desloch99
Posty: 6 (po ~688 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
desloch99
  29 stycznia 2024 (pierwszy post)

1. W swoim profilu mam w zakładce Tak-Nie np. "Tak na Ciebie: 18" tymczasem pod tą informację/napisem jest TYLKO 5 osób (a nie te niby 18!). Co z tymi pozostałymi 13 osobami? Czemu ich nie widzę skoro niby oddali głosy na Tak? Czy da się Je jakoś zobaczyć?
2. w zakładce +10 Głosy mam profile (fotki) 2 osób i informacje "W ostatnich 3 miesiącach Twoje zdjęcia oceniło 2 osoby oddając łącznie 2 głosy." Co oznacza to +10 w dolnym prawym rogu fotki danej osoby? Czy oznacza to, że dana osoba (przedstawiona na tej fotce) pozytywnie oceniła moje zdjęcia ogólnie czy też jakieś wybrane?
Czy to +10 z zakładce +10 Głosy zawsze oznacza pozytywną ocenę?
3. Czy jest coś takiego jak -10 - głos na fotkę kiedy dana fotka nie podoba się komuś czy można oddać wyłącznie pozytywny głos?

Z góry dziękuję za pomoc!

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  2 lutego 2024
desloch99
desloch99: 1. W swoim profilu mam w zakładce Tak-Nie np. "Tak na Ciebie: 18" tymczasem pod tą informację/napisem jest TYLKO 5 osób (a nie te niby 18!). Co z tymi pozostałymi 13 osobami? Czemu ich nie widzę skoro niby oddali głosy na Tak? Czy da się Je jakoś zobaczyć? 2. w zakładce +10 Głosy mam profile (fotki) 2 osób i informacje "W ostatnich 3 miesiącach Twoje zdjęcia oceniło 2 osoby oddając łącznie 2 głosy." Co oznacza to +10 w dolnym prawym rogu fotki danej osoby? Czy oznacza to, że dana osoba (przedstawiona na tej fotce) pozytywnie oceniła moje zdjęcia ogólnie czy też jakieś wybrane? Czy to +10 z zakładce +10 Głosy zawsze oznacza pozytywną ocenę? 3. Czy jest coś takiego jak -10 - głos na fotkę kiedy dana fotka nie podoba się komuś czy można oddać wyłącznie pozytywny głos? Z góry dziękuję za pomoc!

Cześć
Ad1) Niektóre osoby mają profil "Ukryty", dlatego się nie wyświetlą.
Ad2) Głosy to pozostałość po głosowaniu od 1 do 10. Można było głosować 1-10 a później nawet 1-11, gdzie jedenaście to jakby na 110% się komuś podobasz. Obecnie można głosować tylko +10.
Ad3) Nie ma i nigdy nie było skali ujemnej.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
desloch99
Posty: 6 (po ~688 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
desloch99
  2 lutego 2024

Ad2) Czyli obecnie w skali 1-10 można głosować TYLKO wartość "10" (+10) co oznacza jakby że na 100% ktoś się tobie podoba lub jeśli się NIE podoba to po prostu nie oddajesz na tę Osobę głosu (bo można tylko dać niejako pozytywny głos - +10)?
Czy dobrze rozumiem?

Dzięki za odpowiedź.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  3 lutego 2024
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
desloch99
desloch99: 1. W swoim profilu mam w zakładce Tak-Nie np. "Tak na Ciebie: 18" tymczasem pod tą informację/napisem jest TYLKO 5 osób (a nie te niby 18!). Co z tymi pozostałymi 13 osobami? Czemu ich nie widzę skoro niby oddali głosy na Tak? Czy da się Je jakoś zobaczyć?

Cześć
Dzieje się tak ponieważ decyzje są usuwane po określonym czasie, usunięte decyzje nie mają wpływu na liczniki i średnią profilu.

A dokładniej tak ustalili:
- głosy pośrednie (następny profil) po 7 dniach od oddania decyzji
- głosy nie: po 90 dniach (3 miesiące) od oddania decyzji
- głosy tak: po 90 dniach (3 miesiące) od oddania decyzji
- pary: po 180 dniach (pół roku) od połączenia w parę

DyktatorMody
DyktatorMody: Ad1) Niektóre osoby mają profil "Ukryty", dlatego się nie wyświetlą.

Ma Gwiazdę więc widzi wszystkie otrzymane decyzje.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.