BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
IAmGodWro
IAmGodWro
  31 marca 2015

Szukam partnerki zarówno na wesele jak i na bal Podchorążego , jakaś chętna? Zapraszam na PRIV!

Fido4
Posty: 7 (po ~114 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 5
Fido4
  31 marca 2015

:)

Kto bywa w protektorku pewnie wie jaka panuje tam przezajebista atmosfera i ludzie potrafia sie bawic . Opiszcze swoje zdanie na temat tej imprezy bo moje zdanie juz znace \"pozdrawiam ;*;*;**;*;*

RequestatInPace
RequestatInPace
  9 kwietnia 2015

Poszukuje dziewczyny ktora pojdzie ze mna na wesele 30maja w Ostrolece.

Gunek
Gunek
  14 kwietnia 2015

szukam dziewczyny z okolic krk ktora pojdzie ze mna na wesele pod koniec maja

UlotnoscUczucTwych
UlotnoscUczucTwych
  14 kwietnia 2015

a ja szukam partnerki na wesele ;) jct priv

sylwester8919
Posty: 22 (po ~86 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
sylwester8919
  17 kwietnia 2015

Szukam partnerki na wesele 23 Maja z Ostrołęki lub okolic

krecik1777
krecik1777
  19 kwietnia 2015

Zapraszam partnerkę na wesele 20 czerwiec ... najlepiej z okolic rzeszowa lancuta do max 50 km od rzeszowa łańcuta ... proszę pisać na priv !!!

seki88
seki88
  21 kwietnia 2015

Hejj

seki88
seki88
  21 kwietnia 2015
Witam. mam oplaconą Majówke w Wiśle. Jedna osoba wypadla. Zostało nas 3 (ja i narzeczeństwo). Zaproszę kobietę obojętnie skąd (opłace podroz tam i spowrotem). NIE CHCĘ KOMPLETNIE NIC W ZAMIAN. Potrzebne tylko poczucie humoru :) Reszta najlepiej na priv :) Wiek nie gra żadnej roli :) Możesz mieć 18 a możesz mieć 80 ;) byle było śmiesznie ;) Pojechałbym sam, ale nie chcę "zepsuć" majówki moim znajomym, a będąc w 3, będzie dziwnie. Pozdrawiam.
biedronka1743
Posty: 11 (po ~100 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 4
biedronka1743
  22 kwietnia 2015

Hoho ale tu widze chętnych:)Myslę ze na pewno ze znajomych waszych by sie ktos znalazł:)Poszukajcie a nie:):**

aneczka2407
Posty: 1 (po ~90 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 5
aneczka2407
  22 kwietnia 2015

trójka to bardzo fajna liczba :) no ale rozumiem lepsze cztery :) szukajcie a znajdziecie

dominiko347
Posty: 3 (po ~155 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
dominiko347
  26 kwietnia 2015

Szukam dziewczyny na wesele jako osobę towarzysząca na wesele dnia 2 maja bardzo mi bd miło jak się ktoś znajdzie :) Okolice Nowego Sącza :)

Przemeeek1990
Przemeeek1990
  26 kwietnia 2015

A ja szukam towarzyszki na majowa gale KSW w Gdansku ;) Akurat sie trafilo tak, ze mam dwa bilety :) PW :)

technikkucharz
technikkucharz
  27 kwietnia 2015

Witam szukam dziewczyny na 2 wesela, jedno w sierpniu 27 a drugie we wrześniu 5, POMORZE, dziewczyna do 22 lat a wiek minimalny 17 po szczegóły zapraszam na Priv :), jak by sie udało to zapraszam wolne dziewczyny i akurat moze by cos zaiskrzyło w trakcie ;)

Sympatyczny31
Sympatyczny31
  1 maja 2015

Witam! Szukam partnerki na wesele 27 czerwca. Jest jeszcze trochę czasu:-) Miła zabawa gwarantowana:-) Pozdrawiam!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.