123456Następna
DAREXLOLEQ
DAREXLOLEQ
  18 września 2007 (pierwszy post)

chodze na silownie.cwicze ponad rok chce zdobyc na masie ciala mam 187cm wzrostu i waze 67 kg co najlepiej jesc i pic macie jakies dobre i niezawodne sposoby

Peixi
Peixi
  18 września 2007

idz do lekarza/dietetyka niech ci ustali dietę do tego jakieś suplementy, ciężka praca i będziesz miał efekt

dziqONAlubin
dziqONAlubin
  18 września 2007

hehe kup sobie hormon wzrostu jedyne 250 zl za strzal a zeby kuracja dala jakiś rezultat potrzebne ci jest 10 :) hehe do tego wysoko bialkowa dieta proteiny itp hehe

OncleShu
OncleShu
  18 września 2007

na prawdę nie rozumiem jak można pytać się na fotce o sprawy do których potrzebny jest lekarz specjalista....

Mar1916Cin
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 23
Mar1916Cin
  18 września 2007

Mniej powietrza w płucach więcej mięśni ;] to do fotek.
Może masz szybko przemianę materii i dlatego jakoś tak jest
dla mnie rozwiązanie to siłka

small92
small92
  18 września 2007
DziKuuuU:
dla mnie rozwiązanie to siłka

mowi ze niby chodzi na silke...;p
qrde... ostatnio zaczyna byc coraz wiecej tematow o silowni, masie, diecie... moze juz wystarczy...??
Mar1916Cin
Mar1916Cin
  18 września 2007
small92:
mowi ze niby chodzi na silke...;p
qrde... ostatnio zaczyna byc coraz wiecej tematow o silowni, masie, diecie... moze juz wystarczy...??

Chodził pewnie raz na miesiąc albo jeszcze rzadziej jak coś to minimum 3 razy w tygodniu tak mi się wydaje
dziqONAlubin
dziqONAlubin
  18 września 2007
small92:
moze juz wystarczy...??

czemu może znowu powraca ta moda ?? :P kto pyta niebładzi
small92
small92
  18 września 2007
DziKuuuU:
Chodził pewnie raz na miesiąc albo jeszcze rzadziej jak coś to minimum 3 razy w tygodniu tak mi się wydaje

to zalezy... niektorzy cwicza codziennie... moim zdaniem cwiczy sie co 2 dzien i przez tydzien trzeba zrobic cwiczenia na kazda partie ciala... i tak co tydzien...
OncleShu
OncleShu
  18 września 2007
dziqONAlubin:
kto pyta niebładzi

no ale czego on tu się dowie?;)
14ThierryHenry14
14ThierryHenry14
  18 września 2007
dziqONAlubin:
dziqONAlubin

fotki mialas dac swoje,pamietasz czy nie?? jak nie to Ci przypominam :P:ziober2::mrgreen:
small92
small92
  18 września 2007
dziqONAlubin:
czemu może znowu powraca ta moda ?? :P kto pyta niebładzi

no dobra. moda jak moda... na parkour tez im sie zebralo...:zonk: ale taki koles zalozyl temat i jego jedyny post w tym temacie to wlasnie ten temat.. moim zdaniem powinien dyskutowac tu o tym, a nie zalozyc temat i zniknac...
Mar1916Cin
Mar1916Cin
  18 września 2007
small92:
to zalezy... niektorzy cwicza codziennie... moim zdaniem cwiczy sie co 2 dzien i przez tydzien trzeba zrobic cwiczenia na kazda partie ciala... i tak co tydzien...

No chyba tak
ja muszę znowu zacząć ćwiczyć bo już 2 lata lenistwa mam
tylko między czasie capoeire trenowałem
small92
small92
  19 września 2007
DziKuuuU:
ja muszę znowu zacząć ćwiczyć bo już 2 lata lenistwa mam

ja maxymalnie to cwiczylem miesiac czasu... nie wytrzymywalem tych imprez bez alkoholu... :mrgreen: mialem sobie kupic kreatyne i jakies bialko, ale po co sie mialo zmarnowac...:piwo: dla tych co nie cwicza...
dziqONAlubin
dziqONAlubin
  19 września 2007
OncleShu:
no ale czego on tu się dowie?;)

ojjj ja tam takie dietki rok temu znalam na pamiec bo wszyscy moi koledzy ostro latali na siłke a mało jest takich kolesi którzy też śmigaja ?? nie,tylko zależy czy będą na tyle mili i udostępnia swoje wiadomosci na temat przybierania na wadze :)

14ThierryHenry14:
fotki mialas dac swoje,pamietasz czy nie??

hehehe pamiętam ale ja czekam na twoje :)

small92:
moim zdaniem powinien dyskutowac tu o tym, a nie zalozyc temat i zniknac...

niom to fakt :) zgadzam sie w 100% widocznie koleś poszdł śnić o swojej dietce xD
123456Następna
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 14 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.