Hunter14
Hunter14
  1 października 2014 (pierwszy post)

Witam,

Otóż nikt nie potrafi z teamu Fotka mi wyjaśnić dlaczego nie mogę usunać konta. Gdy chce usunąć dostaje taką wiadomość:

"Błąd:
Przed wykasowaniem konta, deaktywuj usługę premium MT wysyłając sms o treści STOP FOTKA z numeru 48(xxxxxxxxx) na 60368." gdzie xxx to mój dawny numer telefonu.

Gdy jednak zdecydowałem doładować te marne 5 zł i wysłać tego smsa pojawia mi się sms o treści:

"dostep do uslugi sms fotka 60368 MOB zostal juz wczesniej anulowany"

A usunąć dalej nie mogę gdyż mam komunikat zawarty w pierwszym cudzysłowiu.

grzesznyjakaniol
grzesznyjakaniol
  2 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: teamu Fotka.pl mi wyjaśnić

To na cholerę ci ten tego temat tu Skoro oni nie umieją ci pomóc to myślisz że ci pomoże zwykły użytkownik Portalu Fotka PL fAJNIE masz w głowie po ustawione
Hunter14
Hunter14
  2 października 2014

Oburzenie jak u 10latka ;o W domu Cię biją że tak Cię to poruszyło? Myślałem że ktos inny miał podobny problem i wybrnął z niego.

grzesznyjakaniol
grzesznyjakaniol
  2 października 2014

Wykupiona Gwiazda na 14 dni - sms o treści STOP FOTKA na numer 60568.
Wykupiona Gwiazda na 30 dni - sms o treści STOP FOTKA na numer 60968.

Hunter14
Hunter14
  3 października 2014

Też nie działa. Przychodzi ten sam sms ze niby ta opcja juz dezaktywowana jest a mimo to dalej nic sie nie da zrobic.

Paffeuu
Paffeuu
  4 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Też nie działa. Przychodzi ten sam sms ze niby ta opcja juz dezaktywowana jest a mimo to dalej nic sie nie da zrobic.

Pisz w takim razie tutaj: http://www.fotka.pl/kontakt

Opisz krótko sprawę i na pewno szybko otrzymasz odpowiedźd83dde09
Hunter14
Hunter14
  4 października 2014

Właśnie do nich napisałem i nie potrafią mi pomóc. Mam niby teraz zrobić zzrzuty ekranu bilingów telefonu potwierdzających ze dostałem ten sms... Zrobiłem normalne zdjęcia smsa (innym telefonem) to odpisali ze to nie są zrzuty. Mam sie zarejestrować na stronie operatora, z tamtad pobrać bilingi i dopiero niby mi pozwolą usunąć konto.

Smiechu warte ze tyle zachodu po to by usunąć jakieś bzdurne konto.

Deefqon
Deefqon
  4 października 2014
http://www.fotka.pl/ustawienia/konto_usun tutaj Przed wykasowaniem konta należy usunąć wszystkie zdjęcia z serwisu. To stop to tylko jest po to że by ci opłaty nie pobierało co jaki czas to nie niema nic wspólnego z usunięciem kota ;]
Paffeuu
Paffeuu
  4 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie do nich napisałem i nie potrafią mi pomóc. Mam niby teraz zrobić zzrzuty ekranu bilingów telefonu potwierdzających ze dostałem ten sms... Zrobiłem normalne zdjęcia smsa (innym telefonem) to odpisali ze to nie są zrzuty. Mam sie zarejestrować na stronie operatora, z tamtad pobrać bilingi i dopiero niby mi pozwolą usunąć konto. Smiechu warte ze tyle zachodu po to by usunąć jakieś bzdurne konto.


Spokojnie, poczekaj do 24 godzin, postaram się to jakoś ogarnąć ;>
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.