Poprzednia strona1234Następna strona
piotrus890330
piotrus890330
30 grudnia 2007 (pierwszy post)

Chciałem kupic jakis samochod i zastanawiam sie nad sprowadzeniem BMW316 z Niemiec.. tylko czy warto? czy to sie opłaca?

WojtekK39
WojtekK39
30 grudnia 2007
piotrus890330:
tak jade z nim nie mam nic wyszukanego jade w ciemno a jak znajde cos to sam nia bede wracał.. i zapomniałem wczesniej napisac ze chce kupic rejestracje tymczasowa

rejestracja tymczasowa to na tydzien masz, bardziej opłacalna jest laweta, ale to nie sa duże różnice
z niemiec będzie ci sie bardziej opłacać, bo w Polsce wiekszosc E36 sa w nie najlepszym stanie lub sprowadzone świeżo z Niemiec, gdzie własciciel chce zarobić te co najmniej 1.500 tysiaka
przemyśł sprawie, zreszta sam zadecydujesz jak zrobisz, ale naprawde oplaca sie
GunsAndBombs
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
GunsAndBombs
30 grudnia 2007
piotrus890330:
czy to sie opłaca?

Gdyby sie nie opłacało to ludzie nie kupowali by tyle aut zza zachodniej granicy

Krzysztof Chochlow-Express

Corradolicious
Corradolicious
30 grudnia 2007

no to jak juz pojedziesz to pamietaj ze samochod nie moze byc wyrejestrowany, bo nie zarejestrujesz go w Polsce. Bedziesz potrzebowal od niemca duzy i maly brief.

WojtekK39
WojtekK39
30 grudnia 2007
Corradolicious:
no to jak juz pojedziesz to pamietaj ze samochod nie moze byc wyrejestrowany, bo nie zarejestrujesz go w Polsce. Bedziesz potrzebowal od niemca duzy i maly brief.

przyjedzie do Polski na niemieckich blachach(przynajmniej będzie miał pamiątke z tych tablic)
Corradolicious
Corradolicious
30 grudnia 2007

tia, jesli to jest jedyny aspekt ktory widzisz w tym to ok. Bo ja widze jeszcze jedno, bez tablic niemieckich i dowodu rejestracyjnego w Polsce samochodu nie zarejestrujesz.

WojtekK39
WojtekK39
30 grudnia 2007
Corradolicious:
o ja widze jeszcze jedno, bez tablic niemieckich i dowodu rejestracyjnego w Polsce samochodu nie zarejestrujesz.

to każdy wiem:P, rzecz oczywista, w dodatku jak by to wygladało jak by zdjął blachy u niemca, a do Polski jak by wrócił.
Corradolicious
Corradolicious
30 grudnia 2007

na tymczasowych tablicach.

WojtekK39
WojtekK39
30 grudnia 2007
Corradolicious:
na tymczasowych tablicach.

pisałem mu o tym wczesniej, zobacz sobie
17kratos17
17kratos17
30 grudnia 2007
magdajulkaa:
jezeli znajdziesz w dobrym stanie to na pewno warto tam auto za kase nie przechodzi rejestracju jak u nas.

oo nowu znawca
marcineks51xD
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
marcineks51xD
30 grudnia 2007
WojtekK39:

rejestracja tymczasowa to na tydzien masz, bardziej opłacalna jest laweta, ale to nie sa duże różnice
z niemiec będzie ci sie bardziej opłacać, bo w Polsce wiekszosc E36 sa w nie najlepszym stanie lub sprowadzone świeżo z Niemiec, gdzie własciciel chce zarobić te co najmniej 1.500 tysiaka
przemyśł sprawie, zreszta sam zadecydujesz jak zrobisz, ale naprawde oplaca sie

nie zgodze sie z tobą , ja jak bym jechal do niemiec to nie jade lawetą ... tylko jade z kims i przyjezdzam tym autem na blachach ... albo jak przejade granice to staje zakladam swoje tablice tak jak to robie z r19 i jade dalej ;) , wiec jak chcerz to jedz do Niemiec i przywieź cos przyzwoitego :P i sie pochwal!:P , jak jedziesz z handlarzem DOBRYM handlarzem to Ty cos porządnego kupisz:]

piwo to dobre paliwo niczym PB 98 do simsona:)

WojtekK39
WojtekK39
30 grudnia 2007
marcineks51xD
marcineks51xD: ja jak bym jechal do niemiec to nie jade lawetą

kazdy robi tak jak uważa,

marcineks51xD
marcineks51xD: albo jak przejade granice to staje zakladam swoje tablice

zawsze to niesie jakies ryzyko
marcineks51xD
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
marcineks51xD
30 grudnia 2007

eeeeeee tam :)

piwo to dobre paliwo niczym PB 98 do simsona:)

kj19871
kj19871
30 grudnia 2007
piotrus890330:
Chciałem kupic jakis samochod i zastanawiam sie nad sprowadzeniem BMW316 z Niemiec.. tylko czy warto? czy to sie opłaca?

zależy skad i jaki ...
piotrus890330
piotrus890330
30 grudnia 2007

z niemiec Bmw 316

xXxXxkulmenxXxXx
xXxXxkulmenxXxXx
30 grudnia 2007
matjas1892:
moi, zdanie tak niemcy dbaja o auta serwisuja .

Ojjj.... Taaaa... na pewno... Gdybys wiedzial co oni robia z samochodami to bys sie za głowe złapal
Poprzednia strona1234Następna strona
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 14 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.