WiolaWiolcia
Posty: 5 (po ~38 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
WiolaWiolcia
  24 stycznia 2019 (pierwszy post)

Piszę książke może ktoś chce przeczytać i ocenić fragment książki

Imieirokurodzenia
Imieirokurodzenia
  3 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A o czym może pisać nastolatka? Bunt,miłość i powrót w rodzinne strony ,rodem z syna marnotrawnego .


Kto nigdy nie przeczytal harlequin'a, niech pierwszy rzuci kamien!
ASZABENE
ASZABENE
  3 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE: A o czym może pisać nastolatka? Bunt,miłość i powrót w rodzinne strony ,rodem z syna marnotrawnego .Kto nigdy nie przeczytal harlequin'a, niech pierwszy rzuci kamien!

Tego typowego z kiosku ruchu z napisem harlequin niestety nigdy nie było mi dane żadnego przeczytać. A tak swoją drogą ,ciekawe czy to jeszcze drukują . One były strasznie popularne gdzieś na przełomie wieku,a wtedy jakoś nie bardzo mnie do książek ciągnęło.
Imieirokurodzenia
Imieirokurodzenia
  3 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: One były strasznie popularne gdzieś na przełomie wieku,a wtedy jakoś nie bardzo mnie do książek ciągnęło.


Ja wtedy nawet nie umialem czytac d83dde03

Konto usunięte
Konto usunięte: Tego typowego z kiosku ruchu z napisem harlequin niestety nigdy nie było mi dane żadnego przeczytać. A tak swoją drogą ,ciekawe czy to jeszcze drukują .


Oj pamietam ten tani, dziwny w dotyku papier. Zalowac chyba nie ma czego, mysle ze 5-stronicowe opisy stosunku sa juz passe. Zaraz, zaraz, przeciez "50 shades of Grey" zrobilo furore.
ASZABENE
ASZABENE
  3 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaraz, zaraz, przeciez "50 shades of Grey" zrobilo furore.

Niestety trzymałem tego gniota w ręce,zmęczyłem z 10 kartek i więcej po niego nie sięgnąłem. Z dziwnych rzeczy przeczytałem Laile Shukri ,ale drugą część . Nawet ciekawa jako przestroga dla pięknych i naiwnych Europejek.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  11 lutego 2019
Eldim
Eldim: oraz powtórzenie w jednym, prostym zdaniu nie mamy chyba czego żałować.

Autorka ma powtórzenie w nicku więc to pewnie znak rozpoznawczy :D
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.