adambx
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
adambx
19 września 2007 (pierwszy post)

chętnie sprzedam fordzika mondeo kombi 1994 r 1.8 16v 115 KM kolor-szary met.(taki asfaltowy) 167 tyś km przebiegu - mechanik stwierdził po obejrzeniu samochodu że tyle powinien mieć przejechane sądząc po jego stanie. abs , klima, radio cd/mp3 , dwie poduchy, immobiliser, wspomaganie , rok w kraju... cena do negocjacji...ok.5500, 6000 mile widziane. na jednym ze zdjęć widać pęknięty zderzak- taki już był sprowadzony- z tyłu też jest lekkie pęknięcie...słupki parkingowe wyrastają spod ziemi :-)
http://grono.net/gallery/photo/28385197/

Sumik200
Sumik200
19 września 2007
adambx
adambx: chętnie sprzedam fordzika mondeo kombi 1994 r 1.8 16v 115 KM kolor-szary met.(taki asfaltowy) 167 tyś km przebiegu - mechanik stwierdził po obejrzeniu samochodu że tyle powinien mieć przejechane sądząc po jego stanie. abs , klima, radio cd/mp3 , dwie poduchy, immobiliser, wspomaganie , rok w kraju... cena do negocjacji...ok.5500, 6000 mile widziane. na jednym ze zdjęć widać pęknięty zderzak- taki już był sprowadzony- z tyłu też jest lekkie pęknięcie...słupki parkingowe wyrastają spod ziemi :-)

See you. Spyerdalay na allegro :mrgreen:
malawiii
malawiii
19 września 2007

i oczywiście rama lekko przesunięta tak?:D

krolaniolow23
krolaniolow23
19 września 2007

za to nie powinien byc :ban:

adambx
adambx
19 września 2007

Ty byś wszystko banował... :-)
nic nie przesunięte...to tylko z tyłu otarte a z przodu pęknięte...

malawiii
malawiii
19 września 2007

wiesz juzmiałem okazje jeździc kiedys fordem escoretem mk2 z 97 roku i no nie powiem ze było fajnie, blacha sie rozsypała i jakos nie mam zaufania do forda, ale polecam ci an allegro wystawic ten samochód , na bank sprzedasz.

adambx
adambx
19 września 2007

zasadniczo ten post ma na celu uzyskanie informacji o opinii na temat mondka...bo nie wiem czy opłaca się do niego pchać jakies bajerki czy nie...może ktoś napisze coś o silniku 2.0 bo zastanawiamy sie nad zmiana na taki motorek...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 14 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.