BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Kaajkaaa
Posty: 3 (po ~55 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
Kaajkaaa
  2 listopada 2014

Pilneeeee! Partner na studniowke poszukiwany woj.pomorskie/ warminsko-mazurskie

sprzedamsmartfona
sprzedamsmartfona
  9 listopada 2014
Kaajkaaa
Kaajkaaa: Pilneeeee! Partner na studniowke poszukiwany woj.pomorskie/ warminsko-mazurskie


Pilne: przyspawaj sobiee inną twarz
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 654
esquilo
  9 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Pilne

Postuj na temat i kulturalniej.

Kaajkaaa
Kaajkaaa: Partner na studniowke poszukiwany

Mam nadzieję, że poszukiwania zaowocują pozytywnymi wrażeniami. Pozdrawiam :-).
Gosiulenka81
Posty: 3 (po ~60 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 0
Gosiulenka81
  11 listopada 2014

O ja jestem chętna na tańce...

Soraf
Soraf
  14 listopada 2014

Witam,

Poszukuje partnerki na wesele które odbędzie się na początku grudnia :)
Ze swojej strony oferuje dobrą zabawę i nienaganne maniery :)

Pozdrawiam

XxKocurXxX
Posty: 1 (po ~102 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
XxKocurXxX
  15 listopada 2014

Szukam partnera na studniówkę, która odbędzie się niedługo, ktoś chętny? :) Okolice Ciechanowa

blondynka222
blondynka222
  17 listopada 2014

no ja tez bym poszla sobie na jakis bal:)

Mem0ry
Mem0ry
  20 listopada 2014

Na studniówkę swoją nie poszłam , wesela też nie chodzę, zamierzam żyć na kocią łapę i nie musze chodzić żeby potem odrabiali.

Babi1212
Babi1212
  24 listopada 2014

poszukuję partnera na studniówkę w styczniu. chętni priv. łódzkie- Łęczyca

kaales
kaales
  29 listopada 2014

Chętnie wybiorę się jako osoba towarzysząca na studniówkę bądź wesele. Tańczę do rana, nie narzekam i nie marudzę, gwarantuję miłe towarzystwo!
Warszawa i okolice.

mariomaz1
mariomaz1
  2 grudnia 2014

Szukam dziewczyny lubiącej zaszaleć w rytm muzyki klubowej (Katowice) i nie tylko... Dotrzymasz mi kroku?

GonzoMb3
Posty: 2 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
GonzoMb3
  10 grudnia 2014

Szukam partnerki na dwa wesela w 2015r. Jedno w Lipcu w woj. Dolnośląskim, a drugie wrzesień w na pograniczu Opolskiego i Dolnośląskiego. Oczywiście dojazd gwarantowany :D

FajnyPiotr3k
Posty: 8 (po ~194 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 3
FajnyPiotr3k
  12 grudnia 2014

Szukam sympatycznej partnerki lubiącej tańczyć na imprezę sylwestrową w Krakowie.^^

charismatic
charismatic
  13 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: za 20 kwietnia 3488

Potowarzyszę kulturalnej dziewczynie na studniówce/weselu;) (warszawa)

priv.

BlueEyeOnGliwice
BlueEyeOnGliwice
  14 grudnia 2014
W tym roku po ostatnim nieudanym związku zamierzałem spędzić Sylwka w domu, jednak znajomi mnie wyciągają na siłę, na bal w Gliwicach, w sumie fajna ekipa, wesoło i w ogóle. Więc jak ktoś byłby chętny do pary: 225 zł. Minimum z 22 lata, duże poczucie humoru, w miarę atrakcyjna, niewysoka i tyle, Bez dalszych zobowiązań, taki niewinny flirt sylwestrowy. PW jakby co..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.