Goracakicia2
Goracakicia2
  22 kwietnia 2015 (pierwszy post)

Witam dziś na moim profilu pewien chłopak zostawił komentarz który bardzo to mnie obraził zaznaczam nie znam go,
zgłosiłam jego profil jeden drugi a administracja nic w tym kierunku nie robi ,
hm czyli noża obrażać tu każdego i wypisywać komuś żę ma HIV jeśli się tej osoby nie zna?
Nie pisałam bym tego jeśli ta obraza była szczeniacka ale od razu pisać że ktoś ma HIV to lekka przeginka

patryczekchudy11
patryczekchudy11
  22 kwietnia 2015

Też tego nie rozumiem,po co wypisywac takie rzeczy,Ignoruj to!!!!!!!!!

KrolJulian
KrolJulian
  22 kwietnia 2015

Konto od wczoraj mhmm pachniesz fejkiem na kilometr

PinaColadaDelux
PinaColadaDelux
  22 kwietnia 2015

Pisz bezpośrednio do kogoś tam

http://www.fotka.pl/przyjaciele

to szybciej rozpatrzą sprawę (bo przycisk zgłoś naruszenie.. jest w sumie zawodny i zbędny.. i mało brany pod uwagę).

...
A co do fejka..kto tam to wiem xD na 99% pachnie fejkiem.

Goracakicia2
Goracakicia2
  22 kwietnia 2015

Przepraszam w temacie błąd się wkradł miało być zgłaszanymi
To że mam konto jeden dzień nie znaczy że można mnie od razu obrażać
A do panów jak zakładaliście wasze konta też w pierwszym czy drugim dniu byli fejkiem ???
Każdy co założy konto to musi być od razu fejkiem kpina

Goracakicia2
Goracakicia2
  22 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam dziś na moim profilu pewien chłopak zostawił komentarz który bardzo to mnie obraził zaznaczam nie znam go, zgłosiłam jego profil jeden drugi a administracja nic w tym kierunku nie robi , hm czyli można obrażać tu każdego i wypisywać komuś żę ma HIV jeśli się tej osoby nie zna? Nie pisałam bym tego jeśli ta obraza była szczeniacka ale od razu pisać że ktoś ma HIV to lekka przeginka
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 661
esquilo
  22 kwietnia 2015

Cześć,

Konto usunięte
Konto usunięte: Przepraszam w temacie błąd się wkradł miało być zgłaszanymi

Swoje zgłoszenie zawsze możesz ponowić, szczególnie kiedy zgłaszałaś kogoś/problem poprzez formularz kontaktowy - obowiązuje kolejność zgłoszeń, sądzę że podobnie jest ze zgłoszeniami poprzez button na profilu.
. I jak wspomniał kolega z postu powyżej: najlepiej sytuację zgłosić bezpośrednio na pw do któregoś z Fotka Przyjaciół.

Konto usunięte
Konto usunięte: To że mam konto jeden dzień nie znaczy że można mnie od razu obrażać

Niezależnie od stażu obrażanie nie jest metodą na zaistnienie, słaba to też zaczepka. Recepta: reaguj lub ignoruj.

Konto usunięte
Konto usunięte: A do panów jak zakładaliście wasze konta też w pierwszym czy drugim dniu byli fejkiem ??? Każdy co założy konto to musi być od razu fejkiem kpina

Jeżeli nim nie jesteś po prostu uśmiechnij się.

Konto usunięte
Konto usunięte: zgłosiłam

Warto uzbroić się w cierpliwość i kapkę dystansu.

Pozdrawiam d83dde09.
Goracakicia2
Goracakicia2
  22 kwietnia 2015

Dziękuje

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  23 kwietnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

wrazie jakbys miala jeszcze jakis problem pisz na prv ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuje

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.