmy oglądane milion razy, zarabiają kilka tysięcy dolarów miesięcznie”.

fju fju .. :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 stycznia 2011
Sensi
Sensi: Jakie? :>

ostatnio to albo takie, po ktorych spac nie moge, albo jakies durne romanse o wampirach, ale ogolnie wszystki, ktore mnie zaciekawia :D teraz mam the soul collectors tzn dopiero zaczelam czytac.

Sensi
Sensi: Idę, bo zaśpię faktycznie na egzamin, a mam jutro dwa!

:bye:

Konto usunięte
Konto usunięte: No ona wrzuci jak 2 na tydzień to jest dobrze. Coś mi się wydaje że jej pensje podwyższyli . Z resztą poszukam ten temat gdzie było o partnerach .. YouTuba.

wiesz, ale patrzac sie na to, ze niektorzy pilkarze zarabiaja 100 tys funtow tygodniowo za to, ze biegaja sobie za pilka to jej zarobki to nic :P
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: fju fju .. :D

no to pisze ze max 10 tys, bo jakby bylo wiecej to by napisali nie kilka, a kilkanascie :P
razotka
razotka
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to jest biznes - one dostaja te kosmetyki za darmo, zeby je promowac. wiem, bo corka szefa mojego faceta tez robi takie filmiki na youtube i ona dostaje wlasnie za darmo wiele kosmetykow do nich.

też tak chcę :D
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie ona, tamta to michelle phan byla :)

możliwe :P
ale mi sie wydała ta podoba :P
Konto usunięte
Konto usunięte: to są chyba jakieś soczewki nie jestem pewna czy to ona zaraz ją prześledze :O

już agosia napisała która to :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.