malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
snjeszqa
snjeszqa
  4 lipca 2011

o kurde :wtf:
ja sie nigdy nie musialam uczyc robic kreski, nigdy mi sie rece nie trzesly:O
a tu prosze :O

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moj maly to zazwyczaj je takie rzeczy jako slodycze: http://www.askamum.co.uk/upload/788/M&B%20awards%202010/baby-food-M&B-organix-Goodi.jpg


Goodies tez je, zazwyczaj popoludniu na tea time :tak: ale to zamiast posilku :) p.s. rodzynkami pluje ;)
Mialam plan, zeby nie dawac mu zadnych slodyczy do 6 roku zycia, moja kumpela w ten sposob wychowuje dwojke swoich pociech, ale jej starzy sa Chinczykami i oni potrafia robic te chinskie swoje zdrowe zupki i te inne pysznosci na gotowanym miesie i warzywkach :lol: a ja nie umiem.... No ale moje postanowienie pryslo, gdy moje dziecko spotkalo jedna babcie a potem druga... na szczescie jakos nie rzuca sie lapczywie na slodycze, uwielbia brokulki, szpinak, fasolke - po mamusi to ma :ziober2:
mojego kumpla corka z kolei tylko frytki z keczupem i slodycze - wtedy to trzeba sie naglowic nad dziecka dieta :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, ona publikuje swoje makijaże na snobce, nie wiem skąd jest ;)


piekne te makijaze, precyzyjne mmm i ona sliczna !

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  5 lipca 2011
massacre
massacre: Goodies tez je, zazwyczaj popoludniu na tea time ale to zamiast posilku :) p.s. rodzynkami pluje ;)

moj jak mu sie znudzi to rzuca nimi :P

massacre
massacre: Mialam plan, zeby nie dawac mu zadnych slodyczy do 6 roku zycia, moja kumpela w ten sposob wychowuje dwojke swoich pociech, ale jej starzy sa Chinczykami i oni potrafia robic te chinskie swoje zdrowe zupki i te inne pysznosci na gotowanym miesie i warzywkach a ja nie umiem.... No ale moje postanowienie pryslo, gdy moje dziecko spotkalo jedna babcie a potem druga...

ja moja mame widuje codziennie, znam ten bol, nie przemowisz do rozsadku :rotfl:
tez myslalam, ze min do 4 roku zycia nie bedzie mial stycznosci ze slodyczami, a tu lipa...

massacre
massacre: na szczescie jakos nie rzuca sie lapczywie na slodycze, uwielbia brokulki, szpinak, fasolke - po mamusi to ma

no moj to np zielona ugotowana fasolke wyjada jak robie ja czy moja mama, a mieso i ziemniaki/frytki zostawia :rotfl:
a wszyscy mnie tak straszyli, ze dzieci nie lubia warzyw i owocow,a tu mam takie co wlasnie takie rzeczy wyjada :P

massacre
massacre: mojego kumpla corka z kolei tylko frytki z keczupem i slodycze - wtedy to trzeba sie naglowic nad dziecka dieta

wiesz, ja tam uwazam ze to wina rodzicow co dziecko je - jakby nie dawali nie mialaby wyboru co jesc.
zreszta u mnie jest tak: jak robie dziecku posilek, to nie dostanie niczego innego, dopoki go nie zje, chrupki itp daje mu tylko na deser, po zakonczonym posilku :)
BeataAnnax
BeataAnnax
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz, ja tam uwazam ze to wina rodzicow co dziecko je - jakby nie dawali nie mialaby wyboru co jesc. zreszta u mnie jest tak: jak robie dziecku posilek, to nie dostanie niczego innego, dopoki go nie zje, chrupki itp daje mu tylko na deser, po zakonczonym posilku :)

dziecko trzeba od malucha przyzwyczajac do roznych smakow:) tej corci bym powiedziala- nie zjesz obiadu- nic innego nie dostaniesz. przeglodzi sie dzien czy dwa, to jej sie nic nie stanie, a wtedy zje wszystko co jej dadza:)
madzia2143
madzia2143
  5 lipca 2011
massacre
massacre: piekne te makijaze, precyzyjne mmm i ona sliczna !

moge Ci w pw wyslac linka do jej 'prac' jesli chcesz, bo tutaj chyba nie moge publikować.
agoosiaaa
agoosiaaa
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dziecko trzeba od malucha przyzwyczajac do roznych smakow:) tej corci bym powiedziala- nie zjesz obiadu- nic innego nie dostaniesz. przeglodzi sie dzien czy dwa, to jej sie nic nie stanie, a wtedy zje wszystko co jej dadza:)

no wlasnie ja tez bym tak zrobila. na szczescie z moim malym nie mam takich klopotow :D
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  6 lipca 2011

siemka, szukam jakichs ladnych perfum. powinny sie dlugo utrzymywac, miec jakas ciekawa nute... cena do 80€.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  6 lipca 2011
Prinz
Prinz: siemka, szukam jakichs ladnych perfum. powinny sie dlugo utrzymywac, miec jakas ciekawa nute... cena do 80€.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.the-perfumes.com/wp-content/uploads/2011/06/1308910334-86.gif

cenowo jak i jak pachnie +/-? :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakby nie dawali nie mialaby wyboru co jesc.


nie wiem co matka daje, bo oni nie sa razem, widujemy sie tylko z tatusiem :) na dzien ojca bylismy w meksykanskiej restauracji, moj zjadl fajite ze wszystkim, cebula, papryka, miesem oczywiscie... a ona krecila nosem i sie pytala o pizze. tak sobie pomyslalam, ze troche lipa z niejadkiem gdzies wyjsc na miasto zeby zjesc. wiesz, wychodzisz z restauracji i musisz isc do mcdonalda, chociaz po te frytki :ninja: masakra!

Konto usunięte
Konto usunięte: zreszta u mnie jest tak: jak robie dziecku posilek, to nie dostanie niczego innego, dopoki go nie zje, chrupki itp daje mu tylko na deser, po zakonczonym posilku :)


jestes jak moja babka i mojego faceta matka :martuska: moja z kolei byla kura domowa pierwsza klasa, czasem bywaly w domu trzy rodzaje obiadu, np. barszcz dla mnie, pomidorowa dla mojej siostry, szczawiowa dla mojego taty. ja nie mam czasu na marnowanie zycia w kuchni, wiec staram sie wyposrodkowac. na szczescie nie mam z mlodym problemu, nawet jak zje cos slodkiego, to i tak nie ma problemu z obiadem. a do obiadow nie zmuszam, uwazam, ze trzeba sie wsluchac w organizm. on ma czasem tak, ze zje samo mieso, czasem zje kalafiora z dokladka a reszte zostawi. za frytkami nie przepada, ale to dlatego, ze u nas w domu frytek nie ma. uwielbia ryz, niestety dla mnie, bo wtedy ryz mam we wlosach, w dywanie, w doniczkach i wszystkich innych mozliwych miejscach :crylol: on ryz je jak rasowy ciapek, rekoma :ninja: :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz, ja tam uwazam ze to wina rodzicow co dziecko je


wiadomo od 1410, moj mial dzisiaj na sniadanie lody z actimelem :ninja: w sensie przedsniadanie, propa sniadanie ma w przedszkolu, tam go porzadnie karmia, wiec jego mamusia mu folguje od czasu do czasu

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 lipca 2011
Prinz
Prinz: siemka, szukam jakichs ladnych perfum. powinny sie dlugo utrzymywac, miec jakas ciekawa nute... cena do 80€.


tomasz! na lato:

This one is the signature scent of many high level executives. It's a perfect mixture between a sensual and a masculine scent - backed up by freshness. It's extremely rare to come by a fragrance that offers all that much.

The fragrance seems to have been extracted directly from the breeze of the Mediterranean island giving you an earthy scent making you feel closure to nature and at the same time enhancing your masculinity. Aqua Di Gio is transparent, aromatic and woody by nature. The aura emanates marine notes along with being fruity and woody.


Ferrari Black By Ferrari For Men
This little fragrance has a very light smell. And so if you are one of those who prefers cool scent then this is the best fragrance for men. The smell is slightly woody and may also be mossy and fruity as well. The best cologne to wear at work as the smell is too light for anyone to find it offensive. This cologne is available as aftershave. As far as the price is concerned, it is fairly cheap as compared to other colognes.


Le Male - Jean Paul Gaultier
If you want to indulge yourself in the forbidden and dress up with virility then Jean Paul Gaultier's 'Le Male' is the perfect choice for you. Wearing this cologne will reflect the idea that nothing in this world is completely black or white but a blend of both. The scent bottled in a sailor's T-shirt shape, Jean Paul Haultier has transformed the symbol of men identifying their musculity.


Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme
L'Homme is available as daytime and evening cologne. It is intoxicating daytime cologne which has been designed to control the amount you spray. So it prevents you from over spraying the cologne. The scent is formulated from vetiver, cedar wood, bergamot, lavender and cardamom. This assimilation revokes an earthy smell which is often not found in most of the men's cologne. The use of bergamot in the cologne emanates a masculine presence along with a gentler and overpowering scent embellishing intimate moments.

Diesel Fuel For Life for Men
The Fuel For Life fragrance for men is in the "aromatic" category for its woody, spicy, and fruity scent. The men's perfume has notes of Star Anise, Grapefruit, Raspberry, Lavender, Heliotrope, Dry Woods. From a female perspective this is a very sexy scent for men and something your man should try. It's very masculine and has a very naughty, rebellious, and bad boy appeal to it. This is definitely for a guy that makes his own rules. Someone who isn't afraid to push the buttons and gets what he wants. He dresses casual, but with an edge most of the time and dressy when he needs to - think Diesel's men's line.

Polecam te wszystkie, powachaj, kazdy ma inny gust :) Daj znac co kupiles bejb xoxoxox

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.the-perfumes.com/wp-content/uploads/2011/06/1308910334-86.gif


Armaniego wszystkie ladnie pachna, Jarek mial ten czarny razem z plynem pod prysznic, w 80 euro powinienes sie spokojnie zmiescic :)

ta butelka tylko niewyjsciowa :lol: ja mialam damskie limitowana edycje biala butelka w czerwone znaczki - zaje**ty zapach i uj juz nie ma. jak to dla Ciebie, to powaCHAJ, ladny i trwaly zapach :tak:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moge Ci w pw wyslac linka do jej 'prac' jesli chcesz, bo tutaj chyba nie moge publikować.


bardzo prosze kiss kiss

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  6 lipca 2011
massacre
massacre: znasz ta laske? bo mi sie wydaje, ze ja widzialam w ten weekend

mieszka w Angli - możliwe, że ją widziałaś.

na Youtubie dziewczyna też jest znana :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.