DjWojtekxp
DjWojtekxp
  8 lutego 2020 (pierwszy post)

Fotka jest portalem społecznościowym pomaga integrować się wzajemnie .

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  18 lutego 2020
Ursyn
Ursyn: Się nie dowiesz, a że jesteś mało świata ciekawa, to jakoś to przeżyjesz. Nigdy nie wierz lekarzom, wzmacniaj antybiotyk alkoholem! Będzie silniejszym lekiem! Jak ja bardzo mocno żałuję, że nie widzimy się jeszcze dłużej. Po cholerę było te całowanie w tamtym temacie, jak widać zły dotyk boli.

Jak Ty mnie dobrze znasz, chyba często wspominasz skoro pamiętasz każdy szczegół. :ziober2:
Oj Krzysztof, zaczynasz bredzić! :D
Nie płacz, nie zatrzymam się tu na długo. Będziesz mógł dalej zgrywać zimnego drania i chama. Ale obydwoje wiemy, że jest inaczej, słodziuteńki! :ziober2:
Ursyn
Ursyn: I tak to jest jak człowiek gada z Ukrainką, która pod poduszką ma książki Gramsciego. Ja Twoje też bym docenił ale pachnie onucą.

Aż oplułam telefon! Nadal uwielbiam to chore poczucie humoru. :rotfl:

Chyba za bardzo się przyzwyczaiłeś do takich zapachów.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Ursyn
Ursyn
  18 lutego 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Jak Ty mnie dobrze znasz, chyba często wspominasz skoro pamiętasz każdy szczegół. Oj Krzysztof, zaczynasz bredzić! :D Nie płacz, nie zatrzymam się tu na długo. Będziesz mógł dalej zgrywać zimnego drania i chama. Ale obydwoje wiemy, że jest inaczej, słodziuteńki!


Mam nowiutką, nieprzepitą pamięć w przeciwieństwie do Ciebie!
Przeprowadzałem eksperyment na żywym ajszczurze!
Ja nie muszę nic zgrywać bo taki jestem. I nic nie wiemy, bo ze sobą, to wódki nie piliśmy i pić nie będziemy. :ziober2:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Aż oplułam telefon! Nadal uwielbiam to chore poczucie humoru. Chyba za bardzo się przyzwyczaiłeś do takich zapachów.

Jak na ten telefon plujesz, to on ten jad tak normalnie przetrzymuje? :ziober2:
Never!
GRADEK83
GRADEK83
  18 lutego 2020
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Umarło wraz z waszą starością?

Ursyn
Ursyn: Ale jak już się o Gradeusza starasz to co mnie drapiesz

E tam Ona się tylko z nami droczy...

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Wy to najwyżej przeterminowane bagietki


Poczułem się taki czerstwy :and:
Ursyn
Ursyn
  18 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: E tam Ona się tylko z nami droczy...


Wspominała coś o kobiecie na smyczy, to zna swoje miejsce w szeregu. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Poczułem się taki czerstwy

:rotfl:
Ma w sobie trochę genów Bohdana Chmielnickiego, bezzębna ale czerstwy chlebek to kąsa. :rotfl:
LeokadiaBak
LeokadiaBak
  21 lutego 2020

Mam pytanie 😂😂😂czy leci z nami pilot

LeokadiaBak
LeokadiaBak
  25 lutego 2020

A tymczasem na Łysicy wiedźmy drapią się po piczy bo se włosy o goliły zaraz będą też tańczyły. Na golasa przy ognisku kręcą dupą w cztery strony. Tańiec ten popitolony wszak demony przywołuje Belial uja już gotuje do bzykania nastawiony czyści widły jak szalony i Belzebub to zobaczył jęzor wypioł ,Się rozkraczył i do pęta nawołuje wszystkie wiedźmy w dupę walia a jęzorem psiochy chlapje Belial się za głowę łapie a Belzebub dalej chlapie

wella
Posty: 1 (po ~111 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
wella
  27 lutego 2020

Kiedys byla fajniejsza fotka.com.Dzis zrejestrowalam sie wgralam swoje zdjecie.Zostalam zablokowana.Bez powodu.

LeokadiaBak
LeokadiaBak
  27 lutego 2020

Z dala szumy wolności ,Słychać szepty zapomnienia z mrocznej chmury deszcz nie spada by dotknąć choć na chwilé ziemi łzami tęsknoty. Nikt tych kropli nie ociera nikt się nie wzbrania i tak płynie deszcz strugami pięści zmysły ziemi dotykiem nieba

GRADEK83
GRADEK83
  27 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: A tymczasem na Łysicy wiedźmy drapią się po piczy bo se włosy o goliły zaraz będą też tańczyły. Na golasa przy ognisku kręcą dupą w cztery strony. Tańiec ten popitolony wszak demony przywołuje Belial uja już gotuje do bzykania nastawiony czyści widły jak szalony i Belzebub to zobaczył jęzor wypioł ,Się rozkraczył i do pęta nawołuje wszystkie wiedźmy w dupę walia a jęzorem psiochy chlapje Belial się za głowę łapie a Belzebub dalej chlapie

Grażyna co ty ćpiesz d83dde1d
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.