Zadziora
Zadziora
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat ZDROWIA, DIET I ĆWICZEŃ . Rozmawiamy o tym jak o siebie dbać, jakie diety stosować i jak ćwiczenia wykonywać by nasze ciało było w najlepsze kondycji.

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  29 kwietnia 2011

rozdziewiczam ten temat

Jasmina
Jasmina
  1 maja 2011
Mam pytanie. Od jakiegoś czasu strasznie pocą mi się dłonie i stopy. To jest bardzo uciążliwe :and: Nie wiem skąd to jest, możliwe, że skutek uboczny jakiś leków ?
Zadziora
Zadziora
  2 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Mam pytanie. Od jakiegoś czasu strasznie pocą mi się dłonie i stopy. To jest bardzo uciążliwe Nie wiem skąd to jest, możliwe, że skutek uboczny jakiś leków ?

Przeważnie takie pocenie wywołane jest przy sytuacjach stresowych. Jeżeli u Ciebie zaczęły występować na co dzień, to może spowodowane jest jakąś chorobą ustrojową tj: choroba nerek, nadczynność tarczycy, gruźlica, czy cukrzyca. Gdzieś czytałam, że pocą się także osoby nadużywające napojów zawierających kofeinę i palące tytoń :ninja: Czasem nadpotliowość ma podłoże dziedziczne, zdarzało się u Ciebie w rodzinie?

Poszukaj kosmetyków, które zawierają sole glinu.

Tu znalazłam ciekawy artykuł: http://www.medycynaestetyczna.pl/e3.php
Jasmina
Jasmina
  2 maja 2011
Zadziora
Zadziora: Przeważnie takie pocenie wywołane jest przy sytuacjach stresowych.

Akurat tych u mnie jest bardzo dużo. :and:

Zadziora
Zadziora: Jeżeli u Ciebie zaczęły występować na co dzień, to może spowodowane jest jakąś chorobą ustrojową tj: choroba nerek, nadczynność tarczycy, gruźlica, czy cukrzyca.

Mam nadzieję, że tak nie jest :ninja:

Zadziora
Zadziora: także osoby nadużywające napojów zawierających kofeinę i palące tytoń

To odpada.

Zadziora
Zadziora: Czasem nadpotliowość ma podłoże dziedziczne, zdarzało się u Ciebie w rodzinie?

Nic o tym nie wiem.

Zadziora
Zadziora: Tu znalazłam ciekawy artykuł: http://www.medycynaestetyczna.pl/e3.php

Chętnie poczytam :)
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  2 maja 2011
Jasmina
Jasmina: To jest bardzo uciążliwe

można chirurgicznie usunąć gruczoły wydzielnicze.
Jasmina
Jasmina
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: można chirurgicznie usunąć gruczoły wydzielnicze.

Wole jednak nie.. :wtf:
mmaryjka
mmaryjka
  2 maja 2011

faktycznie, na pewno masz chore nerki, tarczycę i do tego gruźlicę:wtf:

może po prostu masz słabe buty. a czasami organizm lubi sobie zaszaleć:].

DomesticGoddess
DomesticGoddess
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: można chirurgicznie usunąć gruczoły wydzielnicze.

Widziałam jakiś program na TLC gdzie dziewczynie która sę straszliwie pociła wkuwali się igłą po kilka razy w pachy, rany boskie nie wiem co oni wyprawiali ale to było okropne :wtf:

Zadziora
Zadziora: Przeważnie takie pocenie wywołane jest przy sytuacjach stresowych.

W liceum i na studiach też pociły mi się dłonie, właśnie z nerwów. Edukacja zakończona, problem minął:rotfl:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W liceum i na studiach też pociły mi się dłonie, właśnie z nerwów. Edukacja zakończona, problem minął

Miałam podobnie :ziober2:
Jasmina
Jasmina
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: może po prostu masz słabe buty. a czasami organizm lubi sobie zaszaleć:].

Buty nosze tylko skorzane jeśli o to chodzi. Ale dłonie tak samo, strasznie się pocą. Może to też wina leków które biorę, ale pewności nie mam. A z leków zrezygnować nie mogę.

Konto usunięte
Konto usunięte: W liceum i na studiach też pociły mi się dłonie, właśnie z nerwów. Edukacja zakończona, problem minął

Może i to od stresu, ale nie potrafię go uniknąć :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Widziałam jakiś program na TLC gdzie dziewczynie która sę straszliwie pociła wkuwali się igłą po kilka razy w pachy, rany boskie nie wiem co oni wyprawiali ale to było okropne

Straszne :wtf:
DomesticGoddess
DomesticGoddess
  2 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Straszne

Już wiem co to za program był. "Wstydliwe choroby". Nie dla ludzi o słabych nerwach :ninja:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  2 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Wole jednak nie..

miała byś problem z głowy :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Widziałam jakiś program na TLC gdzie dziewczynie która sę straszliwie pociła wkuwali się igłą po kilka razy w pachy, rany boskie nie wiem co oni wyprawiali ale to było okropne

przecież to bezbolesne :woot:
Jasmina
Jasmina
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Już wiem co to za program był. "Wstydliwe choroby". Nie dla ludzi o słabych nerwach

Znam ten program :ziober2:
To nie dla mnie :mrgreen:
Jasmina
Jasmina
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: miała byś problem z głowy

To już wolę się ostro pocić :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.