**SeX~~ ImpReSSka~~ZyCie Na MakSa**

**SeX~~ ImpReSSka~~ZyCie Na MakSa**

KAmaSuTRA..

Bogini

 

http://www.penigra.pl/files/articles/kamasutra/bogini.jpg

Pozycja bogini jest pochodną pozycji na jeźdźca, ale wymaga więcej siły fizycznej od mężczyzny. Partner siada z lekko zgiętymi nogami w kolanach, najlepiej oparty o ścianę lub oparcie kanapy. Partnerka siada na nim, wsuwając sobie członka do pochwy i wykonuje posuwiste ruchy w przód i w tył, w czym może pomagać jej partner trzymając ją mocno za pośladki.

To jest świetna pozycja dla kobiet lubiących decydować o długości stosunku i głębokości penetracji. Poza tym cechuje się niezwykłymi doznaniami erotycznymi dla obojga kochanków, chociażby przez to, że w trakcie stosunku partner może równocześnie pieścić ustami piersi partnerki i cieszyć się ich rytmicznym ruchem dokładnie na wysokości twarzy. Dla kobiety stymulacja sutków to dodatkowy element ułatwiający osiągnięcie orgazmu.

Pozycja ta umożliwia także wzajemne pocałunki, a także daje możliwość głębokiej i silnej penetracji. Jej wadą jest możliwość rozproszenia mężczyzny, który równocześnie wykonuje kilka czynności, a co za tym idzie osłabnięcia wzwodu. Inna wadą jest słaba kontrola po stronie partnera siły stymulacji członka

Kwiat lotosu


 

http://www.penigra.pl/files/articles/kamasutra/lotus.jpg

Jej stopień trudności należy określić jako dość wysoki, szczególnie dla kobiet. Dlaczego? Bo wymaga naprawdę dobrego wygimnastykowania, a także wytrzymałości mięśni i ścięgien nóg. Ale nie chcemy was zniechęcać, zawsze warto spróbować, choćby dlatego, że podobno cierpliwym odwdzięcza się kosmicznym orgazmem.

A więc po kolei. Kobieta kładzie się na plecach i składa nogi w kwiat lotosu, czyli podstawową pozycję ćwiczeń jogi. W ten sposób maksymalnie eksponują się okolice pochwy, co jest nie bez wpływu na stopień podniecenia partnera. Mężczyzna ma przy tej pozycji ułatwione zadanie, cała sztuka jaką musi się wykazać, to wprowadzenie członka do pochwy i rytmiczne ruchy z uwzględnieniem uwag partnerki. Należy pamiętać, by nie napierać całym ciałem na złączone nogi partnerki, bo to znacząco utrudni jej przeżywanie przyjemności i może spowodować ból.

Naszym zdaniem jest to ciekawa pozycja zapewniająca niezwykłe doznania, ale zdecydowanie sugerujemy ją tym, dla których sport i ćwiczenia rozciągające to codzienność a nie zdarzenie od święta. Poza tym na pewno nie warto zaczynać od niej zbliżenia, bo z rozmów jakie prowadziliśmy z osobami, które wykorzystały tę pozycję w swoim miłosnym arsenale wynika, że jest ona bardzo trudna do utrzymania na dłuższą metę. Natomiast w ostatniej fazie stosunku takie ułożenie ciała, jak najbardziej polecamy.

Krab

 

http://www.penigra.pl/files/articles/kamasutra/krab.jpg

Długo dyskutowaliśmy w redakcji nad naszym stosunkiem do tej pozycji i podzieliliśmy się po równo na jej zwolenników i przeciwników. Wśród zwolenników zdecydowanie przeważały kobiety, ale to oczywiste. Pozycja krab została wymyślona przez kobiety i dla kobiet. Polega ona na tym, że partner kładzie się na plecach, a partnerka najpierw siada na okolicach jego krocza, wprowadzając sobie członka do pochwy, następnie rozsuwa mocno ugięte nogi w kolanach na boki i odchyla się do tyłu podpierając równocześnie rękoma po bokach ciała partnera.

Całością stosunku dyryguje kobieta poruszając miednicą oraz zginając i prostując lekko nogi w kolanach. W ten sposób partnerka kontroluje głębokość, siłę i tempo penetracji, pozostawiając partnera w pozycji biorcy. Zdecydowanie uważamy tę pozycję za przeznaczoną dla wygimnastykowanych, dominujących kobiet. Za jej plusy należy uznać oryginalność doznań oraz możliwość pieszczot piersi i pośladków partnerki. Niektórzy mężczyźni podkreślali także przyjemne uczucie, gdy włosy partnerki swobodnie przesuwały się po ich twarzach.

Największą wadą tej pozycji jest łatwa możliwość wypadnięcia członka z pochwy, gdy ruchy staną się zbyt szybkie i zamaszyste. Poza tym mężczyzna nie ma żadnej możliwości regulacji natężenia stymulacji członka. Nie zmienia to faktu, że sugerujemy jej wypróbowanie, a nuż stanie się waszą ulubioną pozycją

Motyl

 

http://www.penigra.pl/files/articles/kamasutra/motyl.jpg

To jest jedna z najciekawszych propozycji w całym arsenale miłosnych pozycji. Już sama jej nazwa jest intrygująca. Mężczyzna siada na łóżku z wyprostowanymi nogami, lekko odchyla się do tyłu i podpiera na rękach. Partnerka siada na nim, wprowadza sobie członka do pochwy, wysuwa zgięte w kolanach nogi do przodu, tak by znaleźć stabilne podparcie, wychyla się do tyłu i opiera na dłoniach.

Teraz kochankowie rozpoczynają wykonywanie okrężnych ruchów biodrami, z tym że każdy w inną stronę. Ponieważ kobieta ma w tym przypadku większą swobodę ruchów, może także dołączyć ruchy posuwiste, odpychając się w odpowiednich momentach nogami. Wedle zweryfikowanych przez nas doświadczeń, pozycja motyl zapewnia naprawdę niezapomniane i dość zaskakujące doznania. Poza tym daje możliwość patrzenia sobie w oczy, obserwowania reakcji partnera, ale także i samej penetracji, co jest bardzo podniecające.

Do jej wad należy absolutna niemożność dodatkowych wzajemnych pieszczot oraz to, że trzeba być bardzo dobrze wygimnastykowanym, żeby dać radę utrzymać się w niej przez dłuższą chwilę. Nie zmienia to faktu, że jej wypróbowanie sugerujemy jako absolutnie obowiązkowe. Zanim jednak się za to zabierzecie, poćwiczcie razem przez kilka tygodni, by nie opaść z sił po kilku ruchach.

Swing

 

http://www.penigra.pl/files/articles/kamasutra/swing.jpg

To jedna z tych pozycji, którą misie (czytaj: mężczyźni) lubią najbardziej. Partner kładzie się na plecach z wyprostowanymi nogami. Partnerka odwraca się do niego tyłem i siada na jego kroczu opierając się stabilnie na stopach (układ preferowany przez mężczyzn) lub na kolanach. Kobieta wsuwa sobie penisa do pochwy i rytmicznie unosi się w górę i w dół.

U mężczyzn widok cyklicznie poruszających się pośladków partnerki oraz wsuwanego i wysuwanego z pochwy członka może wywołać uczucia graniczące z ekstazą. W związku z tym trzeba się tu przygotować na szybki finał. Dla kobiet natomiast nie jest to ulubiona pozycja, bowiem uniemożliwia im wzrokowy kontakt z partnerem. Na szczęście rekompensatą tej niedogodności jest możliwość regulowania tempem, głębokością i siłą penetracji. W pozycji swing także mężczyzna może mieć na to wpływ. Wystarczy, że położy dłonie na bokach partnerki i będzie ich ruchami sugerował szybkość i głębokość stosunku.

Musimy też powiedzieć wam o jednej możliwej wadzie takiej pozycji. Budowa członka u niektórych mężczyzn powoduje, że stosunek prowadzony w opisany sposób może łączyć się z bólem. Jednak nie rezygnujcie z wypróbowania swingującej pozycji, bo jeśli wszystko będzie w porządku, to wielu z was powinna bardzo, ale to bardzo przypaść do gustu.

Ogrodnik

 

http://www.penigra.pl/files/articles/kamasutra/ogrodnik.jpg

Wielu z was, gdy zobaczyło ten schemat, na pewno pomyślało, że tego nie da się zrobić. Zapewniamy, że nie tylko da, ale dodatkowo pozycja ta związana jest z niezwykle ciekawymi doznaniami fizycznymi. Najlepiej rozpocząć ją w klasycznej pozycji od tyłu. Partnerka przyjmuje postawę na czworaka, partner klęka za jej pośladkami i wprowadza członka do pochwy. Następnie łapie kobietę za stopy i przyciąga je do swoich pośladków, po czym wstaje, uważając by nie doszło do wysunięcia się penisa. Partnerka opiera się o podłogę dłońmi.

W tej pozycji tempo, siłę i głębokość penetracji mogą regulować oboje kochankowie, z tym, że na pewno łatwiejsze będzie to dla mężczyzny. Pozycja ogrodnik to gwarancja głębokiej penetracji i bardzo mocnej stymulacji dla obojga partnerów. Ma ona jednak kilka zasadniczych wad. Po pierwsze, z pieszczot całkowicie wyłączone są dłonie. Po drugie, wymaga bardzo dużej siły fizycznej od obojga kochanków. Po trzecie, co wiąże się z poprzednim punktem, jest trudna do utrzymania na dłuższą metę i należy raczej na niej kończyć, niż od niej zaczynać.

Jest jeszcze jedna sprawa. Tu właściwie kierujemy się do mężczyzn. Zanim zaproponujecie tę pozycję waszym partnerkom, upewnijcie się, czy nie wiąże się ona dla nich z jakimś psychicznym dyskomfortem, bowiem niektóre kobiety twierdzą, że czują się w niej uprzedmiotowione.

Konto usunięte
ja najbardziej lubie Swing jak dla mnie najlepiej
1 maja 2008
Konto usunięte
Ja osobiście polecam Kwiat Lotosu wygodna i zajebista pozycja!!!! :D:D:D:D:D:D
1 maja 2008
Danielova
JA KTÓRA POLECAM?? JA KOCHAM WSZYSTKIE pzdr for all buzka przemas:*
29 kwietnia 2008
przemas50251
a ktora Ty polecasz Karolla21??:D
29 kwietnia 2008
Konto usunięte
no poewnie ze trzeba :):)ale i tal polecam pralke:):):*:*:D:D
28 kwietnia 2008
marcinek19833
swietne pozycje trzeba wyprobowac warto
28 kwietnia 2008
więcej komentarzy (1)

Grupa

Założona 19 kwietnia 2008 przez Danielova.
Grupa publiczna dla osób od 15 do 40 lat

Inne posty na blogu **SeX~~ ImpReSSka~~ZyCie Na MakSa**