BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
danzel173
danzel173
  12 sierpnia 2015

wesele mam w Jabłonnej

danzel173
danzel173
  12 sierpnia 2015

wesele w Jabłonnej

dh1
Posty: 2 (po ~12 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
dh1
  12 sierpnia 2015

czesc

olex104pl
olex104pl
  15 sierpnia 2015

Szukam eleganckiej dziewczyny na elegancki bankiet w centrum Warszawy.

Kromon
Kromon
  17 sierpnia 2015

Szukam dziewczyny do towarzystwa na wesele zainteresowana? napisz na Priv wesele za 2 tygodnie w Boleslawcu

przemko9119
przemko9119
  23 sierpnia 2015

Witam , szukam osoby towarzyszącej na wesele, które odbędzie się w Elblągu 19 września. Ze swojej strony gwarantuję dobrą zabawę, dużo tańczenia i umiar z alkoholem. Zapewnię także dojazd. Jeśli jesteś zainteresowana czekam na wiadomość . pozdrawiam

heartleesLoL
heartleesLoL
  25 sierpnia 2015

szukam dziewczyny na wesele, lokum zapewnione. okolice katowic. po fotki i inne pw:)

dorrotaa
dorrotaa
  25 sierpnia 2015

Szukam partnera na wesele lubelskie pv

heartleesLoL
heartleesLoL
  27 sierpnia 2015

lk

RafiW
RafiW
  28 sierpnia 2015

Szukam partnerki na wesele które odbędzie się 26 września, Warszawa.

Avatar użytkownika kubus0706kubus0706
Posty: 1 (po ~97 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
kubus0706
  2 września 2015

Szukam partnerki na wesele 5 wrzesnia w okolicach Radomia, Partnerka najlepiej z okolic Radomia

Beatryk
wpis jest ukryty
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  4 września 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej Dziewczyny :) Oferuje swoje Towarzystwo na Wesele(Śląsk i Kraków). Teraz coś o mnie->student dziennikarstwa,studiuje w Katowicach,180cm,szczupły i wysportowany,Gentlemen,dobry tancerz mnie,stan-wolny xd

Prawie wszystko spoczko - nie podawaj na forum danych kontaktowych ;-).
pitrerekwlkp
pitrerekwlkp
  8 września 2015

Szukam partnerki na wesele 2 Października w Pniewach okolice Poznania/Szamotuł. pisac priv

Soraf
Soraf
  8 września 2015

Szukam Partnerki na wesele 10 października :) Warszawa

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.