Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

Gothiclady
Gothiclady
  30 marca 2012
ConorCrM
ConorCrM: 19-20 maja 2012 Krakow


o! może się z chłopem wybiorę :D
PaniDuzeR
PaniDuzeR
  31 marca 2012

Hej:*
W czwartek lece do Paryza i tu nasowa sie pytanie...
Jak wyglada prejscie przez bramki z kolczykami? bramki wgl pipkaja?( bo kiedys slyszalam ze podobno stali chirurgicznej nie wykrywaja ale nie mam pojecia czy to prawda?) czy jesli juz zacznie piszczec to beda kazali mi wszystko sciagnac (zabije sie wtedy T.T) czy tylko zobacza co to dzwoni i puszcza mnie?

ConorCrM
Posty: 1102 (po ~141 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 9
ConorCrM
  2 kwietnia 2012
Gothiclady
Gothiclady:

Przypomina, by wziac udzial w tym wydarzeniu nalezy dokonac rejestracji mailowej, nie przekazujemy informacji o miejscu podwieszania publicznie. A tylko i wylacznie osobom zainteresowanym ktore dokonaja rezerwacji i platnosci w terminie do 1 maja
Gothiclady
Gothiclady
  3 kwietnia 2012
ConorCrM
ConorCrM: Przypomina, by wziac udzial w tym wydarzeniu nalezy dokonac rejestracji mailowej, nie przekazujemy informacji o miejscu podwieszania publicznie. A tylko i wylacznie osobom zainteresowanym ktore dokonaja rezerwacji i platnosci w terminie do 1 maja


słowo pisane nie jest mi obce i przeczytałam treść posta.
ConorCrM
Posty: 1102 (po ~141 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 9
ConorCrM
  3 kwietnia 2012

Jezeli urazilem-przepraszam, nie bylo to moim zamiarem. Po prostu z doswiadczenia wiem, iz ludzie nie czytaja do konca, zapisuja sie a pozniej sa z tego same problemy, z kazda impreza tak mam niestety

Gothiclady
Gothiclady
  3 kwietnia 2012

nie no, spoko. jeśli nic nam nie wypadnie to wyślę maila, pieniążki za oboje prześlę i heja :)

Metaluga
Metaluga
  21 kwietnia 2012

szukam od dłuższego czasu białego tunelu z plastiku, z odkręcaną ścianką, 12 mm.
powiedzta Wy mi gdzie ja taki dorwę.

MrDaybreak
Posty: 7 (po ~114 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
MrDaybreak
  30 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: szukam od dłuższego czasu białego tunelu z plastiku, z odkręcaną ścianką, 12 mm. powiedzta Wy mi gdzie ja taki dorwę.


Trudno będzie Ci dorwać taki tunel, białe tunele same w sobie są trudno dostępne a co dopiero plastikowe.
Jeżeli nie znajdziesz plastiku polecam ze stali andonowanej, kolor Ci nie zejdzie a tunel tez sam w sobie bardzo spoko :)
xTajemnicza28x
xTajemnicza28x
  7 maja 2012

zapraszam chętnych z Wrocławia i okolic na tatuaż i piercing.

http://sharingantattoo.bloog.pl/?ticaid=6e685

ConorCrM
Posty: 1102 (po ~141 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 9
ConorCrM
  8 maja 2012

yesus chytrus jakie dno

Konto usunięte
Konto usunięte: zapraszam chętnych z Wrocławia i okolic na tatuaż i piercing. http://sharingantattoo.bloog.pl/?ticaid=6e685


yesus chytrus jakie dno
ConorCrM
Posty: 1102 (po ~141 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 9
ConorCrM
  8 maja 2012

i jeszcze podpierdzielone zdjecia :D

Wenila
Wenila
  14 maja 2012

a gdzie można w Rzeszowie?

trochę boję się bólu, ale marzy mi się mały tatuaż

91kasia
91kasia
  15 maja 2012

Hej
Możecie mi polecić jakiś dobry salon tatuażu w poznaniu?
Chciałabym sobie zrobić tatuaż ale na początek z henny (nie jestem jeszcze pewna co do normalnego) I zależy mi na tatuażu z henny, który utrzyma się w miarę długo i nie zostawi po sobie ewentualnych śladów (różnie z tym bywa)
Z góry dziekuje za pomoc :)

Gothiclady
Gothiclady
  16 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej Możecie mi polecić jakiś dobry salon tatuażu w poznaniu? Chciałabym sobie zrobić tatuaż ale na początek z henny


nie znam się, ale chyba w salonach tatuażu henną nie malują oO
Marylajn
Marylajn
  19 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: szukam od dłuższego czasu białego tunelu z plastiku, z odkręcaną ścianką, 12 mm. powiedzta Wy mi gdzie ja taki dorwę.

http://www.pierceofcake.pl/produkt/885/bialy-pusty-akrylowy-tunel-z-odkrecana-scianka.html

jeżeli poszukiwania jeszcze aktualne, to proszę. :-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.