BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  19 lipca 2023 (pierwszy post)

Siema. Jestem od wielu lat uzytkownikiem fotki ale dopiero niedawno zainstalowalem mobilna aplikacje.
Czy jest jakas mozliwosc pisania wiadomosci w poziomej orientacji telefonu? Przyznam szczerze, ze dla mnie zablokowanie fotki jedynie dla pionowej wersji jest duzym utrudnieniem. Przeglądanie profili -ok ale edycja wiadomosci jest uciązliwa ze wzgledu na "zmniejszoną klawiaturę". Pisac pionowo jest po prostu niewygodnie. Praktycznie kazdy tekst w telefonie wprowadzam trzymajac tel poziomo, a jedynie na fotce jestem zmuszony robic to pionowo 😂 nawet ten post pisze z wersji webowej serwisu.

gomela
Posty: 424 (po ~85 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 17
gomela
  20 lipca 2023

Mobilna Fotka jest przystosowana do pionu, auto obracanie nie działa.
Co do większej czcionki wpisywania , są odpowiednie aplikacje gdzie można ustawić odpowiednią.
Pozdro

MozeToTy
Posty: 2 (po ~185 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 1
MozeToTy
  6 sierpnia 2023

przydalaby sie tez wersja ciemna zarowno strony jak i aplikacji - bo wieczorem bolą szybko oczy i trzeba uzywac dodatków do ich ochrony - zglaszałem juz ten problem do FotkaTeam

MozeToTy
Posty: 2 (po ~185 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 1
MozeToTy
  6 sierpnia 2023
BartekI987
BartekI987: Siema. Jestem od wielu lat uzytkownikiem fotki ale dopiero niedawno zainstalowalem mobilna aplikacje. Czy jest jakas mozliwosc pisania wiadomosci w poziomej orientacji telefonu? Przyznam szczerze, ze dla mnie zablokowanie fotki jedynie dla pionowej wersji jest duzym utrudnieniem. Przeglądanie profili -ok ale edycja wiadomosci jest uciązliwa ze wzgledu na "zmniejszoną klawiaturę". Pisac pionowo jest po prostu niewygodnie. Praktycznie kazdy tekst w telefonie wprowadzam trzymajac tel poziomo, a jedynie na fotce jestem zmuszony robic to pionowo 😂 nawet ten post pisze z wersji webowej serwisu.

możesz zainstalować inna klawiature w smartfonie/tablecie do wpisywania tekstu... ja uzywalem Swiftkey od Microsoft, wg mnie lepsza od Gboard, bo sie uczy przewidywać, co chcesz napisać
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.