BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
mycha1502
mycha1502
  15 października 2011

Na wesele poszukuje;D pilnie;d Lublin;ld

Pawelekslodziutki
Pawelekslodziutki
  16 października 2011

Szukam dziewczyny na studniówkę, w wieku 17-18 lat z Zabrza lub okolic

MyDreamsMyLife
MyDreamsMyLife
  17 października 2011

Pojde na studniowke,wesele najlepiej lubelskie

radziuMohacz
radziuMohacz
  17 października 2011

szukam sympatycznej dziewczyny na imprezę :)
wiek 18-23 Białystok

pozdrawiam

xst4r
xst4r
  18 października 2011

pójdę na studniówkę w Białymstoku

Pawelekslodziutki
Pawelekslodziutki
  23 października 2011

Piszę po raz kolejny, szukam dziewczyny na studniówkę z okolic Zabrza. Nie jestem brzydki, mam swoje zdjęcia jakby co, jest fajny chłopakiem. Serdecznie zapraszam.

radix80
radix80
  27 października 2011

Ja bezinteresownie mogę potowarzyszyć na weselu, studniówce czy też innej zabawie bardzo lubię tańczyć więc ścian nie będę podpierał hehe jak by był ktoś zainteresowany to zapraszam do pisania na priv

sebapiechcin
sebapiechcin
  28 października 2011

hej.. szukam chetnej ktora pojdzie na studniowke 20 stycznia 2012.. chetne pisac

special1989
special1989
  2 listopada 2011

Siemka ...
Szukam osoby do towarzystwa na weselu, najlepiej z okolic Kielc.
Więcej informacji i zdjęcie na priva.
Mój wiek 21 lat, a wiek Twój nie gra większej roli. ;)

patricus
patricus
  8 listopada 2011

Szukam dziewczyny na studniówkę, styczeń 2012, Olkusz i okolice, więcej informacji patryk92ol@wp.pl

Olszynka
Olszynka
  13 listopada 2011

Chętnie pójdę na wesele, studniówke i inne imprezy Wawa i okolice

kasiamrrsex
Posty: 6 (po ~82 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
xXxFRANASSSxXx
Posty: 6 (po ~269 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
xXxFRANASSSxXx
  16 listopada 2011

Szukam fajnej dziewczyny na wesele okolice Ostrowa Wlkp lub sam Ostrów. Póżniej jeszcze w planach wyjazd na Ibize jeśli się bedziemy dogadywać to kto wie :D pisać na priv

pedro45
pedro45
  17 listopada 2011

Szukam dziewczyny na studniówkę ,w połowie stycznia z Ozorkowa i okolic.proszę o kontakt na prv.

lamiluzje89
lamiluzje89
  28 listopada 2011

Pojde z chęcia na wesele, studniówke. Mława, Płońsk, Ciechanów, Nidzica.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.