123Następna
ArchTyrael
ArchTyrael
  10 października 2007 (pierwszy post)

Jestem Ciekaw Kiedy Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej zagra na Estadio Bułgarska
nie od dziś wiadomo ze mamy największa Frekwencje w kraju....

piinka89
piinka89
  10 października 2007
ArchTyrael:
Estadio Bułgarska

Jestes chory psychicznie? :and:

ArchTyrael:
Jestem Ciekaw Kiedy Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej zagra

A ja mam ci podac dokladna date?:)

ArchTyrael:

I co z tego? A skad wiesz, ze wszyscy kibice Lecha przyjda na reprezentacje?
zajaczekLDZ
zajaczekLDZ
  10 października 2007
ArchTyrael:
Jestem Ciekaw Kiedy Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej zagra na Estadio Bułgarska

to prawda. jak chcesz to przyjedz do Łodzi chyba 17 X gramy na widzewie Polska-Węgry
smencik
smencik
  10 października 2007
ArchTyrael:

To ze na mecze Lecha przychodzi duzo ludzi nie oznacza ze na meczach reprezentacji jest tak samo..
ArchTyrael
ArchTyrael
  10 października 2007

czy ja powiedziałem ze będą to tylko kibice Lecha.
mogą to również być Kibice z Krakowa czy łodzi. nie pamiętam kiedy ostatnio był jakiś mecz reprezentacji w Poznaniu . cały czas tylko Warszawa i warszawa dość już tego.

Jestem zdania ze Reprezentacje powinna grać również w takich miejscach jak Poznań.

ArchTyrael
ArchTyrael
  10 października 2007

wszystko zależy również od Ceny biletów.

GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  10 października 2007

Kurde, to też mnie zastanawia od dłuższego czasu. Uważam, że mecze reprezentacji Polski powinny być rozgrywane na stadionie Bułgarskiej. Czemu??? Nowocześniejsza infrastruktura stadionu, najlepszy i największy sklep pamiątkowy, frekwencja, jedni z najlepszych kibiców, dobre połączenie. Tylko stadion na Bułgarskiej może się pochwalić nowoczesnym stadionem. Po stadionie Kolportera, choć ten ma najmniejszą widownię. Stadion Sląski w Chorzowie? To historia i tam zawsze będą rozgrywane mecze kadry. Po Chorzowie zawsze jest Legia, Legia!! To intrygujące. Tak naprawdę stadion na Lazienkowskiej nie ma czym się chwalić. To byłby bardzo dobry pomysł.

piinka89
piinka89
  10 października 2007
GabriellaAcMilan:
Czemu???

Moze maly parking, gorszy dojazd.. Ale fakt to dobry pomysl.. Pozatym niedaleko we Wronkach znajduje sie swietna baza treningowa.
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  10 października 2007
piinka89:
znajduje sie swietna baza treningowa.

To też ważny argument!:) Nie zgadzam się z tym. Stadion na Bułgarskiej jest położony blisko parku, wiec ma dobry dojazd. A parkingi nie są aż tak ważne.
szocha1991
szocha1991
  10 października 2007
Może zbut mały stadion. Chorzów ma więcej. Ale z kolei jeżeli graja w Wa-wie czy w K-cach to czemu nie w Poznaniu.
Pedros89elegance
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
Pedros89elegance
  10 października 2007

Jak w Poznaniu ma grac Kazachstan, albo inny Alezbejdzan to ja dziekuje za taki mecz...

Po grób oddani za swój klub, nigdy nie pokonani, za Kolejorzem pójda w bój, wierni Poznańscy fani!!!

asiulka1216
asiulka1216
  10 października 2007
piinka89:
Kocham Widzew, bo jest WIELKI !

zgadzam sie :tak:
WueRZet
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 29
WueRZet
  10 października 2007
ArchTyrael:
Bułgarska

Eee....a gdzie to :and:?

ArchTyrael:
nie pamiętam kiedy ostatnio był jakiś mecz reprezentacji w Poznaniu

Polska - Dania 1:5 :tak:
"...uświadamiajcie się, rozwijajcie, róbcie coś dla Lecha, cokolwiek..."
CultSociety
CultSociety
  10 października 2007
ArchTyrael:
Estadio Bułgarska

:lol: wole Arena auf Lech :D

piinka89:
I co z tego? A skad wiesz, ze wszyscy kibice Lecha przyjda na reprezentacje?

ja bym chyba nie poszedł :D zależy po ile bilety by były :lol:

ArchTyrael:

i co z tego ? ale LEch to LEch a nie jakiś rasiak i bnhaker co wichniarka nie lubi :/
mistrzu
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 42
mistrzu
  10 października 2007

no właśnie... ja też nie rozumiem czemu kadra nie gra w Poznaniu. Mamy świetny stadion, największą frekwencję w kraju, dobry dojazd do stadionu, nieopodal (we Wronkach) ośrodki treningowe... czemu tylko kadra z tego nie chce korzystać?

;]

123Następna
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 14 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.