BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Pelek210
Posty: 28 (po ~58 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Pelek210
  21 grudnia 2010

Hej szukam dziewczyny na stałe ze śląska. Piszcie

SunDays
Posty: 10 (po ~109 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 5
SunDays
  21 grudnia 2010

Oferuję się na studniówki i inne okoliczności :D
Łódź i okolice :)
uzgadnianie terminów na prv ;]

normalny24Slask
normalny24Slask
  23 grudnia 2010

WIec zaczne od swojej prosby :) szukam dziewczyny - kobiety w wieku 18-40lat samotnej w sylwestra ktora chetnie spedzila by ten dzien na milej rozmowie, tancach itd :):)

jak rowniez oferuje siebie jako partnera na studniowki, wesela itd :)
brunet 179cm, 74kg, ciemna karnacja, piwne oczy, szarmancki, gentlemen, umiejący inteligentnie konwersować oraz również posiadający dużą dawkę humoru :):)
czekam na PRIV tam rowniez wysle swoje zdjecia :)
pozdrawiam

msamociuk
msamociuk
  27 grudnia 2010

Jeśli szukasz partnera na Sylwestra lub Studniówkę bądź inną imprezę to napisz do mnie!
Mam 20 lat,185 cm wzrostu, umiem tańczyć.

Optymista
Optymista
  28 grudnia 2010

Witam wyjątkowo w tym roku nie chcę mi się szaleć w tłumach więc szukam sympatycznej dziewczyny z którą mógłbym spędzić ten wieczór :)
(widzi mi się kolacja przy świecach i winie ew.przechadzka po mieście;)

Warszawa

Czekam na twój znak ;*

MiloCiePoznac
MiloCiePoznac
  29 grudnia 2010

romantycznie gdybym był laską to bym się skusił :)

ja też szukam dziewczyny (a w zasadzie dziewczyn) na sylwka we Wrocku, ale takie ogłaszanie się tu trochę uwłacza mojej godności...

Poza tym wydaje mi się że dziewczyna, która ewentualnie się zgodziła musiałaby być maksymalnie zdesperowana (zero planów, znajomych i musi być wyjątkowo nieatrakcyjna).

Sory Panowie że tak brutalnie rozwiewam wasze nadzieje na zgłoszenie się do Was jakiegoś Cudeńka, no ale taka prawda, wszystkie fajne wartościowe dziewczyny (bez obrazy dziewczyny, może trochę uogólniam) mają już plany, a nawet jak nie mają to raczej nie umówią się z przypadkowym gościem z Fotki... No nie?

alien7650
alien7650
  29 grudnia 2010

Przepraszam za treść niezgodną z tematem (jestem w stanie pogodzić się ze wszelkimi konsekwencjami wynikającymi z dodania tego posta) ale niestety absolutnie muszę się zgodzić z przedmówcą... przykro mi :/

machu221
machu221
  29 grudnia 2010

i ja się podpisuję pod przedmówcę również

Dream1987
Dream1987
  2 stycznia 2011

A ja pobawiłam bym się na jakimś weselu czy studniówce z jakimś miłym przystojniakiem ;p
Warszawa.

winogron666
winogron666
  5 stycznia 2011
http://www.radom.zdz.kielce.pl/component/poll/4-miss201020112.html
zaglosujcie tam na "miss szkoły ZDZ" na nr. 17 :D haha
(ja nie chciałam... wrobili mnie)
jak się bawić to się bawić a lipa żebym była ostatnia więc... hehe
proszę i z góry dziękuję:*
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  5 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: winogron666

BAN! spam.
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
ANT3K
ANT3K
  6 stycznia 2011

choc jestem frajerem ze to pisze, zostałem zmuszony, bo nie mam partnerki na studniówke, troszeczkę mnie ona wyrolowała i zostałem na lodzie, chętnie bym kogoś zaprosił, oczywiscię pierw kontakt, rozmowaa potem szczegóły. Pozdrawiam.

paulito
Posty: 1 (po ~79 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
paulito
  8 stycznia 2011

Hej ; ) chętnie wybiorę sie na jakiś wypad z sympatyczną wrocławianką ; )

Paskud
Paskud
  9 stycznia 2011

A ja moge pomóc jakiejś pani która poszukuje partnera na studnióweczkę albo jakieś wesele oferuje swoje towarzystwo :D zaa darmooo :P

INieIDlaICiebieI
INieIDlaICiebieI
  9 stycznia 2011

Poszukuje partnera na studniówkę okolice Wrocławia i Wrocław zapraszam, chetnie też pojde na studniówkę ;)
Kontakt i wymiana zdjęć na priv ;) :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.