massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema :ziober2:

Biala suknia, sliczne kwiatki, golebie, ryz...


Kiedy singielka idzie na slub i widzi panne mloda idaca w strone oltarza w swojej pieknej bialej sukni, wygladajac jak ksiezniczka z bajki, wszyscy wnioskuja, ze jedyne co siedzi w glowie owej singielki to: "Czy kiedykolwiek to bede ja, w tej sukience, z bukietem, w pieknej fryzurze?" Czy faktycznie wszystkie dziewczyny, kobiety mysla, marza o tym wyjatkowym WIELKIM BIALYM DNIU?

Zalozylam temat z mysla o zblizajacym sie wielkim dniu Marty i zapytac Was jak Wy widzicie kwestie slubu/ wesela? Wiem, ze jestem jedna z niewielu niepelnosprytnych, ktorym najzwyczajniej w swiecie brakuje Genu Panny Mlodej :)

Nie jestem jakas tam przeciwniczka slubow, bardzo lubie chodzic na wesela, stroic sie w eleganckie sukienki, perfekcyjne makijaze i fryzury, napic sie i potanczyc wyglupiajac sie ze starszymi panami :ziober2: Nie wyobrazam sobie jednak siebie w postaci panny mlodej. Po prostu nie :)

Pytania:
1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela?
2. Jakie sa plusy i minusy slubu.
A teraz przyjemniej:
1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D
2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz :pavarotti:
3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie?
4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

O ile ja wykluczam w moim zyciu wesele, nie wykluczam slubu... :mrgreen: maybe some day...




Temat dedykuje Marcie, oby wszystko wyszlo wg Twoich wyobrazen, tak jak to sobie wymarzylas :)
:nutki: Juz mi niosa suknie z welonem... :nutki:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobra dobra, tak sie tu tlumacz

nie musze sie tlumaczyc komus, kto tak jak ty nie ma niczego :fakju:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale uwazasz ze majac dziecko to wstyd brac kase od partnera i nalezy samemu pracowac, wiec na pewno bedziesz

jestes piedolnieta, bez kitu ;] twoje dziecko ma juz 4 lata, albo 3 wiec sie kuwa wez do roboty tak jak massacre - kobieta z klasa ktora sama na siebie zarabia a nie to co Ty, aha, sory bez wyksztalcenia pracy nie znajdziesz.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: w 20000 poscie oglosze z kim

ze mna, 25 km mam, wiec skorzystalem :w00t:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: SoDope

piękna :zakochany: ;0;);)
iffy
iffy
  12 sierpnia 2011

Jesli juz brałabym ślub to cichy, z świadkami. Albo w vegas, też bardzo spoko. :rotfl:
sukienka, taka. :zakochany:

mało widać, ale kto oglądał kac vegas, będzie wiedział. ;-D

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011
luk7
luk7: Bielizna moze byc taka jak ma beyonce na new video.


o jess :w00t:

Konto usunięte
Konto usunięte: Popularnoscia ciesza sie takie kierunki jak np europeistyka, resocjalizacja czy psychologia, których absolwenci zamiatają ulice.


moja sis, jest pedagogiem w gimnazjum - neurotyczna wiecznie sfrustrowana niespelniona jedza :crylol: po psychologi i pedagogice - dwa ujowe kierunki

Konto usunięte
Konto usunięte: nie dziwie sie ze nie wiesz, w koncu czego sie spodziewac po fryzjerce


przesadzilas. tymczasowo czarna lista, zebys sie uspokoila z tymi prymitywnymi tekstami
:bye:
pozniej anuluje :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Babsy
Babsy
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie tez dzienne, ale powiem Ci że nie wiem czy to był dobry wybór, teraz tylu się tych techników narobiło że już praktykę nawet ciężko znaleźć, beż znajomości to marnie.

ano wlasnie, u mnie tez duzo osob na to idzie. aptek jest sporo niby, ale nie wiem jak z praca.

Konto usunięte
Konto usunięte: a nikt nie skomentował mojej wymarzonej sukienki ślubnej

mojej tyz;(
Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam 3 znajomych po resocjalizacji, pracuja w spozywczakach

Źle przeczytałam twojego posta :lol: Myślałam że właśnie resocjalizacja to dobry wybór.
SoDope
SoDope
  12 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: ze mna, 25 km mam, wiec skorzystalem

no ja być może już niedługo Cie zaproszę do pewnego sklepu na otwarcie ale do jakiego to Ci jeszcze nie powiem bo nic pewnego :P
agoosiaaa
agoosiaaa
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

oj przeciez wiesz ze ja tak juz sobie mowie :calusek:

Konto usunięte
Konto usunięte: swoją drogą, naiwniak musi z niego byc utrzymywac kobite - chociazby nawet tak ładna jak Ty

sie znalazlo :rotfl:
a tak serio to jak sie kocha to niewazne, kto zarabia :) dyskutowalismy na ten temat i wspolna decyzja bylo to, kto zostanie w domu z dzieckiem a kto bedzie na niego zarabial :)

massacre
massacre: przesadzilas. tymczasowo czarna lista, zebys sie uspokoila z tymi prymitywnymi tekstami pozniej anuluje :D

to ja tez wrzuc na cl, za to:

Konto usunięte
Konto usunięte: jestes piedolnieta, bez kitu ;] twoje dziecko ma juz 4 lata, albo 3 wiec sie kuwa wez do roboty tak jak massacre - kobieta z klasa ktora sama na siebie zarabia a nie to co Ty, aha, sory bez wyksztalcenia pracy nie znajdziesz.
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: przesadzilas. tymczasowo czarna lista, zebys sie uspokoila z tymi prymitywnymi tekstami

piedol to Asia, w koncu lepiej byc fryzjerem niz nie miec nic ;P ja jestem dumna z tego co robie wiec takie teksty po mnie splywaja. :-)
Babsy
Babsy
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: po psychologi i pedagogice - dwa ujowe kierunki

eee, sory, nie mam zamiaru pracowac w zawodzie, ale wiedza mi sie przyda:)
SoDope
SoDope
  12 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: mojej tyz;(

to ide Twoją poszukać :P
agoosiaaa
agoosiaaa
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie musze sie tlumaczyc komus, kto tak jak ty nie ma niczego

odezwala sie ta co ma :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: jestes piedolnieta, bez kitu ;] twoje dziecko ma juz 4 lata, albo 3 wiec sie kuwa wez do roboty tak jak massacre - kobieta z klasa ktora sama na siebie zarabia a nie to co Ty, aha, sory bez wyksztalcenia pracy nie znajdziesz.

:crylol:
tanczyc na rurach w klubach jak ty kazdy potrafi :rotfl:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Może przystopujcie trochę, to nie temat na wyciąganie brudów!


spoks, agoosia na czarnej liscie za to wyrzucanie dzieci do smietnika i za jazde po ludziach z zasadniczym zawodowym
my sie tu wszyscy mamy kochac :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  12 sierpnia 2011
Babsy
Babsy:

Prosta - biała .. ja bym chyba takiej mieć nie mogła bo jestem niska .. :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.