BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
DjakDiZzy
DjakDiZzy
  7 grudnia 2010
Cześć ;)
Wraz z 4kolegami szukamy planów na spędzenia w towarzystwie jakiś fajnych dziewczyn sylwestra 2010/2011 ;))
Może jakieś panie z Wielkopolski nie mają planów lub organizują domówkę na których brakuje męskiego towarzystwa? ;) heh
Jeśli są jakieś dziewczyny zainteresowane wspólnym spędzeniem sylwestra to proszę o wiadomość priv ;)
Wiek nie gra roli ;)
Jesteśmy z Wolsztyna, dojazd mamy samochodem, lecz potrzebny również nocleg (wrazie organizowania imprezy przez partnerki) ;))
Pozdrawiam ;))
machu221
machu221
  7 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:


tak już będzie orgia już to widzę hahaha :lol: wątpię że kobiety są takie puste i jakaś się zgłosi :D
easydigital
easydigital
  8 grudnia 2010

hej a ja szukam mena na stale

amare
amare
  9 grudnia 2010

lubisz tańczyć? chętna? :D:D więcej na priv ;)) [śląsk]

Estewanez
Posty: 8 (po ~62 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Estewanez
  9 grudnia 2010

Szukam wolnej pani z zachodniopomorskiego

Poul8204
Posty: 2 (po ~149 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Poul8204
  11 grudnia 2010

Poszukuję kogoś na stałe, kogoś kto stanie się mi bliski. Serce do wzięcia --> Warszawa.

xdZupelnieInnaxd
xdZupelnieInnaxd
  12 grudnia 2010

Nie zamierzałam szukać tu partnera na studniówkę, ale hmm:)
Może ktoś się znajdzie?:)
Jeśli ktoś jest zainteresowany to pisać na PW:)
Oczywiście najpierw trzeba się poznać:)

jajcmen
jajcmen
  15 grudnia 2010

a no że tak powiem oferuje sie na imprezki umiem tańczyć bez problemu jeśli jest jakaś chętna to pisz na PRIV najlepiej z Wlkp ale nie koniecznie pozdrawiam

jajcmen
jajcmen
  15 grudnia 2010

i dodam jeszcze że szukam dziewczyny na stałe i to wszystko:-)

pawciuczort
pawciuczort
  15 grudnia 2010
easydigital
easydigital: hej a ja szukam mena na stale

witaj na stałe to ty wyglądu nie masz tak jak i ja
cffaniara1503
cffaniara1503
  18 grudnia 2010

Witam, nie mam planów na sylwestra :( może znalazłby się ktoś kto chciałby spedzic go ze mną?
Pozdrawiam :)

KarolLeszno
KarolLeszno
  19 grudnia 2010

Sylwester, WLKP ;) Któraś z pań zainteresowana? ;)

WoodyWoodPecker
WoodyWoodPecker
  19 grudnia 2010

to ja chce hmm z 5 dziewczyn:D z wlkp na sylwka :D haha^^ :crylol: :D chetne pisac na pw:D^^ :rotfl:

kzareba15
kzareba15
  21 grudnia 2010

Niedawno rozstaliśmy się z dziewczyną i mieliśmy spędzić sylwka tylko we dwoje a tak to lipa :( Jeśli jakaś dziewczyna chciałaby ją zastapić czekam na znaka.. Pozdro ;) :* WARSZAWA +16

pedro45
pedro45
  21 grudnia 2010

Chętnie pójdę z jakąś dziewczyną z okolic Łodzi na sylwestra,studniówkę.Zapraszam na prv.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.