kurdemaac
kurdemaac
  2 sierpnia 2014 (pierwszy post)

Jak to jest dostać moda za lizanie dupy lub parkę z tymi "najważniejszymi" userami fotki? Gdzie się podziały stare mody, które wiedziały co to znaczy netykieta, potrafiły się dogadywać z userami i byli bystrzy?
Powiedzcie mi jak można dać moda byle komu? Komuś kto nie zna się zupełnie na tym. Jest tylko kilku moderatorów, którzy wiedzą na czym rzecz polega, a reszta? Co to ma być? Test jakiś czy co? Skoro MG jest takie "ważne" , to by mogli bardziej się postarać i przypatrzeć jak "rządzą" ich nowe pupile.

Zua
Posty: 398 (po ~132 znaków)
Reputacja: -163 | BluzgometrTM: 86
Zua
  6 sierpnia 2014

Śmiechłam d83dde02

praksyda
praksyda:

Haj babciu;* Dawno Cię nie widziałam :D

Odpowiedź na komentarz znajomego - nie jest spotkaniem, czat - nie jest rozmową, zmiana statusu w związku - nie jest miłością.
https://youtu.be/phCSXKqKQuo ;)

praksyda
praksyda
  6 sierpnia 2014
Iro
Iro: Dobrze mówi, polać jej. :)

:piwo:
Zua
Zua: Haj babciu;* Dawno Cię nie widziałam :D

no hejcia dzieciaki;*, ale nie nabijamy tu, bo bany będo.
Ja jestem nadal, może nie tyle co kiedyś, ale nałogu fotkowego nie idzie sie tak szybko wyzbyć.;p
juz, już uciekam z tego działu
a
a
  6 sierpnia 2014
woland
woland: a: A czy pokazywanie przez Ciebie cycków na kamerce podczas transmisji prywatnej Fotka Przyjacielowi w ramach tego, iż miałaś za to dostać moderatora było przyjemnością, czy głupotą? A to słabe było akurat - miałem to pominąć ale przypomniałem sobie, że zawsze ludzie oskarżają innych o to co sami czynią. Oczywiście nie wiem czy się obnażałeś ale żebranie o moda to masz opracowane :) tak więc przyganiał imbryk garnkowi że smoli :)


Mówisz też o tym, jak Twoja dziewczyna prosiła się o moda i nie mogła go dostać, to samo inni Twoi znajomi, ale zaraz po tym jak objąłeś stanowisko MG to magiczna różdżka zadziałała i wszyscy owymi modami zostali?

A no tak, 0 znajomości. Tylko obiektywizm.
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  7 sierpnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Twoja dziewczyna prosiła się o moda

Akurat ja byłem neutralny w tej sprawie co mogę udowodnić - co więcej dobitnie powiedziałem że nie zabieram w tej sprawie głosu bo byłby to nepotyzm - zreszta nie jest już moderatorem
Konto usunięte
Konto usunięte: MG to magiczna różdżka zadziałała i wszyscy owymi modami zostali?

No a wymień z listy moderatorów tych moich znajomych - może choćby jedną osobę

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

OrleanskaDziewica
OrleanskaDziewica
  7 sierpnia 2014

nic się nie udowodni bo jak ja raz chciałam zgłosić łamanie regulaminu czatu to się okazało ze tego nawet nie ma w logach lol ciekawe jakim cudem skoro miałam ss...... :>

OrleanskaDziewica
OrleanskaDziewica
  7 sierpnia 2014

a tak btw. http://www.fotka.pl/forum/czat/418812,Lista_moderatorow rzeczywiście aktualna ta lista >.<

a
a
  7 sierpnia 2014
woland
woland: No a wymień z listy moderatorów tych moich znajomych - może choćby jedną osobę


pyzy nie był? bambucoś tam nie była? było pełno osób.

A no tak, byłeś neutralny. Szarak - moja dziewczyna chce moderatora, sam wybierasz, gdyż jesteśmy tylko we dwóch, pamiętaj, iż ja będę ostoją neutralności, Ty ją po prostu zatwierdź. :tak:
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  7 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Szarak - moja dziewczyna chce moderatora

Poprzestań na obrażaniu mnie - Szarakowi już daj spokój.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

a
a
  8 sierpnia 2014

Miałem wymienić jedną, wymieniłem 3. Przy żadnej nie brałeś udziału, czo nie?

I nie widzę nigdzie jakiegokolwiek obrażania. Widzę argumenty, o które prosiłeś. To samo było jak był Jacek, to samo też było w przypadku czatu. Więc skończ pleść bajki, że w przypadku wyborów na moderatorów nie ma żadnego lubię/nie lubię i jest czysty obiektywizm, albo zmień login na HansChristianAndersen. Wybiera się ludzi, których się lubi, a nie tych, którzy by się sprawdzili. Ot, koniec tematu.

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  8 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałem wymienić jedną, wymieniłem 3. Przy żadnej nie brałeś udziału, czo nie?
Po pierwsze - te dwie wymienione przez Ciebie osoby poznałem na kamerkach - każdą osobę którą proponowałem na posadę moderatora musiałem w jakiś sposób poznać. Dowiedzieć się czy dana osoba jest zrównoważona, odpowiedzialna, ma czas - tego nie sprawdzę w historii profilu - nie strzelamy kandydaturami na "chybił-trafił". Rozpatrując to w podanych przez Ciebie kategoriach, to tak, większość moderatorów to moi znajomi. Niedawno wybrane osoby także. Z większością codziennie rozmawiam.
Po wtóre - samo zgłoszenie kandydatury nie oznacza wyboru - każdy moderator może zgłosić kandydata odpowiednio motywując - niemniej wybiera i tak FotkaTeam.
Konto usunięte
Konto usunięte: Więc skończ pleść bajki, że w przypadku wyborów na moderatorów nie ma żadnego lubię/nie lubię i jest czysty obiektywizm
coś takiego jak czysty obiektywizm nie istnieje - na marginesie - ja się nigdy nie zgłaszałem na moderatora, a jakoś zostałem wybrany. O to, by zostać FP czy MG też nie zabiegałem. Zatem, być może subiektywnie, postrzegam to inaczej niż ty.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 sierpnia 2014

fotka = mafia

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Shaitan
Shaitan
  8 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Wybiera się ludzi, których się lubi, a nie tych, którzy by się sprawdzili

To, że ty tak robiłeś nie znaczy, że każdy inny MG robi tak samo ;)
a
a
  8 sierpnia 2014

Proszę Cię. Płakałeś Dianie by Cie zarekomendowała na moda, gdy go dostałeś lizałeś tyły dalej. Nie mówiąc o związku z esquilo, której naobiecywałeś cudów na niebie za [nawet nie chce wiedzieć co] i biedna tyle czasu zmarnowała .. :and:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 sierpnia 2014
:crylol:
newsy niczym z Fakju :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Shaitan
Shaitan
  8 sierpnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Proszę Cię. Płakałeś Dianie by Cie zarekomendowała na moda


No ba, tyle łez wylałem :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mówiąc o związku z esquilo, której naobiecywałeś cudów na niebie za [nawet nie chce wiedzieć co] i biedna tyle czasu zmarnowała ..


Albo masz urojenia albo złe źródło informacji, w życiu nikomu nic tutaj nie obiecywałem :D
PS: serduszko na fotce to nie związek ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.