Zadziora
Zadziora
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat ZDROWIA, DIET I ĆWICZEŃ . Rozmawiamy o tym jak o siebie dbać, jakie diety stosować i jak ćwiczenia wykonywać by nasze ciało było w najlepsze kondycji.

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

pijana
pijana
  23 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: tak sie gada że wszystko co dobre jest albo tuczące albo nielegalne

Albo grozi ciążą :rotfl:
madzia2143
madzia2143
  24 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Albo grozi ciążą

haha no jak mogłam o tym zapomnieć :D powinnaś łazić za mną i mówić to co chce powiedzieć a zapomnę :mrgreen:
91kasia
91kasia
  12 sierpnia 2012

Hej kochani ;)
Pewnie powinnam założyć temat w dziale sport ale w sumie dotyczy on także urody :P
A więc do sedna- poszukuję dobrej siłowni w Poznaniu. Możecie mi jakąś polecić niedaleko centrum? Co sądzicie o Remplus? Patrząc na ofertę to jest bardzo interesująca ... Korzystał ktoś z niej? Jakie są wasze opinie?

lodzik12345
lodzik12345
  14 sierpnia 2012

Wie ktoś jak można skutecznie przytyć jakieś 10-15 kilo? :D

Adidasowa
Adidasowa
  14 sierpnia 2012

Jedz stejki, będziesz wielki xd

lodzik12345
lodzik12345
  14 sierpnia 2012

Jem. Dużo. Nieregularnie. Tłusto. Nie uprawiam sportu xd i siedząc w domu ledwo trzymam wagę a od czasu gdy zacząłem pracować połowa czerwca) jestem lżejszy o 6 kilo xd Niestety niedługo będę musiał sprawdzać dokładnie prognozy pogody przed wyjściem z domu bo wiatr będzie dla mnie zagrożeniem...

Adidasowa
Adidasowa
  14 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety niedługo będę musiał sprawdzać dokładnie prognozy pogody przed wyjściem z domu bo wiatr będzie dla mnie zagrożeniem...

Znam ten ból, mnie zwiewa ze schodów zawsze:rotfl:
A tak serio w temacie to może zgłoś się do lekarza, który wybierze Ci odpowiednią dietę?
WilczeLyko
WilczeLyko
  14 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jem. Dużo. Nieregularnie. Tłusto. Nie uprawiam sportu xd i siedząc w domu ledwo trzymam wagę a od czasu gdy zacząłem pracować połowa czerwca) jestem lżejszy o 6 kilo xd Niestety niedługo będę musiał sprawdzać dokładnie prognozy pogody przed wyjściem z domu bo wiatr będzie dla mnie zagrożeniem...

Najpierw zgłoś się do endokrynologa, niech zbada tarczycę, czasami ta "super przemiana materii", nawet u młodych ludzi oznacza nadczynność gruczołu tarczowego. Zrób krew i inne podstawowe badania, sprawdź czy niska waga ciała nie wynika z zaburzeń czy schorzeń. Jeżeli wszystko będzie okej, zgłoś się do dietetyka, on ustali odpowiednią dietę, przeprowadzając dodatkowe testy i badania. Nie można tyć na siłę, bo bez ruchu, otłuścisz sobie organy wewnętrzne, a to prowadzi do wiadomo czego.
lodzik12345
lodzik12345
  15 sierpnia 2012

Krew mam w porządku bo co 2 miechy regularnie ją oddaje i jakoś nadal ją chcą xd
Ps. dzisiaj znów się ważyłem i w 1 dzień przybrałem na wadzę 3 kilo xd cud? :D I na pewno nie chodzi tu o uzupełnienie ubytku wody w organizmie xd

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  17 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jem. Dużo.


pojęcie względne

Konto usunięte
Konto usunięte: Tłusto


raczej nie w tym rzecz

Konto usunięte
Konto usunięte: Nieregularnie


właśnie

jak jestes desperatem to kup sobie mixa bij 250mg co 7 dni powiedzmy do tego duzo ziemniaków miesa i tak dalej, troszke sobie pocwicz i powinno w 2 miechy przyjsc koło 10 kilo lajtowo sredniej jakosci "masy" xd
ale jeśli jestes desperatem xd
lnez
Posty: 118 (po ~162 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 5
lnez
  17 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wie ktoś jak można skutecznie przytyć jakieś 10-15 kilo? :D

Chipsy i słodycze dzieki temu w zime przytyłam 7 kg :( bleeeeeeeee! Na szczęście po woli dochodzę do siebie ;D ( Chipsow mozna sie nawpychac i zawsze jest malo zwlaszcza jak sie jakis film oglada) :P

Jedyne,co mnie tutaj jeszcze trzyma-to jest przyciaganie ziemskie.

Ania16590
Ania16590
  18 sierpnia 2012

jesli masz nawyk obgryzania paznokci od rąkto co mam zrobić???Nienawidze tego!!!d83dde33

agoosiaaa
agoosiaaa
  18 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jesli masz nawyk obgryzania paznokci od rąkto co mam zrobić???Nienawidze tego!!!


kup sobie taki zel, ewentualnie lakier/olejek w tym stylu:

ma paskudny smak (chociaz w sumie mi nie przeszkadzal po jakims czasie :ninja:)
jak nie pomoze to po prostu straj sie np. zawsze miec przy sobie slonecznik i zamiast obgryzac paznokcie go obieraj, zajmuje rece :)
gruppenpepper
gruppenpepper
  19 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wie ktoś jak można skutecznie przytyć jakieś 10-15 kilo? :D

zacznij jeść, heh.
ale co to jest dodatni bilans kaloryczny to ty się naucz.
OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  22 sierpnia 2012

Zumba - taniec zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness.
Czy ktoś na to chodził? Polecacie?
Czy można od tego schudnac? ;pp

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.