malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
madzia2143
madzia2143
  30 października 2013
styka51
styka51: Hm... wczoraj Maniek poprosił mnie o rękę, no i zgodziłam się.

o jacie! gratuluję!! pochwalisz się, w jaki sposób Cię poprosił? ;P
Sylvinka
Sylvinka: Zrezygnowałam... :( kolos z anatomii mnie zabił, do tej pory śnią mi się wszystkie kosteczki :D może spróbuje jeszcze kiedyś, ale tyle edukacji po tak długiej przerwie to coś strasznego, uszczuplił się kierunek o kilka osób

no anatomia to nie był najprostszy przedmiot, więc Cię rozumiem. Mam nadzieję, że nie załamałaś się z tego powodu :) ja dalej walczę ;P
Sylvinka
Sylvinka: Przeniosłam się na prawo, na inny uniwersytet

ooo to spory przeskok! i jak wrażenia?
mirra20
mirra20
  30 października 2013

pozdrawiam ze szpitala, nudzi mi się że hej... piszcie coś ciekawego żeby mi czas szybciej leciał

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  30 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: że nie załamałaś się z tego powodu :) ja dalej walczę ;


Szkoda mi było i to bardzo, ale nie chciałam zostać i się męczyć bo pewnie na tym by to polegało :(. Walczysz czy luźno dajesz rade? :) czytałam o jakichś problemach z praca (?)

Konto usunięte
Konto usunięte: i jak wrażenia?

Początek dobry i tylu facetów :ziober2:, łatwiej mi się było nauczyć prawa rzymskiego, zobaczymy jak bedzie dalej :)
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  30 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: że nie załamałaś się z tego powodu :) ja dalej walczę ;


Szkoda mi było i to bardzo, ale nie chciałam zostać i się męczyć bo pewnie na tym by to polegało :(. Walczysz czy luźno dajesz rade? :) czytałam o jakichś problemach z praca (?)

Konto usunięte
Konto usunięte: i jak wrażenia?

Początek dobry i tylu facetów :ziober2:, łatwiej mi się było nauczyć prawa rzymskiego, zobaczymy jak bedzie dalej :)
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
madzia2143
madzia2143
  30 października 2013
Sylvinka
Sylvinka: Walczysz czy luźno dajesz rade?

na razie ok, aczkolwiek to cisza przed burzą :)
Sylvinka
Sylvinka: o jakichś problemach z praca (?)

tak, zmieniałam już temat pracy 3 razy. Mam nadzieję, że ten już będzie OSTATNI skoro powinnam już pisać ankietę..
Sylvinka
Sylvinka: Początek dobry i tylu facetów

nie to co a położnictwie co :ziober2:
Sylvinka
Sylvinka: łatwiej mi się było nauczyć prawa rzymskiego, zobaczymy jak bedzie dalej :)

powodzenia! mi się prawo kojarzy z czymś w cholerę trudnym ;/
styka51
styka51
  30 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: o jacie! gratuluję!! pochwalisz się, w jaki sposób Cię poprosił? ;P
Dziękuję! ;)W sumie już dawno czekałam na te oświadczyny... w kółko mówił, że już blisko, więc tak trochę wyczekiwałam :lol:No i w zeszły weekend miałam zjazd na studiach w Poź, nie było mnie w sumie 3 dni. No i wtedy jak mnie nie było, to bardzo "kochliwe" sms'y mi pisał. W niedzielę wieczorem odebrał mnie z pkp, ale czymś zdenerwował, powiedziałam, że jak mu nie pasuje, to mogę z buta iść :ninja: No ale na lajcie mnie przywiózł. W poniedziałek tez pełno sms'ów jaka to ja kochana, cudowna i w ogóle jestem naj i że o 18.30 będzie, zabiera mnie na kolację, bo w weekend mnie nie było, to musimy sobie odrobić. Przyjechał po mnie swoim busem, ale coś mi nie pasowało, bo w płaszczu był i zaczęłam rozkminiać... Potem pojechaliśmy do jego brata wymienić się autami. Podjechaliśmy pod Inter Marche, bo kołki rozporowe musi kupić -,- przyszedł z różą i przeprosił za wszystko, również za to, że zaręczyn nie będzie, ale trudno mu znaleźć ładny pierścionek w moim rozmiarze i żebym poczekała troszkę jeszcze. Potem na kolację, a tam patrzę, że on w garniturze, moja ulubiona koszula, a ja jak wsiór jakis w jeansach i starej koszulce :ninja: Zjedliśmy, proponował wino, potem, że zabiera mnie na spacer. Pojechaliśmy nad jedno jezioro, na plaży widać elektrownię na drugim brzegu i wygląda, to tak:

tyle, że było max ciemn plus pełno gwiazd :zakochany:
I tam powiedział, że jestem kobietą jego życia, najwspanialszą istotą na ziemi, i inne rzeczy, których nie pamiętam. Zapytał się czy go kocham, czy jestem pewna, gdzie się widzę za 5,10,15 lat. To ja ładnie odpowiadałam, tu nagle stru, klęka przede mną, za rękę mnie łapie i pyta się: Sylwio S, czy uczynisz mnie najszczęśliwszym mężczyzną na ziemi i zostaniesz moją żoną? A ja już cała rozryczana, zamiast ładnie odpowiedzieć, to tylko : yhyyymmm. Założył pierścień na rękę, wstał i chyba z 15 minut płakałam na zmianę z głupim śmiechem :ziober2:
Dawno, dawno temu powiedział, żę jak będzie miał mozliwośc i będę chcieć, to wszystke gwiazdy będą dla mnie, i po tym jak się zgodziłam, to powiedział, że teraz zacznie je dla mnie ściągać.
Potem poszliśmy do auta, wyciągnął z bagażnika kwiatki, o takie:



Przyjechaliśmy do domu, chcieliśmy porozmawiać z rodzicami, ale już spali. Więc wypiliśmy trochę wina i o ;D

A dziś M. przyjedzie i będzie rozmawiał z rodzicami moimi.

Lol, długie to mi wyszło :ninja:
madzia2143
madzia2143
  30 października 2013
styka51
styka51: Lol, długie to mi wyszło madzia2143

aaaa słodkie fest :D widać że go to sporo kosztowało, bo zaplanował to od a do z ;P życzę Wam dużo szczęscia, mam nadzieję że data ślubu to już tylko kwestia czasu :) bo nie wiem jak tam w Waszych rejonach, ale u mnie żeby załapac się na ślub w weekend to trzeba 2-3lata minimum do przodu załatwiać salę, albo liczyć na cud że akurat się sala zwolniła..
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: a co u Was? masacro


u mnie wszystko stoi w miejscu :) z urzedami sie dalej uzeramy, przyszlosc nieznana. Dzieci rosna i maja sie dobrze :)
mlody teraz ma ferie jesienne, a ja tak bardzo sie odzwyczailam siedzenia w domu... dziwnie.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 października 2013
styka51
styka51: wczoraj Maniek poprosił mnie o rękę, no i zgodziłam się

juz Ci gratulowalam, ale pogratuluje tu jeszcze raz :) :*

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  30 października 2013

styka51: fajnie tak romantycznie wyszło ; ) to się facet postarał ;D

agoosiaaa
agoosiaaa
  30 października 2013
styka51
styka51: Widzę właśnie Wnioski wyciągnięte z tamtego tematu: ślub - życiowy przegryw konto na fotce - jeszcze większy przegryw.


Ja tam najpierw zauwazylam, a dopiero pozniej tu xD
Wielki brat czuwa xD
styka51
styka51: Czyli jestem podwójnym przegrywem?


nie, bo:
styka51
styka51: jestem ostatnia w top autorach na hyde


jestes potrojnym :rotfl:
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 331
Kiniowska
  30 października 2013
styka51
styka51: Lol, długie to mi wyszło
Jeeejku... :zakochany: Świetne! Jeszcze raz gratuluję! :)
madzia2143
madzia2143
  30 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jestes potrojnym

dobra uwaga :D
massacre
massacre: z urzedami sie dalej uzeramy, przyszlosc nieznana.

nadal? scheisse ;/
madzia2143
madzia2143
  30 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jestes potrojnym

dobra uwaga :D
massacre
massacre: z urzedami sie dalej uzeramy, przyszlosc nieznana.

nadal? scheisse ;/
mmaryja
mmaryja
  7 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaką wybrałaś specjalizację ?

przez wzgląd na synka ginekologię, myślę bardzo intensywnie o transplantologii/anestezjologi, ale to na pewno nie w najbliższym czasie.
styka51
styka51: wczoraj Maniek poprosił mnie o rękę, no i zgodziłam się.

gratulacje!

może niedługo znowu powiększy nam się forumowe grono;). ja coraz intensywniej myślę o drugim brzdącu. wiem jak świetnie mi się żyło z rok starszym bratem, więc myślę myślę.

Konto usunięte
Konto usunięte:

oj, niedobrze. trzymaj się, policystyczne, tarczyca i temu podobne potrafią ostro dawać w kość. przede wszystkim ważny jest zdrowy tryb życia i absolutny brak śmieciowego żarcia. trzymam kciuki!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.