malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
ImaDrug
ImaDrug
  18 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: no wlasnie ja tak mialem wiec od razu wypryslem z pokoju nie lubie zabijac zwierzat, poza tym nie bylem pewny czy to jadowite, a moze nie

wyobraziłam siebie Ciebie w recepcji z reklamacją w samych gatkach haha ;D dobre to musiało być :)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  18 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wyobraziłam siebie Ciebie w recepcji z reklamacją w samych gatkach haha ;D dobre to musiało być :)

haha oni jeszcze po angielsku nie mowili za dobrze, ja po hiszpansku tak srednio, wiec troche czasu mi tam zeszlo :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

ImaDrug
ImaDrug
  18 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: haha oni jeszcze po angielsku nie mowili za dobrze, ja po hiszpansku tak srednio, wiec troche czasu mi tam zeszlo

miałes dodatkowe atrakcje których nawet się nie spodziewałeś :)
mmaryjka
mmaryjka
  18 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A jeśli macie do porównania Egipt lub Tunezja?Co polecacie?Zastanawiam się nad wakacjami.

jeśli jedziesz z biura podróży, do kurortu to NIE MA ŻADNEJ różnicy. hotele są na wyp'zdówku - dosłownie, za każdą wycieczkę płacisz dużo kasy, a tak naprawdę zobaczysz 1/10 tego co można zobaczyć 2x taniej. + obecna sytuacja polityczna? ja osobiście bym się nie zdecydowała na pewno. i jeśli bym miała jechać na taką to brałabym tańszą, chyba że warunki by się bardzo różniły, ale to też kwestia rezydenta po części.
mmaryjka
mmaryjka
  18 kwietnia 2011

aaaa i w egipcie śmierdzi - mają strasznie słaby system odwodnień

pijana
pijana
  18 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A jeśli macie do porównania Egipt lub Tunezja?Co polecacie?Zastanawiam się nad wakacjami.

Nie byłam w Tunezji, ale jakbym miała wybierać to wybrałabym Egipt. Ale po ostatnich zamieszkach itp. miałabym pewne obawy.

A propos wakacji to mój ojciec właśnie się wygrzewa na Teneryfie :| Farciarz jeden :P
ImaDrug
ImaDrug
  19 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A propos wakacji to mój ojciec właśnie się wygrzewa na Teneryfie :| Farciarz jeden :P

nie zabrał córeczki?;P
no też mam obawy co do Egiptu no kusi :) choć nie wiem do końca czy kasę uzbieram :) najwyżej pojade za rok :)
pijana
pijana
  19 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie zabrał córeczki?;P

Nie chciałam robić dwutygodniowej przerwy w studiach, zresztą wolę żeby mi dał na osobną wycieczkę - do Londynu ;d
ImaDrug
ImaDrug
  19 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie chciałam robić dwutygodniowej przerwy w studiach, zresztą wolę żeby mi dał na osobną wycieczkę - do Londynu ;d

nieźle! ;D
Własnie! Pijana,albo masz kopię siebie albo widziałam Cię w niedzielę w Częstochowie :);P
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  19 kwietnia 2011

no i cholera wie :woot:
ale trudno, zaryzykuje i postawie na tą Turcje :-) jutro pojde do biura podrozy i cos wybiore, ofert duzo :-)

podobno jak samemu sie jedzie to placi sie 50% mniej :woot:

moj kolega lecial na malediwy - cena w biurze podrozy od 10 tys w zwyz a go wyszlo jakos nie cale 3 :lol:

ImaDrug
ImaDrug
  19 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale trudno, zaryzykuje i postawie na tą Turcje :-) jutro pojde do biura podrozy i cos wybiore, ofert duzo :-)

na kiedy planujesz wyjazd?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  19 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na kiedy planujesz wyjazd?

3 września mamy ślub a tak (około) 7 września podróż (poślubną :lol:)- akurat zdążymy wszystko ogarnąć po weselu i spakować się :-)
Gothiclady
Gothiclady
  19 kwietnia 2011

ło jaaaaaaaaa nie zauważyłam tego tematu :zabawa:

widzę, że coś o podróżach... chętnie wybrałabym się gdzies na północ w lato... marzy mi się Norge :zabawa:

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  19 kwietnia 2011
Gothiclady
Gothiclady: widzę, że coś o podróżach... chętnie wybrałabym się gdzies na północ w lato... marzy mi się Norge

Norge jest zajebista, ale ceny tez maja swietne... pamietam paczka chipsow chyba kosztowala z 20 zl a pizza 90 :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  19 kwietnia 2011
Gothiclady
Gothiclady: widzę, że coś o podróżach... chętnie wybrałabym się gdzies na północ w lato... marzy mi się Norge

a ja ciągle marzę o ciepłych krajach :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.