kurdemaac
kurdemaac
  2 sierpnia 2014 (pierwszy post)

Jak to jest dostać moda za lizanie dupy lub parkę z tymi "najważniejszymi" userami fotki? Gdzie się podziały stare mody, które wiedziały co to znaczy netykieta, potrafiły się dogadywać z userami i byli bystrzy?
Powiedzcie mi jak można dać moda byle komu? Komuś kto nie zna się zupełnie na tym. Jest tylko kilku moderatorów, którzy wiedzą na czym rzecz polega, a reszta? Co to ma być? Test jakiś czy co? Skoro MG jest takie "ważne" , to by mogli bardziej się postarać i przypatrzeć jak "rządzą" ich nowe pupile.

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  3 sierpnia 2014

Skoro publicznie rzuca się oskarżenie to powinno się mieć tyle odwagi by podać konkrety lub przyznać się do chlapnięcia głupstwa - skoro się droczysz to zwyczajnie tych dowodów nie ma - także uznaję, że obrażasz wiele osób, zaś pomówienie, szkalowanie, rzucanie bezpodstawnych oskarżeń jest zniewagą i przestępstwem.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

DiabIica
DiabIica
  3 sierpnia 2014
woland
woland:

Kto Ci dał uprawnienia na tym portalu? Uważam, że nie było nic obraźliwego, w tym co napisałam i nie słusznie dałeś mi bana. Trochę dystansu może, to są tylko internety ;) Własnie o takich ludzi chodzi w tym poście ;> Bez odbioru.
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  3 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto Ci dał uprawnienia na tym portalu?

Kupiłem talon na moda w biedronce - z pozostałymi sprawami zapraszam na pw

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Felka
Felka
  3 sierpnia 2014

KONTYNUUJCIE,PROSZĘ

DojrzalaNatalia
wpis jest ukryty
Lukasz
Lukasz
  4 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież gdyby zacząć wrzucać argumenty, to by serwer się zawiesił.


Plusik :crylol:
Widzę sporo do powiedzenia tutaj jest bez tego, co mówić z argumentacją xDDDD
TunikaMarty
wpis jest ukryty
RPKRPKRPKRPKRPKRPK
RPKRPKRPKRPKRPKRPK
  4 sierpnia 2014

Najlepiej dać komuś bana za łamanie, chociaż samemu się ją łamie.
No cóż moi drodzy userzy, jak widać z moderatorami nie wygramy, choćbyśmy nie wiem co pisali.
Woland osiągnąłem swój cel. Udowodniłem dzięki Tobie jacy teraz ludzie mający status moderatora na tym portalu są niezbyt rozwinięte. Jak widać drodzy userzy z moderatorami nie wygramy choćbyśmy nie wiem co pisali. Dostałem bana za pisanie prawdy.
Dziękuję woland za szybką reakcję obronną, a teraz możesz dać mi blokadę kont , pozdrawiam Kubi ;)))

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  4 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: z moderatorami nie wygramy choćbyśmy nie wiem co pisali

Nie rozumiem w jakim celu rozpatrujesz to jako walkę. Myślę też że to Twój podstawowy problem - walczysz zamiast współpracować. Otrzymałeś konkretną propozycję ale olałeś - stwierdziłeś, że będziesz się szarpał, mało tego. W swoim rozumku urodziło ci się, że założysz sobie konto żeńskie. Po co? Na złość? Niestety dzięki łamaniu regulaminu nie zostaniesz chwalebnym bojownikiem o wolność i demokrację. Będziesz tylko pieniącym się "gimbem".

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

a
a
  5 sierpnia 2014
esquilo
esquilo: Bycie moderatorem czatu, kamerek, forum czy też FP to nie posada, a funkcja dająca odpowiednio stosowne uprawnienia. Kwestię wywiązywania się z nich rozwiązywane są przez osoby odpowiedzialne/odpowiednie.


A czy pokazywanie przez Ciebie cycków na kamerce podczas transmisji prywatnej Fotka Przyjacielowi w ramach tego, iż miałaś za to dostać moderatora było przyjemnością, czy głupotą?
Felka
Felka
  6 sierpnia 2014

co ten Zludny to ja nie wiem :rotfl:

praksyda
praksyda
  6 sierpnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

zajmij się czymś pożytecznym, to problemy fotkowe zejdą na drugi plan.

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  6 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: A czy pokazywanie przez Ciebie cycków na kamerce podczas transmisji prywatnej Fotka Przyjacielowi w ramach tego, iż miałaś za to dostać moderatora było przyjemnością, czy głupotą?

A to słabe było akurat - miałem to pominąć ale przypomniałem sobie, że zawsze ludzie oskarżają innych o to co sami czynią. Oczywiście nie wiem czy się obnażałeś ale żebranie o moda to masz opracowane :) tak więc przyganiał imbryk garnkowi że smoli :)

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Iro
Iro
  6 sierpnia 2014
praksyda
praksyda: zajmij się czymś pożytecznym, to problemy fotkowe zejdą na drugi plan.

Dobrze mówi, polać jej. :)
Earth
Earth
  6 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: A czy pokazywanie przez Ciebie cycków na kamerce podczas transmisji prywatnej Fotka Przyjacielowi w ramach tego, iż miałaś za to dostać moderatora było przyjemnością, czy głupotą?

:rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.