BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
jacek5888
jacek5888
  23 marca 2014

Witam, poszukuję partnerki na wesele które odbędzie się 10maja na Lubelszczyźnie. Partnerka powinna być z Warszawy lub okolic abyśmy mogli się wcześniej poznać, pogadać, posiadać poczucie humoru i lubić tańczyć, przedział wiekowy 18-27lat. Zapraszam do kontaktu na priv.

Zuzanna30
Zuzanna30
  19 kwietnia 2014

Poszukuję chłopaka jako osoby towarzyszącej na wesele. Konkretnie z okolic Przemyśla, w wieku od 18-20 lat. Pw :)

CZARNYMWKP
CZARNYMWKP
  20 kwietnia 2014

Witam. Poszukuje dziewczyny na wesele:P wiek 18-28... I raczej z woj lubelskiego. Pozdro.

Darkojus
Posty: 1 (po ~77 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Darkojus
  20 kwietnia 2014

szukam dziewczyny która pójdzie ze mną na wesele 24 maja:) kosów lacki

saimon199003
saimon199003
  21 kwietnia 2014

A ja szukam dziewczyny na wesele Rzeszów i okolice 20-26 lat :)

Szprajt01
Posty: 4 (po ~29 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 64
Szprajt01
  22 kwietnia 2014

Szukam partnerki na wesele! Zgłaszać sie kto chętny! ;)

SAMOTNY28LATGDANSK
Posty: 4 (po ~129 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
SAMOTNY28LATGDANSK
  26 kwietnia 2014

Szukam DZIEWCZYNY W WIEKU OD 18-24 tylko poważny związek z GDAŃSKA MOGĄ BYĆ OKOLICE GDYNI I SOPOTU Z MIŁĄ CHĘCIĄ SIĘ ZAKOCHAM

soobi9

bmichal
bmichal
  27 kwietnia 2014

Hej. Sprawa pilna z typu mission impossible. Potrzebna partnerka z okolic Sieradza na wesele w dniu 3 Maja br.
Sprawa pilna!
Pozdrawiam :)

karolinac1
karolinac1
  1 maja 2014

W końcu dobry wątek :D

lotusnoir
Posty: 1 (po ~124 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
lotusnoir
  2 maja 2014

Mam ochotę iść z kimś nowym na wesele. 24 maja, Stalowa Wola - nie muszę chyba pisać, że zabawa będzie zajebista? :)

iamdavid
iamdavid
  3 maja 2014

Szukam dziewczyny, żeby iść z nią na wesele mojego kuzyna. Ja zapraszam. 18-25 lat. Czekam na odpowiedź.

Blueandblack
Blueandblack
  4 maja 2014

Szukam partnerki z okolic katowic na wesele w dniu 21 lipca :) transport zapewniony wesele w krakowie:) proszę o kontakt

Przem90
Przem90
  7 maja 2014

Poszukuje partnerki na wesele. Czerwiec . Mazowieckie

Tomciooo1234
Tomciooo1234
  8 maja 2014

Również chętnie przejdę się na jakieś wesele, lub stódniówkę ;) Na pewno nie przyniosę wstydu, tylko będe się dobrze bawił ;) Pisać PW!

Stinger71
Stinger71
  13 maja 2014

Szukam partnerki na wesele, które odbędzie się w czerwcu. Wszelkie info. jak i zdjęcie pw/email.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.