BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
WeekendInParis
WeekendInParis
  11 stycznia 2015

Skąd pomysł szukania partnera na studniówkę w internecie? ;-) Jestem bardzo ładną dziewczyną: ciemnooką, długowłosą brunetką, aczkolwiek przy tuszy. Więcej o mnie w prywatnej korespondencji. Zatem jeżeli masz dużą kulturę osobistą, umiesz się dobrze bawić, masz poczucie humoru i pewność siebie zapraszam do kontaktu. ;-)

Studniówka odbędzie się 30 stycznia, w Częstochowie.
Ogłoszenie kieruje do osób podchodzących do tematu poważnie. Żartownisie nie fatygujcie się. ;-p

Freshman93
Posty: 1 (po ~51 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Freshman93
  11 stycznia 2015

Chętny partner na studniówkę,wesele itd. Śląsk

lenox
lenox
  13 stycznia 2015

Aja poszukuje partnerki do kina

Nicolasic
Nicolasic
  15 stycznia 2015

Oki pojde z toba

milfslover
Posty: 46 (po ~89 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 135
milfslover
  15 stycznia 2015

Szukam chętnej Pani na tygodniowy wyjazd do Lloret de Mar. Termin do ustalenia, wszystko opłacam. Propozycja poważna.

trubadur1
trubadur1
  19 stycznia 2015

Szukam partnerki na wesele 7 lutego z okolic Sochaczewa

sebastianstarak
Posty: 12 (po ~44 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
sebastianstarak
  21 stycznia 2015

z chęcią pojade z fajną dziewczyną na wesele, studniówke

pietro04
pietro04
  25 stycznia 2015

Ja również zgłaszam chęć "wynajęcia" mnie na tego typu imprezy ;))) Łódź i okolice.

joker525
joker525
  1 lutego 2015

Szukam partnerki na wesele które odbędzie się w sierpniu . Z kujawsko pomorskiego bądź z Wielkopolski

CzemuNieSloDziAkxD
Posty: 2 (po ~142 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
wpis jest ukryty
mexx1979
mexx1979
  5 lutego 2015

6 marca będzie w Warszawie koncert The Analogs i Booze&Glory.

Przyjeżdżam z Gdańska na ten koncert i mam jeden bilet więcej.Szukam dziewczyny z Warszawy lub okolic która będzie chciała mi towarzyszyc na tym koncercie.

mike7o
mike7o
  6 lutego 2015

Polecam się na studniówkę PRV Tańczę, śpiewa, dobrze wyglądam w drogich garniturach etc

MarekTykwinski
MarekTykwinski
  21 lutego 2015
https://www.youtube.com/watch?v=oPdGKVRjFf8
MarekTykwinski
MarekTykwinski
  21 lutego 2015
www.youtube.com/watch?v=_YbSK1A8YAM
misiaczek24k
Posty: 3 (po ~52 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 27
misiaczek24k
  21 lutego 2015

poszukuje partnera na wesele.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.