Poprzednia1234Następna
XSlodziutkaPaulisX
XSlodziutkaPaulisX
  25 lutego 2008 (pierwszy post)

W prawym dolnym rogu kierownicy zapaliła sie ikonka EPC ...podczas jazdy...co to może oznaczać??znowu gdy sie zatrzyma to caly silnik drży..Czy ktoś wie może co to może być???

moshic
moshic
  25 lutego 2008
Corradolicious:
mlody od czego skrzynie mam dopasowac 5b zeby te 200/400 jezdzilo pozadnie i zebym podluznicy nie musial ciac?

mozesz miec 6 bez ciecia :mrgreen: ... tylko musisz dorwac getriebe od Polo 1.9 TDI ... co graniczy z cudem o_0 .... a 5tke pakujesz od czego chcesz ... jak chcesz dluga to pakuj to co ja mam (Fabia ATD ... oznaczenie skrzyni pozniej znajde [; ) ... lasek (ten od Seata Inca 1.9 PD) cisnie 220-230 max na niej ... dokladnie nie pamietam ... a jak dojdzie walek to do 250 dojedziesz ... tylko nie wiem co na to powie EGT :ziober2:
Corradolicious
Corradolicious
  25 lutego 2008

No bede chcial dluzsza, bo tyle momentu bede mial ze w dupie z krotkimi przelozeniami :mrgreen:

XSlodziutkaPaulisX
XSlodziutkaPaulisX
  25 lutego 2008
możic:
a napisalas ze sam wypadl po wjechaniu w dziure
jeny czytaj uwazniej...napisalam tak bo tak bylo!! ale to dopiero wczoraj zauwazylismy tuz po wypadnieciu kluczyka ...ale potem zgasilismy samochod i zapalilismy ponownie... i w czasie jazdy normalnie wyjmowalo sie kluczyk!!! o to chodzi...

[quote=możic]moze sie przeniesiesz na "Moda i Uroda" he ??

spokojnie jeszcze mam czas:D:D
moshic
moshic
  25 lutego 2008
XSlodziutkaPaulisX:
spokojnie jeszcze mam czas:D:D

skonczyl sie dla ciebie po zalozeniu tego tematu ...

Corradolicious:
No bede chcial dluzsza, bo tyle momentu bede mial ze w dupie z krotkimi przelozeniami :mrgreen:

to pakuj ta co ja mam + walek ... albo 6stke i walek ale to juz naddzwiekowe beda :mrgreen: ... ja kupuje dodatkowo skrzynie od 1.8T jak gdzies dorwe u rodziny za smieszne pieniadze .... na cwiare ideal [;
Corradolicious
Corradolicious
  25 lutego 2008

W dupie mam cwiartke. Najmniej to do litra siadam :mrgreen:

To jest samochod na ulice. No i zebym mogl polatac sobie te 200+ w trasie

XSlodziutkaPaulisX
XSlodziutkaPaulisX
  25 lutego 2008
możic:
skonczyl sie dla ciebie po zalozeniu tego tematu ...

jesli ja ci przeszkadzam to nie musisz byc na tym temacie zaloz swoj!!:D
lutek
lutek
  25 lutego 2008
możic:
jezeli w TDI swieci sie kontrolka od swiec to zazwyczaj oznacza zaciecie sie albo posypanie (lub przerwanie obwodu) czujki przy pedale hamulca

Owszem ale w VAG-u a nie mercedesie...
moshic
moshic
  25 lutego 2008
lutek:
Owszem ale w VAG-u a nie mercedesie...

spotkalem to w VAG`u ... spotkalem to w Citroenie ... w mieciach jeszcze nie grzebalem :ziober2:

Corradolicious:
To jest samochod na ulice. No i zebym mogl polatac sobie te 200+ w trasie

to szukaj 6stki od polo ... jezeli chcesz polatac dluzsze trasy z takimi predkosciami [;

XSlodziutkaPaulisX:
byc na tym temacie

"w tym temacie" ...
Corradolicious
Corradolicious
  25 lutego 2008

wie viel taka skrzynia?

xXxSkaRbUsxXx
xXxSkaRbUsxXx
  25 lutego 2008

dostalam bana na godz i nie moge pisac wiec pisze z 2 konta:D:D

moshic
moshic
  25 lutego 2008
Corradolicious:
wie viel taka skrzynia?

najpierw ja znajdz ... ale obstawiam ~1000-1200 ... 5tke dostaniesz za 500-600 [; (za swoja dalem niecale 400)

xXxSkaRbUsxXx:

wyjdz ... albo zalatwimy bana tez na to ...
GetRich77
GetRich77
  25 lutego 2008
xXxSkaRbUsxXx:

klęknij na kolanie i powiedz ładnie "aaaa"
xXxSkaRbUsxXx
xXxSkaRbUsxXx
  25 lutego 2008
możic:
zalatwimy

dlaaczego piszesz w l.mnogiem.j co,... tylko ja tobie przeszkadza a nie wyjde..bo weszlam na forum te ze wzgledu na to ze sie interesuje tym...nie musisz wiezyc jak nie chcesz
xXxSkaRbUsxXx
xXxSkaRbUsxXx
  25 lutego 2008
GetRich77:
"aaaa"

ze co...???????
GetRich77
GetRich77
  25 lutego 2008
xXxSkaRbUsxXx:
ze co...???????

ze masz mi possać :mrgreen:
Poprzednia1234Następna
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 14 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.