hydeprzegryw
hydeprzegryw
  8 grudnia 2014 (pierwszy post)

czy fotka musi ciągle powielać pomysły od badoo i facebooka?
nie stac ich na wymyślenie czegoś nowego?

RolnikSzukaRzony
RolnikSzukaRzony
  8 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: czy fotka musi ciągle powielać pomysły od badoo i facebooka? nie stac ich na wymyślenie czegoś nowego?


Fotka się skończyła.
Dziś wszyscy usuną konta i będą tu tylko fp i będą ze sobą na czacie gadać i sami siebie banować.

hydeprzegryw
hydeprzegryw
  8 grudnia 2014

FP mają placone za miesiac

Innerspace
Innerspace
  8 grudnia 2014

Zrobili z tego portal randkowy. d83dde12

DarekLowcaSzparek
DarekLowcaSzparek
  8 grudnia 2014

Kto wykupi od teraz gwiazdkę, ten debil. :)))

hydeprzegryw
hydeprzegryw
  8 grudnia 2014

kupi ktos gwiazdke na probe?

Nawijka1987
Nawijka1987
  8 grudnia 2014

Portal Randkowy nic się nie zmienia. d83dde03

hydeprzegryw
hydeprzegryw
  8 grudnia 2014

uspokoj sie i usun konto jak ci nie pasuje

Michaelllo92
Michaelllo92
  8 grudnia 2014

NIE ZAŁOŻYŁEM TU KONTA BY SZUKAC SOBIE MIŁOSCI, DO CHOLERY TO NIE SYMPATIA...

Niereformowalny
Niereformowalny
  8 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: NIE ZAŁOŻYŁEM TU KONTA BY SZUKAC SOBIE MIŁOSCI,


Ewentualne kliknięcie virtualnego serduszka nie zmusza Cię do podjęcia żadnych innych kroków, nie dramatyzuj więc, że każdej będziesz musiał kupić nowe jeansy
tozula
Posty: 15 (po ~154 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 6
tozula
  8 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Michaelllo92: NIE ZAŁOŻYŁEM TU KONTA BY SZUKAC SOBIE MIŁOSCI, Ewentualne kliknięcie virtualnego serduszka nie zmusza Cię do podjęcia żadnych innych kroków, nie dramatyzuj więc, że każdej będziesz musiał kupić nowe jeansy
tozula
Posty: 15 (po ~154 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 6
tozula
  8 grudnia 2014

Jednak wolalam oceniać wybraną fotkę na danym profilu. Nie zawsze podobają się wszystkie. Teraz nie ma tej możliwości. Jeśli klikam TAK lub NIE - to i tak w żadnym wypadku nie wiem jaką ocenę wystawiłam!! Jesli zrobiliście skalę 1-6 ,to które oceny są za TAK a które za NIE ???? CZYSTY ABSURD !! ..pomyślcie nad tym ,co robicie ,co zrobiliście....to nie trzyma się kupy!!

Niereformowalny
Niereformowalny
  8 grudnia 2014
tozula
tozula: CZYSTY ABSURD


Absurdem tegoż portalu była możliwość usuwania najniższych ocen, bo co? Dlaczego ktoś miałby sterować moją opinią? Fakt faktem przyzwyczaić się do "nowej skali" będzie ciężko, ale za 2 tygodnie i tak każdy o tym zapomni ;p Popierałem wprowadzenie funkcji "połączenia" oraz kto nas "polubił" ruch z usuwaniem całej skali 1-11 cóż ;) tak sobie
hydeprzegryw
hydeprzegryw
  8 grudnia 2014
tozula
tozula: TY ABSURD !!


http://www.fotka.pl/kontakt#formularz pisz do nich na kontakt,że ci sie nie podoba
Wolny1977
Wolny1977
  8 grudnia 2014

tu juz jesteś za do usranej smierći uwięziony

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.