Vegas Izbica Kujawska

Vegas Izbica Kujawska
Darmowe wlotki:
www.facebook.com/vegasizbicakujawskaofficial

Sobota w Vegas!Darmowe wlotki tutaj:

www.facebook.com/vegasizbicakujawskaofficial

Battle Dj's!A w sobote? Battle Dj's! Dwoch dobrych znajomych zmierzy sie na malej (klubowej) sali! Dj Mavi ze swoimi retro klimatami vs. Dj Hakan ze swoimi nowymi numerami! Na duzej sali (dance) tradycyjnie za sterami Dj Andrzej.
Mario Bischin @ Vegas Izbica Kujawska

Sobota!Kolejna sobota i kolejna goraca noc rezydentow! Startujemy juz od godziny 21:00! Na duzej sali (dance) zagra Dj Andrzej, a na malej (klubowej) Dj Hakan.

MdK w klubie Vegas!Juz w piatek w Vegas zagosci MdK! Przedstawiciel młodego pokolenia polskich DJ-ów. Uczestnik takich imprez jak: Sunrise Festival, INDEPENDANCE, enTRANCE, TATW, Global Gathering! UWAGA!!! Mdk zagra wraz z Hakanem na sali klubowej (malej). Na duzej sali muzyke dance zagra wam Dj Andrzej. Zapraszamy!

Juz w piatek w naszym klubie wystapi dla Was Dj Hazel! Oczywiscie na facebooku rozdajemy darmowe wejsciowki!

Zdjecia!

http://www.facebook.com/vegasizbicakujawskaofficial

Na naszym oficjalnym profilu sa juz zdjecia z otwarcia klubu!

Zapraszamy na nasz oficjalny facebook!
Pojawil sie tam pierwszy film z klubu!

www.facebook.com/vegasizbicakujawskaofficial

W związku z dużym zainteresowaniem w pierwszy dzień świąt klub będzie czynny dla Was już od godziny 20:00. W drugi dzień świąt już normalnie od godziny 21:00. Dementujemy wszystkie plotki, bilet będzie kosztował 15 zł. Loże będzie można zarezerowoać dopiero po przyjeździe do klubu w barrze, na sali na której chce się mieć rezerwacje, także kto pierwszy ten lepszy. Zapraszamy!

Grupa

Założona 30 grudnia 2012 przez Hakan89.
Grupa publiczna dla osób od 17 lat
Kategoria: Fankluby