Zadziora
Zadziora
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat ZDROWIA, DIET I ĆWICZEŃ . Rozmawiamy o tym jak o siebie dbać, jakie diety stosować i jak ćwiczenia wykonywać by nasze ciało było w najlepsze kondycji.

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  23 sierpnia 2011
massacre
massacre: taa zly przyklad, pierwotnie jednak odmawiano sobie jedzenia przez jakies 40 dni, nie bede sie sprzeczac bo nie chce mi sie szukac potwierdzenia tego w sieci

jedzono manne bodajze która jest bardzo wartosciowa :woot:

massacre
massacre: a nie jest tak, ze glodowka wysotrza zmysly wechu i smaku i ze wszystko lepiej i intensywniej smakuje?

feuliette
feuliette
  29 sierpnia 2011

poszukuje cwiczen na rece ( nad łokciem ) bo mi skóra zalega i tłuszcz :ninja:

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  4 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: poszukuje cwiczen na rece ( nad łokciem ) bo mi skóra zalega i tłuszcz

na triceps sie znaczy lol xd
feuliette
feuliette
  5 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na triceps sie znaczy lol xd

niee...ale o tricepsa tez.
SlodkaMartus1988
SlodkaMartus1988
  12 września 2011

Wszyscy chcą cudownego sposobu,żeby schudnąć,a ja wręcz przeciwnie:)
Przy wzroście 174,waże 54kg.to zdecydowanie za mało...chce przytyć ale jakoś nie wiem jak:(pomóżcie:(
Lekarz wysłał mnie na badania,ale wszystkie wyniki mam dobre...
A i zaznacze,że pale papierosy,może z tym jest związana moja waga? znacie może dobry sposób na rzucenie nałogu?
feuliette
feuliette
  14 września 2011

do dietetyka idz i popros o diete po ktorej przybierzesz na wadze

marta0859
marta0859
  14 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przy wzroście 174,waże 54kg.to zdecydowanie za mało.

Ale przecież dobrze wyglądasz.. w sensie, nie widać wcale po Tobie, że masz niedowagę. :woot:
Po co chcesz przytyć? Te cyferki nic nie znaczą
Znam więcej osób, które przy wysokim wzroście mają podobną wagę i mało kto panikuje.

Konto usunięte
Konto usunięte: Lekarz wysłał mnie na badania,ale wszystkie wyniki mam dobre... A i zaznacze,że pale papierosy,może z tym jest związana moja waga? znacie może dobry sposób na rzucenie nałogu?

możliwe, słyszałam, że palenie pomaga schudnąć

Konto usunięte
Konto usunięte: Wszyscy chcą cudownego sposobu,żeby schudnąć,a ja wręcz przeciwnie:)

Marzę o tym, żeby mieć dużą niedowagę, wpiepr***dzielałabym ile wlezie, codziennie bym jadła 5 słoików Nutelli i z 10 moich ulubionych ciasteczek z 7 days, aż by mi było niedobrze :rotfl:
SlodkaMartus1988
SlodkaMartus1988
  15 września 2011

buhahaha.wyobraź sobie,że wcinam słodycze jak niewiem co,tygodniowo pochłaniam 10czekolad i nic:D

ale przyznam,że nie jadam śniadań:/

Heh.chce przytyć,bo ma małe piersi,to nic fajnego,jak musisz szukać super powiększającego biustonosza:(I nie masz się czym pochwalic:/

pijana
pijana
  15 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Heh.chce przytyć,bo ma małe piersi,to nic fajnego,jak musisz szukać super powiększającego biustonosza:(I nie masz się czym pochwalic:/

Znając życie to i tak przytyjesz wszędzie tylko nie w cyckach, na złość xd
SlodkaMartus1988
SlodkaMartus1988
  15 września 2011

:P
Wyobraź sobie,że kiedys ważyłam 62kg.i cycki to miałam takie jak powinnam mieć:D
bo nawet 85B:)
A teraz co?:(

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  15 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przy wzroście 174,waże 54kg.to zdecydowanie za mało...

za mało? :wtf:
marta0859
marta0859
  15 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: buhahaha.wyobraź sobie,że wcinam słodycze jak niewiem co,tygodniowo pochłaniam 10czekolad i nic:D

Boże, zazdroszczę :zakochany: Zamień się !
chociaż... 10 czekolad tygodniowo to nie aż tak dużo znowu :rotfl: początkowo przeczytałam, że dziennie :wtf:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale przyznam,że nie jadam śniadań:/

śniadanie jest najważniejsze

Konto usunięte
Konto usunięte: Heh.chce przytyć,bo ma małe piersi,to nic fajnego,jak musisz szukać super powiększającego biustonosza:(I nie masz się czym pochwalic:/

Przecież jeżeli przytyjesz to cycki nie urosną, bo ich wielkość jest zazwyczaj uwarunkowana genetycznie. Co najwyżej w tyłek może pójść :P

Konto usunięte
Konto usunięte: :P Wyobraź sobie,że kiedys ważyłam 62kg.i cycki to miałam takie jak powinnam mieć:D bo nawet 85B:) A teraz co?:(

Takie prawo ironii losu :crylol: Przytyjesz - cycki nie urosną, schudniesz za bardzo to maleją :D
albo wiszą. zastanów się dobrze;)
Konto usunięte
Konto usunięte: za mało?

z lekka, ale bynajmniej po niej tego nie widać, wygląda przecież normalnie.
SlodkaMartus1988
SlodkaMartus1988
  15 września 2011

54kg przy moim wzroście to niedowaga...:/

a przynajmniej tyłek mi się powiększy:P

marta0859
marta0859
  15 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 54kg przy moim wzroście to niedowaga...:/

Teoretycznie tak, ale nie widać tego po Tobie, już któryś raz piszę :D
A skoro nie potrafisz przytyć mimo tego, że dużo jesz, może to odpowiednia waga... :woot:
Są osoby, które się odchudzają, a mimo to ich waga ani drgnie, Ty masz widocznie na odwrót.

Konto usunięte
Konto usunięte: a przynajmniej tyłek mi się powiększy:P

zazwyczaj idzie w to, w co nie chcesz :lol: tak słyszałam :ninja:
SlodkaMartus1988
SlodkaMartus1988
  15 września 2011

ja mogę od kogoś zabrać parę kg:D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.