Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Online Kamerki TV Szukaj Urodziny Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
123456Następna
DAREXLOLEQ
DAREXLOLEQ
  18 września 2007 (pierwszy post)

chodze na silownie.cwicze ponad rok chce zdobyc na masie ciala mam 187cm wzrostu i waze 67 kg co najlepiej jesc i pic macie jakies dobre i niezawodne sposoby

Peixi
Peixi
  18 września 2007

idz do lekarza/dietetyka niech ci ustali dietę do tego jakieś suplementy, ciężka praca i będziesz miał efekt

dziqONAlubin
dziqONAlubin
  18 września 2007

hehe kup sobie hormon wzrostu jedyne 250 zl za strzal a zeby kuracja dala jakiś rezultat potrzebne ci jest 10 :) hehe do tego wysoko bialkowa dieta proteiny itp hehe

OncleShu
OncleShu
  18 września 2007

na prawdę nie rozumiem jak można pytać się na fotce o sprawy do których potrzebny jest lekarz specjalista....

Mar1916Cin
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 32
Mar1916Cin
  18 września 2007

Mniej powietrza w płucach więcej mięśni ;] to do fotek.
Może masz szybko przemianę materii i dlatego jakoś tak jest
dla mnie rozwiązanie to siłka

small92
small92
  18 września 2007
DziKuuuU:
dla mnie rozwiązanie to siłka

mowi ze niby chodzi na silke...;p
qrde... ostatnio zaczyna byc coraz wiecej tematow o silowni, masie, diecie... moze juz wystarczy...??
Mar1916Cin
Mar1916Cin
  18 września 2007
small92:
mowi ze niby chodzi na silke...;p
qrde... ostatnio zaczyna byc coraz wiecej tematow o silowni, masie, diecie... moze juz wystarczy...??

Chodził pewnie raz na miesiąc albo jeszcze rzadziej jak coś to minimum 3 razy w tygodniu tak mi się wydaje
dziqONAlubin
dziqONAlubin
  18 września 2007
small92:
moze juz wystarczy...??

czemu może znowu powraca ta moda ?? :P kto pyta niebładzi
small92
small92
  18 września 2007
DziKuuuU:
Chodził pewnie raz na miesiąc albo jeszcze rzadziej jak coś to minimum 3 razy w tygodniu tak mi się wydaje

to zalezy... niektorzy cwicza codziennie... moim zdaniem cwiczy sie co 2 dzien i przez tydzien trzeba zrobic cwiczenia na kazda partie ciala... i tak co tydzien...
OncleShu
OncleShu
  18 września 2007
dziqONAlubin:
kto pyta niebładzi

no ale czego on tu się dowie?;)
14ThierryHenry14
14ThierryHenry14
  18 września 2007
dziqONAlubin:
dziqONAlubin

fotki mialas dac swoje,pamietasz czy nie?? jak nie to Ci przypominam :P:ziober2::mrgreen:
small92
small92
  18 września 2007
dziqONAlubin:
czemu może znowu powraca ta moda ?? :P kto pyta niebładzi

no dobra. moda jak moda... na parkour tez im sie zebralo...:zonk: ale taki koles zalozyl temat i jego jedyny post w tym temacie to wlasnie ten temat.. moim zdaniem powinien dyskutowac tu o tym, a nie zalozyc temat i zniknac...
Mar1916Cin
Mar1916Cin
  18 września 2007
small92:
to zalezy... niektorzy cwicza codziennie... moim zdaniem cwiczy sie co 2 dzien i przez tydzien trzeba zrobic cwiczenia na kazda partie ciala... i tak co tydzien...

No chyba tak
ja muszę znowu zacząć ćwiczyć bo już 2 lata lenistwa mam
tylko między czasie capoeire trenowałem
small92
small92
  19 września 2007
DziKuuuU:
ja muszę znowu zacząć ćwiczyć bo już 2 lata lenistwa mam

ja maxymalnie to cwiczylem miesiac czasu... nie wytrzymywalem tych imprez bez alkoholu... :mrgreen: mialem sobie kupic kreatyne i jakies bialko, ale po co sie mialo zmarnowac...:piwo: dla tych co nie cwicza...
dziqONAlubin
dziqONAlubin
  19 września 2007
OncleShu:
no ale czego on tu się dowie?;)

ojjj ja tam takie dietki rok temu znalam na pamiec bo wszyscy moi koledzy ostro latali na siłke a mało jest takich kolesi którzy też śmigaja ?? nie,tylko zależy czy będą na tyle mili i udostępnia swoje wiadomosci na temat przybierania na wadze :)

14ThierryHenry14:
fotki mialas dac swoje,pamietasz czy nie??

hehehe pamiętam ale ja czekam na twoje :)

small92:
moim zdaniem powinien dyskutowac tu o tym, a nie zalozyc temat i zniknac...

niom to fakt :) zgadzam sie w 100% widocznie koleś poszdł śnić o swojej dietce xD
123456Następna
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 14 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.