BodybuildingStyle
BodybuildingStyle
  29 listopada 2015 (pierwszy post)

Hej , mam pytanie wie ktoś może jak w tej chwili można przenieść fotke z albumu nie widze u siebie teraz tej opcji przy zdjęciu przenieś fotke między albumami .... pomoże ktoś ?:)

Broker
Posty: 1417 (po ~96 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 20
Broker
  8 grudnia 2015
gregbond
gregbond: A nie jest tak, że nowy album sam się tworzy przy przekroczeniu określonej ilości zdjęć


Możliwe, może coś się zmieniło, z tego co się dowiedziałem podczas dodawania 1001 zdjęcia został utworzony nowy album ponieważ ten pierwszy był zapełniony i nie można było tam już dodawać nowych zdjęć...
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  9 grudnia 2015

Serio są osoby, które mają 1000 zdjęć?
Spotkałem się ze 100.. 200, ale do 1000 to trochę brakowało.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 662
woland
  10 grudnia 2015
Beholder
Beholder: Serio są osoby, które mają 1000 zdjęć?

Serio, serio - jest np. pewna pani fotografująca wszystko co zobaczy - z samego lata ma chyba z 1K

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  10 grudnia 2015

Dostałem właśnie przykład na prv, srogo. Ale takich profili jest tu może z promil, a obstawiam, że ludzie chcieliby raczej powrotu możliwości katalogowania wrzucanych zdjęć przez dowolne manipulowanie albumami. No ale Fotka przyjęła kurs destrukcyjny w tym temacie i niewiele zrobimy poza pomarudzeniem na forum.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Paffeuu
Paffeuu
  10 grudnia 2015
woland
woland: Serio, serio - jest np. pewna pani fotografująca wszystko co zobaczy - z samego lata ma chyba z 1K

Chińskie DNA, pstrykajo gdzie mogo :D

Przypomina mi się inny taki wygrubaszony login, ma nawet zdjęcia kłódek i robaczków xDDDD

Beholder
Beholder: Dostałem właśnie przykład na prv, srogo. Ale takich profili jest tu może z promil, a obstawiam, że ludzie chcieliby raczej powrotu możliwości katalogowania wrzucanych zdjęć przez dowolne manipulowanie albumami. No ale Fotka przyjęła kurs destrukcyjny w tym temacie i niewiele zrobimy poza pomarudzeniem na forum.

No właśnie to mnie dziwi, jest dokładnie tak jak piszesz - Destrukcyjny kurs

Nie, żeby mi to jakoś szczególnie przeszkadzało, ale to na prawdę nie jest normalne.
Mimo tego, że czasami podśmiechujemy pod nosem, to chcemy jednak dobrze... Dla samego w sobie serwisu i Użytkowników.

Kiedyś nagradzano za chęć pomocy, walczyli o to wszystko, teraz w ogóle tego nie czuć.
Wygląda to jak wielka WALKA z Użytkownikami, którzy próbują zmienić coś na lepsze "oczywiście nie w każdym przypadku", no ale nie oszukujmy się.

Minimum wdzięczności i zrozumienia, chyba niczego więcej w tej chwili nam nie trzeba.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.