Zadziora
Zadziora
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat ZDROWIA, DIET I ĆWICZEŃ . Rozmawiamy o tym jak o siebie dbać, jakie diety stosować i jak ćwiczenia wykonywać by nasze ciało było w najlepsze kondycji.

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

pijana
pijana
  7 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: nóż ci pomoże

Ta, chyba w samobójstwie.
W tym kontekście piszemy NUŻ.
kasey00
kasey00
  8 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Diete na przytycie zna ktos??

Konto usunięte
Konto usunięte: jak ktoś ma dobrą przemiane materii, to nawet wpie.dalanie 100 paczek chipsów dziennie nie pomoże. spróbuj jedzenia tłustego przed snem, a nóż ci pomoże. P.S. Chciałabym mieć twój problem ;)

też mam ten problem :/ i wcale nie wydaje mi się by był lżejszy niż np. schudnięcie :)
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  14 stycznia 2013

Przytyć? Ohh skąd ja to znam :D do 19 roku życia na granicach niedowagi, lub niedowaga.
Dużo ruchu, sport, chodzenie na piechotę.
Jak poszłam do pracy dopiero przybrałam brakujące 5kg :)

Oczywiście nie polecam ograniczania ruchu. A jak wiele osób napisało, koniecznie trzeba ustalić sobie rytm dnia czy to przy odchudzaniu, czy przy nabieraniu masy ciała (nie tłuszczu).

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
meszczyznawomenCx
meszczyznawomenCx
  14 stycznia 2013

Stosował ktoś diete 3 d chili?

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  14 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Stosował ktoś diete 3 d chili?

nie stosowałam, ale z tego co widzę to niezła ściema z tą dietą - przynajmniej mi się tak wydaje :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Zadziora
Zadziora
  15 stycznia 2013

Suplement diety, co o tym sądzicie. Czytam i czytam i sama nie wiem co jest dobre. Nie mam czasem czasu, albo pieniędzy na kupienie czegoś "zdrowego" i zdarza się, że jem po prostu to co muszę czyli np. placki ziemniaczane. Mam słabe włosy, cera też nie jest najlepsza, bo ciągle walczę z porami i wypryskami, pazurki się rozdwajają itp. Ogólnie czuje, że mój organizm jest zasyfiony. Poza tym nie chcę od razu drastycznie zmieniać nawyków żywieniowych lecz czuje, że brakuje mi jakiś witamin.

Jaki według Was suplement powinnam zakupić? Może najpierw zrobić badania krwi i zorientować się czego mi brak?

Zadziora
Zadziora
  15 stycznia 2013

Bardzo to pomocne

Konto usunięte
Konto usunięte: "Mamy łamliwe paznokcie? To może wskazywać na niedobór cynku, krzemu, witaminy H czy też aminokwasów. Dobrze dobrany suplement diety pomoże szybko skorygować te niedobory."
Bayje
Bayje
  15 stycznia 2013
Gejszalicious
Gejszalicious: meszczyznawomenCx: Stosował ktoś diete 3 d chili? nie stosowałam, ale z tego co widzę to niezła ściema z tą dietą - przynajmniej mi się tak wydaje :)


ale jedna laska na youtube schudła 12 kilo - tylko, że ona miała z czego .... :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 stycznia 2013

@Zadziora
Wg mnie lepiej zacząć od zmiany diety. Suplementy jak sama nazwa wskazuje są dodatkiem do diety, jeśli ta jest niezdrowa to suplementy nic nie dadzą.

P.S. Jabłka są tańsze niż ziemniaki z cukrem i śmietaną ;P

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Zadziora
Zadziora
  16 stycznia 2013
massacre
massacre: Wg mnie lepiej zacząć od zmiany diety. Suplementy jak sama nazwa wskazuje są dodatkiem do diety, jeśli ta jest niezdrowa to suplementy nic nie dadzą.

No właśnie pisali w necie że jak mam np. rozdwajające paznokcie, to brakuje mi np. błonnika czy innego gówna i powinnam to łykać;p

massacre
massacre: P.S. Jabłka są tańsze niż ziemniaki z cukrem i śmietaną ;P

Ziemniaki dostałam za free ;p
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  16 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jedna laska na youtube schudła 12 kilo - tylko, że ona miała z czego .... :D


o ta rudą ci chodzi?
oglądałam ten filmik z nią gdzieś tak do połowy, ale wydał mi się tak sztuczny, że wyłączyłam. mam wrażenie, że nieźle jej autor tej dietyd83ddcb0 żeby tak gadała :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  16 stycznia 2013
Zadziora
Zadziora: Jaki według Was suplement powinnam zakupić?

najlepszy byłby chyba jakiś zwykły zestaw witamin typu centrum lub coś w ten deseń
nie umiem ci w tej kwestii poradzić, bo sama nie łykam takich specyfików

Zadziora
Zadziora: Nie mam czasem czasu, albo pieniędzy na kupienie czegoś "zdrowego" i zdarza się, że jem po prostu to co muszę czyli np. placki ziemniaczane.

ziemniaki maja dużo potasu i skrobi więc nie są całkiem bezwartościowe :D
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
pijana
pijana
  16 stycznia 2013

O ile się nie mylę, to mmaryjka pisała, że w zestawach typu Centrum jedne składniki wykluczają drugie :woot:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  16 stycznia 2013

Podbijam pijaną. Nie trzeba od razu drastycznie zmieniać stylu życia. Wystarczy zacząć małymi kroczkami, np. od picia większej ilości wody (jest tania ;)), zacząć jeść produkty bogate w błonnik (brązowy ryż, orzechy, kaszę gryczaną, wcześniej wspomniane przeze mnie jabłka.
Na kij sie faszerować tabletami, jeśli wystarczy sie przejść do spożywczego i dostać błonnik w o wiele cenniejszej, naturalnej i przede wszystkim zdrowszej dla żołądka formie :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Bayje
Bayje
  16 stycznia 2013
Gejszalicious
Gejszalicious: Bayje: ale jedna laska na youtube schudła 12 kilo - tylko, że ona miała z czego .... :D o ta rudą ci chodzi? oglądałam ten filmik z nią gdzieś tak do połowy, ale wydał mi się tak sztuczny, że wyłączyłam. mam wrażenie, że nieźle jej autor tej diety żeby tak gadała :)


tak Sarunie ale pokazała brzucha i była różnica
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.