Zadziora
Zadziora
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat ZDROWIA, DIET I ĆWICZEŃ . Rozmawiamy o tym jak o siebie dbać, jakie diety stosować i jak ćwiczenia wykonywać by nasze ciało było w najlepsze kondycji.

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  27 kwietnia 2012
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Czy leki uspakajające bez recepty działają ? Jak tak , to które ? nazwa leku .

to zalezy od nasilenia nerwowości, czasem zwykły kozłek lekarski wystarczy a w skrajnych przypadkach przepisywane są neuroleptyki lub środki nasenne, rzadziej anksjolityki.
Lekarz rodzinny może mieć obostrzenia żeby Ci to przepisać no chyba że po znajomości, nie trzeba iść od razu do psychiatry, wystarczy dobry neurolog.
wmmd
wmmd
  30 maja 2012

Słyszeliście o diecie light? Co o niej myślicie? Tak wiem, najlepszą dietą jest ruch + zdrowe odżywianie się. Nie mam jednak na to czasu, jak już znajdę czas to jestem zmęczona. A więc piszcie co o niej myślicie. A... I z tego co wiem to ta dieta trwa 3 tyg. .. Dieta light, a alkohol? Można pić alkohol podczas tej diety?

Felka
Felka
  31 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Można pić alkohol podczas tej diety?

piwa na pewno nie .
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  1 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszeliście o diecie light? Co o niej myślicie? Tak wiem, najlepszą dietą jest ruch + zdrowe odżywianie się. Nie mam jednak na to czasu, jak już znajdę czas to jestem zmęczona. A więc piszcie co o niej myślicie. A... I z tego co wiem to ta dieta trwa 3 tyg. .. Dieta light, a alkohol? Można pić alkohol podczas tej diety?

kiedy wy podludzie wbijecie sobie do głowy ze dieta+aktywnosc fizyczna jest na stałe a nie by w 2 miesiace zrobić forme i potem pocieszyć sie nia w 2 tygodnie xd
nawet mi cie nie zal obyś straciła nerkę
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 czerwca 2012

dieta i trening hard, są efekty :



jednak trzeba mieć buźkę plus dobry cyc!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LuznyGosc
LuznyGosc
  3 czerwca 2012

Bralbym. :ziober2:

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  3 czerwca 2012

Ta w srodku za chuda, ta z lewej nie ma talii w ogóle, ta z prawej najlepsza figura :ziober2:

TlPS
Posty: 892 (po ~103 znaków)
Reputacja: -15 | BluzgometrTM: 38
TlPS
  3 czerwca 2012

Waze 55-56 kg przy wzroscie 165. Waga ta utrzymuje sie i ani nie drgnie przez ostatnie pol roku. Probowalam wszystkiego-
aerobik, zumba, jazda na rowerze, tabletki odchudzajace weight loss, zdrowa dieta przez caly czas, masowanie bankami chinskimi (podobno spalaja tluszcz).
Nie wieem co zrobic zeby zgubic te 5-6 kg.
Wydaje mi sie ze probowalam juz wszystkiego.
Macie jakies pomysly?

Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 czerwca 2012
Psyche30
Psyche30: Ta w srodku za chuda, ta z lewej nie ma talii w ogóle, ta z prawej najlepsza figura

podbijam, prawa do wzięcia

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 czerwca 2012

rozwój fizyczny nade wszystko

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

madzia2143
madzia2143
  7 czerwca 2012

Cześć!
Od stycznia przeszłam na zdrową żywność i tryb życia - ograniczyłam tłuszcze, węglowodany, w ogóle nie jem słonych przekąsek (chipsy, krakersy, paluszki etc.) posiłki składają się głównie z warzyw, jem dużo owoców no i przede wszystkim RUCH :) czuję się świetnie jednak mam chwile w których napada mnie wilczy apetyt na coś słodkiego - do tej pory sobie radzę, jednak ciekawi mnie CZY ISTNIEJĄ JAKIEŚ SŁODKOŚCI NA KTÓRE MOŻNA SIĘ OD CZASU DO CZASU SKUSIĆ? ;> Jak Wy radzicie sobie właśnie w takich chwilach słabości?

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: CZY ISTNIEJĄ JAKIEŚ SŁODKOŚCI NA KTÓRE MOŻNA SIĘ OD CZASU DO CZASU SKUSIĆ? ;> Jak Wy radzicie sobie właśnie w takich chwilach słabości?

może spróbuj te musli batony, niby to słodkie a zdrowe
ja jak mam wilczy głód jem 0,5 kg golonki i zapijam 4 pakiem :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

pijana
pijana
  7 czerwca 2012

Batony musli wbrew pozorom zawierają dużo cukru... Od siebie proponuję kisiel, nie wiem jak jest z galaretką, od czasu do czasu może ciemną czekoladę o ile to słodycz i o ile lubisz... Może suszona żurawina, rodzynki, inne suszone owoce...

madzia2143
madzia2143
  8 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Batony musli wbrew pozorom zawierają dużo cukru...

też o tym słyszałam, zresztą wystarczy spojrzeć na tabelkę na opakowaniu :ninja:

p.s pijana zero entuzjazmu w Twoim poście :crylol:
pijana
pijana
  8 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: p.s pijana zero entuzjazmu w Twoim poście

Hahah, bo mój entuzjazm to by był jakby były w nim prawdziwe słodycze, a nie "zamienniki" :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.